dr n. med.

Michał Ciebiera

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Diagnostyk, Radiolog

122 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 609 odwiedzin w ciągu 30 dni

Miejsce zatrudnienia: II Klinika Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Bielańskiego im. Ks. Jerzego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
122 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pan Doktor prowadził moją ciąże. W mojej opinii najlepszy lekarz jakiego spotkałam do tej pory. Pełen profesjonalizm oraz dokładność do tego super podejście do pacjenta.

  Michał Ciebiera2018-09-08

  Dziękuję bardzo :) prowadzenie ciąży to duży obowiązek ale i forma nobilitacji, że można się opiekować Państwa najwiekszym skarbem. Serdecznie pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo nieufna wobec lekarzy, jednak w przypadku Dr Ciebiery czuję, że dobrze trafiłam. Maluszek jest w dobrych rękach, a mi bardzo odpowiada też sposób bycia pana doktora - ma wiedzę i jest taki ludzki, czuć zamiłowanie do tego, czym się zajmuje. Dzięki za spokój ducha panie doktorze :)

  Michał Ciebiera2018-09-04

  Dziękuję serdecznie, mam nadzieję że to zaufanie utrzyma się długo. Cieszę się, że mogę się opiekować Pani ciążą, trzymam mocno kciuki!
  Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia dwóch koleżanek i nie zawiodłam się. Doktor jest bardzo rzeczowy, odpowiedział na wszystkie moje pytania kompleksowo, a przy tym jest bardzo sympatyczny. Miła odmiana po moich wcześniejszych doświadczeniach z wyłącznie uprzejmymi lekarzami, którzy jednak profesjonalnie nie potrafili udzielać odpowiedzi na pytania. Wrócę na pewno.

  Michał Ciebiera2018-09-01

  Pani Alicjo dziękuję serdecznie za tak miłe słowa. Cieszę się również, że jestem polecany przez Pani koleżanki. Mam nadzieję, że również w innych sytuacjach będę mógł Pani pomagać. Pozdrawiam!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: USG

  Pan dr bardzo sympatyczny i kompetentny człowiek. Dużo wyjaśniał i opowiadał przy badaniu. Polecam tego lekarza z całym sercem.

  Michał Ciebiera2018-08-22

  Pani Anno dziękuję za pozytywny odbiór mojej osoby. Mam nadzieję, że w razie potrzeby będę znowu mógł Pani pomagać :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Bardzo dobry lekarz z powołania, ma ogromną wiedzę, cieszę się, że trafiłam na Pana Dr, cierpliwy i konkretnie odpowiada na pytania. Pozdrawiam serdecznie
  Anna B.

  Michał Ciebiera2018-07-25

  Dziękuję za opinię. Mam nadzieję, że udzielone odpowiedzi pomogły w rozwiązaniu problemu zdrowotnego. Pozdrawiam!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: prowadzenie ciąży

  Wspaniały lekarz z powołania. Profesjonalny, z poczuciem humoru, kulturalny. Podczas całej ciąży czułam się otoczona jak najlepszą opieką, nigdy się nie spieszył, zawsze wszystko wyjaśniał, uspokajał, wspierał dobrym słowem. Każda wizyta to była przyjemność, bez żadnego stresu. Córeczka urodziła się piękna i zdrowa. Polecam z całego serca, kolejna ciąża na pewno tylko u dr Michała :)

  Michał Ciebiera2018-07-25

  Dziękuję serdecznie, jest mi bardzo miło. Cieszę się, że mogłem opiekować się Pani ciążą i że wszystko przebiegło pomyślnie. Zapraszam w kolejnej :)

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG

  Badanie USG płodu wykonane w przychodni Szpitala Bielańskiego bardzo profesjonalnie. Miły i sympatyczny człowiek. Pomimo natłoku obowiązków z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podchodzący do kolejnej pacjentki. Wykonując badanie USG przekazał mi niezbędne informacje na temat dziecka. Polecam wizytę u tego specjalisty każdej kobiecie, a Panu Doktorowi życzę powodzenia w nowym miejscu pracy.

  Michał Ciebiera2018-07-20

  Bardzo dziękuję :) nawet w natłoku obowiązków trzeba zawsze starać się zachować profesjonalizm, a dobra atmosfera wpływa zarówno na lepsze samopoczucie lekarza jak i pacjentki. Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: prowadzenie ciąży

  Pana Doktora polecam z czystym sumieniem.
  Jest bardzo sympatyczny, ma ogromną wiedzę, chętnie pomaga, szczegółowo i cierpliwie wyjaśnia każdą moją wątpliwość, jego wsparcie jest nieocenione.
  Bardzo dziękuję Doktorze za prowadzenie ciąży i wcześniejsze wsparcie.

  Michał Ciebiera2018-07-18

  Pani Agato, dziękuję serdecznie. To dla mnie wyróżnienie że mogę by wsparciem i lekarzem kobiety w ciąży. Trzymam kciuki za wszystko i do zobaczenia!

 • N
  Lokalizacja: VeritaMed

  Bardzo polecam, prowadzone USG podczas ciąży najlepszej jakości, wszystko zostaje wytłumaczone, wychodząc z gabinetu nie ma żadnych pozostających do wyjaśnienia pytań. W tej ciąży mam innego lekarza prowadzącego, ale w następnej już wiem kogo wybiorę, więc bardzo polecam.

  Michał Ciebiera2018-07-18

  Dziękuję za taką dobrą opinię. Cieszę się że badanie USG wyjaśniło wiele Pani wątpliwości i wyszła Pani z niego usatysfakcjonowana. Zapraszam na kolejne badania! Wśród ginekologów występuje często taka współpraca, że jeden z lekarzy prowadzi ciążę, a drugi niezależnie prowadzi badania prenatalne, takie podejście jest czasem nawet lepsze ponieważ dwoje lekarzy wzajemnie się uzupełnia wiedzą, także myślę że nie będzie potrzeby zmiany lekarza :)

 • A
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: USG

  Do Pana Doktora trafiłam w celu wykonania USG. Badanie zostało wykonane bardzo dokładnie. Na podstawie obrazu Pan Doktor od razu zaproponował działanie.
  Pan Doktor to niesamowity człowiek o wielkim sercu. Zawsze wysłucha, przedstawi opcje, które poparte są bardzo mądrymi argumentami. Jest to lekarz a przede wszystkim człowiek, któremu można zaufać. Pan Doktor jest bardzo miły, kulturalny i uśmiechnięty co jest dla mnie bardzo ważne z punktu widzenia pacjenta. Bardzo dobry specjalista, poświęca czas na postawienie diagnozy. Naprawdę polecam to świetny specjalista. Dziękuję Panie Doktorze

  Michał Ciebiera2018-06-27

  Dziękuję serdecznie! Cieszę się, że tak Pani mnie odebrała. Mam zatem tylko nadzieję, że zaproponowane postępowanie przyczyni się do sukcesu leczniczego. Trzymam kciuki! Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Miejsce zatrudnienia:

  II Klinika Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Bielańskiego im. Ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ przy ul. Cegłowskiej 80 w Warszawie. Jest to ośrodek ginekologiczno-położniczy o III (najwyższym) stopniu referencyjności. Ośrodek ten zajmuje się najbardziej skomplikowanymi przypadkami z zakresu położnictwa, perinatologii, ginekologii i diagnostyki obrazowej.

  Wieloletni pracownik Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. W. Orłowskiego CMKP przy ul. Czerniakowskiej 231 w Warszawie.

  Od kilku lat współpracuje również z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Praskiego w Warszawie. Jest to bardzo nowoczesny ośrodek zajmujący się szerokim spektrum usług w dziedzinie położnictwa i ginekologii (w tym operacje i porody). Oddział został gruntownie wyremontowany w latach 2014-2016 i aktualnie jest jednym z najnowszych tego typu oddziałów w województwie.

  W lutym 2017 otrzymał z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej:
  "Ocena korelacji pomiędzy stężeniem witaminy D3 i transformującego czynnika wzrostu beta 3 w surowicy krwi a ryzykiem wystąpienia mięśniaków macicy w wybranych populacjach kobiet".

  Jako asystent naukowo-dydaktyczny, wcześniej w I-szej, a obecnie w II Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie prowadzi kursy dla lekarzy w trakcie specjalizacji, a także zajmuję się pracą naukową. Opublikował liczne prace w cenionych czasopismach krajowych i zagranicznych.

  Fascynuje się diagnostyką i nowatorskim leczeniem mięśniaków macicy. W swojej pracy naukowej prowadzi szeroko zakrojone badania dotyczące patofizjologii i wpływu różnych czynników na powstawanie i wzrastanie tych guzów. Został doceniony przez ekspertów z tej dziedziny poprzez opublikowanie swoich badań w jednych z najlepszych i najwyżej punktowanych periodyków dotyczących ginekologii i medycyny rozrodu - Fertility and Sterility czy International Journal of Molecular Sciences.

  Jako jeden z pierwszych polskich lekarzy odbył staż z zakresu perinatologii i zaawansowanej diagnostyki obrazowej płodu oraz diagnostyki inwazyjnej i terapii płodu w nowoczesnym The Fetal Medicine Research Institute w Londynie. Stażem kierował światowej sławy ekspert - Prof. Kypros Nicolaides.

  Pasjonuje się ultrasonografią w położnictwie, ginekologii, diagnostyce prenatalnej, ultrasonografią 3D/4D płodu oraz 3D ginekologicznym w celu wykrywania wad macicy.

  Należy do elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology - ISUOG).

  W 2016 roku jako jeden z pierwszych ginekologów w kraju otrzymał międzynarodowy certyfikat International Ovarian Tumour Analysis - IOTA poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika i narządu rodnego. Jest również członkiem stowarzyszenia IOTA.

  Jako jeden z nielicznych położników-ginekologów w Polsce posiada wszystkie specjalistyczne certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego poświadczające umiejętności w USG:

  - Certyfikat Oceny Serca Płodu
  - Certyfikat Badań Prenatalnych
  - Certyfikat Badań Dopplerowskich

  oraz

  - Certyfikat Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation - FMF) do wykonywania badań prenatalnych w I trymestrze ciąży oraz kalkulacji ryzyka wad genetycznych płodu (test PAPPA), jako jeden z nielicznych w Polsce posiada również certyfikat FMF do wykonywania badania 18-23 tygodnia (USG "połówkowego") posiada aktualny audyt FMF - kontrola poprawności i odpowiednia ilość (kilkaset) wykonywanych badań.
  - Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie położnictwa, ginekologii i diagnostyki prenatalnej.
  - Certyfikat umiejętności Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

  Pasjonuje się również operacjami ginekologicznymi. W leczeniu stosuje małoinwazyjne techniki operacyjne w ginekologii - histeroskopie i laparoskopie operacyjne i diagnostyczne. Wykonuje pełne spektrum operacji ginekologicznych oraz cięcia cesarskie, a także procedury z zakresu ginekologii estetycznej przy pomocy lasera MONA LISA TOUCH.

  Posługuje się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.

  ZAKRES DIAGNOSTYKI I LECZENIA:

  POŁOŻNICTWO I PATOLOGIA CIĄŻY
  • przygotowanie do ciąży - poradnictwo prekoncepcyjne
  • rozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznej
  • diagnostyka USG w ciąży (także referencyjne badanie I, II, III trymestru), USG płodu 3D/4D,
  • prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej
  • prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka
  • opieka przed i poporodowa
  • porody naturalne
  • cięcia cesarskie
  GINEKOLOGIA
  Leczenie zachowawcze i zabiegowe:
  • diagnostyka i nowatorskie leczenie mięśniaków macicy
  • cytologia
  • diagnostyka HPV
  • leczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcin
  • leczenie nietrzymania moczu i stanów zapalnych układu moczowego
  • badania kliniczne z zakresu pęcherza nadreaktywnego i nietrzymania moczu
  • badania bakteriologiczne – posiewy
  • antykoncepcja hormonalna, antykoncepcja po stosunku
  • implanty antykoncepcyjne, wkładki wewnątrzmaciczne
  • diagnozowanie i leczenie niepłodności, monitorowanie cyklu miesiączkowego, Sono-HSG
  • leczenie zaburzeń miesiączkowania, okresu przejściowego i menopauzy
  • diagnostyka USG w zakresie narządu rodnego, diagnostyka wad macicy 3D
  • histeroskopia diagnostyczna
  • histeroskopia operacyjna
  • laparoskopia (w tym leczenie mięśniaków, endometriozy, torbieli, usunięcie macicy)
  • operacje klasyczne (w tym histerektomie, usunięcie mięśniaków)
  • operacje pochwowe w tym statyki narządu rodnego
  • operacje nietrzymania moczu
  • operacje niepłodnościowe
  • drobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach
  ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
  infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
  ubezpieczyciela).

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Perinatologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie
 • International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology - ISUOG
 • The Fetal Medicine Research Institute, King's College Hospital Londyn
 • Certyfikaty Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation - FMF)
 • Specjalistyczne certyfikaty USG PTG - Oceny Serca Płodu, Badań Prenatalnych, Badań Dopplerowskich
 • Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego - SU PTG
 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego - PTU
 • International Ovarian Tumour Analysis - IOTA
 • VISUS 3D/4D
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
 • Praca doktorska z wyróżnieniem "Ocena korelacji pomiędzy stężeniem witaminy D3 i transformującego czynnika wzrostu beta 3 w surowicy krwi a ryzykiem wystąpienia mięśniaków macicy w wybranych populacjach kobiet" - Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
więcej

Publikacje

 • Alternative Oral Agents in Prophylaxis and Therapy of Uterine Fibroids-An Up-to-Date Review (IJMS 2017)
 • Role of Transforming Growth Factor β in Uterine Fibroid Biology (IJMS 2017)
 • Influence of vitamin D and transforming growth factor β3 serum concentrations, obesity, and family history on the risk for uterine fibroids (Fertility & Sterility 2016)
 • Successful obstetric and hematologic outcome of aplastic anemia in a pregnant Jehovah's Witness (IJI 2016)
 • Late preterm infants - impact of perinatal factors on neonatal results. A clinical study (AAEM 2015)
 • Effectiveness of laparoscopic surgeries in treating infertility related to endometriosis (AAEM 2015)
 • Placenta accreta: review and 3 case reports (Ginekologia Polska 2015)
 • Laparoscopic correction of the uterine muscle loss in the scar after a Caesarean section delivery (Videosurgery 2013)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Zespołowa Nagroda Dyrektora CMKP II stopnia za wybitne osiągnięcia naukowe 2017
 • Publikacje w znanych polskich i zagranicznych periodykach naukowych
 • Prezentacje na konferencjach i kursach o tematyce ginekologiczno-położniczej.
 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie 2011
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego - CMKP
 • Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) - Klinika Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu
 • The Fetal Medicine Research Institute, King's College Hospital Londyn
 • International Ovarian Tumour Analysis - IOTA
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej