Michał Jan Hajduk, pediatra

Michał Jan Hajduk

Zapisz

Pediatra więcej

7 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Zana 5, Marklowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HIPOKRATES

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HIPOKRATES

Pan Doktor zakończył ponad dwumiesięczną katarową gehennę mojego 5 miesięcznego dziecka. Małego wcześniej badało kilku pediatrów i laryngolog, tymczasem dopiero dr Hajduk ustalił przyczynę jego dolegliwości i wdrożył leczenie, które przyniosło zasadniczą poprawę. Malutki nie męczy się już z oddychaniem, spokojnie przesypia noce (dzięki czemu ja również) i odzyskał radość życia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HIPOKRATES

Podejście do dzieci ma to fakt, ale na tym się kończy, ani nie zleca badań, ani nie daje skierowania do specjalisty, o wszytko trzeba się samemu prosic, większości przepisuje te same leki, Wizyta jest krótka i powierzchowna, podczas której odbiera jeszcze telefony, Nie polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Dziękuję bardzo za pobyt mojego 2,5 rocznego dziecka w szpitalu. Przedawkowanie leków pobudzających, dziecko naćpane do takiego stopnia że nie dało się go opanować. Zwidy, omamy, histeria. Dawkowanie podane przez pediatrę Michała Hajduka. Długo leczyliśmy syna u tego pediatry i nie wiedziałem że można się tak na nim zawieść. Trudno. Piszę to jako przestrogę. Pytajcie 3 razy czy aby dawkowanie jest jak najbardziej odpowiednio dobrane. Mój syn przeżył koszmar, dosłownie mógł umrzeć ze strachu. Nie życzę tego nikomu.


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania, który bardzo indywidualnie podchodzi do każdego małego pacjenta. Oprócz ogromnej wiedzy jaką posiada ma również rewelacyjne podejście do dzieci. Moje dzieciaki go uwielbiają. Doskonały lekarz!!!. Z czystym sumieniem polecam w 100%.


A
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz!!! Faktycznie antybiotyk podaje tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy naprawdę jest potrzebny :) Co najważniejsze do swoich małych pacjentów podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Poziom jego wiedzy jest imponujący. Diagnozy są zawsze trafne i właściwe. Nas już ratował tyle razy, iż pozostaje mi tylko serdecznie mu podziękowac i polecić wszytskim mamom. Naprawdę drogie mamy jest to wspaniały lekarz, który pomoże naszym małym pociechom w każdej nawet bardzo kryzysowej sytuacji.


P
Użytkownik zweryfikowany

Leczy bardzo dobrze, odpowiada na wszystkie pytania, jest dostępny dla swych pacjentów pod telefonem nawet po pracy. Stara się zawsze wyleczyć jak najlepiej bez konieczności antybiotyku. Super lekarz, polecam serdecznie Pana Hajduka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam! Mamy trójkę małych dzieci, które bardzo dużo chorowały i dopiero jak zaczęliśmy leczyć dzieci u dr Hajduka sytuacja uległa zmianie:) Muszę zaznaczyć, że nigdy nie przepisał im antybiotyku, potrafił wyleczyć je homeopatami. Wizyty przebiegały zawsze w bardzo miłej atmosferze, na każde pytanie była wyczerpująca odpowiedź. Jest jedynym pediatrą, którego mogę naprawdę polecić:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie