Umów wizytę
710 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od wielu lat rozwijam swoje umiejętności zawodowe w zakresie medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej poprzez systematyczne uczestnictwo w konferencjach, kongresach,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
138 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKI

  Celem mojej wizyty w gabinecie doktora było zbadanie zmian barwnikowych skóry. Proces rejestracji i wybór godziny, które można zrealizować przez internet przebiegły bardzo sprawnie. W dniu wizyty miła Pani Rejestratorka przypomniała mi o zaplanowanym spotkaniu. Zostałem przyjęty o wyznaczonej godzinie. Badanie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie i fachowo. Ważna była też spokojna i miła atmosfera w gabinecie. Otrzymałem przedstawioną w zrozumiały sposób szczegółową diagnozę i precyzyjnie przedstawione zalecenia. Z pewnością można polecić bardzo kompetentnego merytorycznie, pracującego spokojnie i efektywnie doktora.

  Michał Kukulski2018-06-15

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się , że jest Pan zadowolony :)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKIUsługa: wycinanie zmian skóry i tkanki podskórnej

  Bardzo dobry lekarz, blizna po wycięciu znamiona na twarzy bardzo mała. Pełen profesjonalizmu i troski o pacjenta. Otacza opieką tak, że nie ma się czego obawiać. Polecam Pana Doktora i pozdrawiam G. Galusik

 • M
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKIUsługa: Diagnostyka znamienia barwnikowego

  Trafiłem do lek. Michała Kukulskiego z duszą na ramieniu, po dwóch nieprzespanych nocach wywołanych wizytą u innego lekarza dermatologa w celu zbadania niepokojącego mnie znamienia barwnikowego. Pani Doktor zbadała wideodermatoskopem niepokojące mnie znamię (było to jedno z kryterium, dla których wybrałem tego właśnie lekarza) i zaleciła je usunąć. Z gabinetu wyszedłem przerażony i pewnie dlatego postanowiłem zaczerpnąć drugiej opinii, tym razem u onkologa z doświadczeniem w diagnostyce czerniaka. W ten oto sposób znalazłem się w gabinecie Doktora Kukulskiego. Wnikliwe badanie dermatoskopem i owa zmiana okazała się łagodna! Pan Doktor nie zalecił jej nawet do usunięcia (choć doskonale po mnie widział, że po horrorze z poprzednim lekarzem i tak się na to zdecyduję). Usunięcie następnego dnia po wizycie konsultacyjnej (blisko 90 min.) po spokojnie przespanej nocy. Piszę tę recenzję po wizycie kontrolnej i otrzymaniu wyniku badania histopatologicznego usuniętej zmiany. Wynik: zmiana łagodna (dokładnie tak jak pierwotnie sklasyfikował ją Pan Doktor). Wizyta kontrolna była 3 moją wizytą u Pana Doktora i za każdym razem wychodzę pod jeszcze większym wrażeniem tego lekarza. Rzeczowy, cierpliwy, całkowicie skupiony na pacjencie. Zdobył moje pełne zaufanie i na pewno w przyszłości będzie moim wyborem jeżeli chodzi o moje znamiona. Bezwarunkowo polecam!

  Michał Kukulski2018-06-07

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że uspokoiłem Pana i finalnie wynik badania hist.-pat. potwierdził moje rozpoznanie. Pozdrawiam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadził wywiad i badanie. Następnie zanalizował wynik badania, objaśniając i wykorzystując zdjęcia podobnych schorzeń. Dokładnie zapoznał mnie z planem leczenia i jego kosztami. Wszystko było jasne i przejrzyste, dlatego z przyjemnością umówiłam się na kolejną wizytę.

  Michał Kukulski2018-04-23

  Cieszę się , że jest Pani zadowolona. Pozdrawiam serdecznie :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKI

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pan doktor jest komunikatywny, uprzejmy i potrafi doradzić w każdej medycznej kwestii. Szkoda, że wcześniej tu nie trafiłam.

  Michał Kukulski2018-04-11

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się , że jest Pani zadowolona :)

 • B
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKIUsługa: konsultacja onkologiczna dzieci

  Szczerze wszystkim polecam wizytę u Pana doktora. Cierpliwie i ze spokojem wszystko wyjaśnia, omawia i tlumaczy. Ma wspaniałe podejście do dzieci. I chociaż wizyta tyczyła się innej kwestii, to Pan doktor obejrzał wszystkie znamiona córki ☺️ Nie była to nasza pierwsza wizyta u Pana doktora i na pewno nie ostatnia. Jeszcze raz polecam ☺️

  Michał Kukulski2018-04-11

  Dziękuję za miłe słowa, polecam się na przyszłość :)

 • N
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKI

  Dobry, dokładny, delikatny, bardzo przystępny, odpowiada na każde pytanie. Przeprowadził zabieg w sposób perfekcyjny.

  Michał Kukulski2018-04-11

  Dziękuję za opinię, pozdrawiam serdecznie :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKI

  Pan doktor jest bardzo sympatyczny oraz zaangażowany podczas wizyty.
  Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie zadane panu doktorowi pytania.
  Specjalista godny polecenia.

  Michał Kukulski2018-04-11

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam :)

 • A
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKIUsługa: konsultacja

  Bardzo profesjonalna i rzeczowa konsultacja. Otrzymałam bardzo merytoryczną odpowiedź na każde zadane pytanie. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny oraz zaangażowany podczas wizyty. Jestem zachwycona! Na pewno jeszcze skorzystam z usług Pana Doktora. Specjalista godny polecenia!

  Michał Kukulski2018-04-11

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA MICHAŁ KUKULSKIUsługa: kontrola i wycięcie znamienia

  Profesjonalnie, pełen pakiet informacji, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Poza tym podczas zabiegów można liczyć na ciekawą rozmowę, co odwraca uwagę od samego zabiegu.

  Michał Kukulski2018-04-11

  Cieszę się , że jest Pani zadowolona. Pozdrawiam serdecznie :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od wielu lat rozwijam swoje umiejętności zawodowe w zakresie medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej poprzez systematyczne uczestnictwo w konferencjach, kongresach, warsztatach krajowych i międzynarodowych. Ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Po zdaniu egzaminu i obronie z wyróżnieniem pracy dyplomowej pt.: "Leczenie oszczędzające w raku piersi u kobiet - aspekty chirurgiczne i estetyczne", uzyskałem tytuł lekarza medycyny estetycznej.

  W latach 2005-2008 pracowałem jako nauczyciel akademicki - asystent w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uczyłem anatomii prawidłowej studentów polskich i anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

  W latach 2007-2015 pracowałem jako asystent w II Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Wielkopolskim Centrum Onkologii (WCO), gdzie specjalizowałem się w chirurgii ogólnej; wykonywałem zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej, plastycznej i rekonstrukcyjnej. Leczyłem pacjentów z nowotworami tarczycy, przewodu pokarmowego (raki żołądka, jelita grubego, okrężnicy esowatej, odbytnicy, trzustki), skóry i tkanki podskórnej, a także pacjentki z łagodnymi guzami piersi oraz rakiem piersi.

  Obecnie w gabinecie "QKA Medycyna Estetyczna" konsultuję i leczę pacjentów z chorobami skóry i tkanki podskórnej ( zmiany łagodne i złośliwe - znamiona melanocytane / "pieprzyki", włókniaki, brodawki łojotokowe, brodawki wirusowe - "kurzajki", naczyniaki rubinowe, prosaki, kępki żółte powiek, kaszaki, tłuszczaki, raki skóry, czerniaki złośliwe skóry).

  Oferuję również bogaty pakiet zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ( redukcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową/ BOTOX; leczenie nadpotliwości rąk, stóp, pach BOTOXEM; wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, peelingi chemiczne, lipoliza iniekcyjna - niechirurgiczne usuwanie tkanki tłuszczowej, leczenie przebarwień skóry, leczenie łysienia androgenowego u kobiet i mężczyzn, rewitalizacja i napięcie skóry przez mikronakłuwanie skóry DERMAPENEM, mezoterapia igłowa).

  Przynależność do towarzystw i organizacji:
  PTMEiAA PTL - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology
  SLDE - Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologii Estetycznej
  POLME - Polskie Towarzystwo Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME"
  PTMezo - Polskie Towarzystwo Mezoterapii
  ESS - European Society of Surgery
  TChP – Towarzystwo Chirurgów Polskich

  Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.qka.com.pl


  .

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Wydział Lekarski I)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie

Publikacje

 • Nowotwory 2010;60(S2):45-6 XVI Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Kielce,
 • Przydatność przedoperacyjnej oceny poziomu D-dimerów u chorych z rakiem odbytnicy; doniesienie wstępne
 • J. Brzeziński, H. Perz, M. Teresiak, M. Kukulski, W. Kycler

Nagrody i wyróżnienia

 • ESKULAP 2013 - I miejsce w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego" w kategorii lekarz roku - Poznań
 • ESKULAP 2013 - I miejsce w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego" w kategorii lekarz roku - Wielkopolska
 • LEKARZ PRZYJAZNY PACJENTOWI 2015 - CERTYFIKAT JAKOŚCI znanylekarz.pl
 • LEKARZ PRZYJAZNY PACJENTOM 2017- CERTYFIKAT JAKOŚCI znanylekarz.pl
więcej

Znajomość języków

 • polski
 • niemiecki
 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl