• lek. dent. Michał Anolik
  lek. dent. Michał Anolik
  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  Zmiana uśmiechu za pomocą licówek porcelanowych - to moja specjalność. Odzyskaj pewność siebie i nieskrępowany niczym uśmiech dopasowany indywidualnie do twojej twarzy.

 • Adres


  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  91 351..... Pokaż numer


  NIP

  8513272127

  Adres firmy

  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  350 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas pierwszorazowej konsultacji protetycznej lekarz dokładnie zbada stan jamy ustnej, wykona niezbędną dokumentację fotograficzną ( w cenie) oraz zdjęcie rtg-panoramiczne ( płatne dodatkowo 195pln). Następnie lekarz omawia z pacjentem jego stan i ustala dalsze postępowanie. Lekarz dokonuje wstępnej analizy estetycznej , ustala z pacjentem potrzeby lecznicze i przy bardziej rozległych pracach pobiera skany do cyfrowego zaprojektowania pracy (uśmiechu) tzw. mock-up.  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  350 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas pierwszorazowej konsultacji stomatologicznej lekarz dokładnie zbada stan jamy ustnej, wykona niezbędną dokumentację fotograficzną ( w cenie) oraz zdjęcie rtg-panoramiczne ( płatne dodatkowo 195pln). Następnie lekarz omawia z pacjentem jego stan i ustala dalsze postępowanie.  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  525 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas pierwszorazowej konsultacji stomatologicznej lekarz dokładnie zbada stan jamy ustnej, wykona niezbędną dokumentację fotograficzną oraz zdjęcie rtg-panoramiczne. Następnie lekarz omawia z pacjentem jego stan i ustala dalsze postępowanie.  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  350 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas pierwszorazowej konsultacji stomatologicznej lekarz dokładnie zbada stan jamy ustnej, wykona niezbędną dokumentację fotograficzną ( w cenie) oraz zdjęcie rtg-panoramiczne ( płatne dodatkowo 195pln). Następnie lekarz omawia z pacjentem jego stan i ustala dalsze postępowanie.

  Pozostałe usługi


  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  350 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas konsultacji Dr Michał omawia z pacjentem możliwości leczenia systemem przezroczystych nakładek do prostowania zębów. Nakładki to wygodna i dyskretna opcja poprawy estetyki i zdrowia zębów w przypadku małych i średnich wad zgryzu. Podczas konsultacji (350zł) wykonujemy fotografie i badanie jamy ustnej i szczegółowo omawiamy stan Twojego zdrowia. Zwykle zalecane jest także wykonanie pantomogramu (195zł). Wykonywane są także niezbędne w planowaniu skany lub wyciski zębów (175zł). Planowanie leczenia Invisalign (550zł) to proces zakończony omówieniem propozycji leczenia z pacjentem, zwykle po 2-3 tygodniach od pierwszej wizyty. W przypadku zdecydowania się na leczenie koszt planowania jest odejmowany od kosztu nakładek.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jeżeli interesują Cię możliwości nowoczesnej stomatologii zapraszam na Instagram anolik_dentysta
  Pomogę Ci w zmianie Twojego uśmiechu na lepsze...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny 2014

  Zakres porad

  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna

  Doświadczenie

  • od 2014 roku pracowałem w renomowanych, prywatnych praktykach w Szczecinie
  • od 2019 roku zmieniam Wasze uśmiechy w Stomatologii na Podzamczu

  Filmy


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Ukraiński,
  • Polski

  Profile społecznościowe

  Publikacje i artykuły

  Publikacje (1)

  34 opinie pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  I
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu stomatologia estetyczna

  Z sentymentalnym uśmiechem wspominam ostatnie pół roku, które spędziłem w towarzystwie Pana Michała i Pani Ewy. To był czas, który będę jeszcze długo wspominać. To był czas, za który mógłbym znowu zapłacić i to podwójnie.
  Michał Anolik to bardzo profesjonalny stomatolog. To profesjonalne podejście wyczuwa się już na „dzień dobry”. Każdy etap leczenia był szczegółowo wytłumaczony, każda wizyta była przemyślana, a wszystko odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo rzadko spotyka się takich ludzi a jeszcze rzadziej takich specjalistów. Niemniej ważny jest tutaj udział Pani Ewy. Tutaj widać jak każdy dobry stomatolog MUSI współpracować z jeszcze lepszą asystentką. Bez tego to jak jazda na rowerze bez koła albo łowienie ryb z wędką ale bez żyłki. Pani Ewo, poduszkę pod głową będę wspominać już zawsze, serdecznie i gorąco dziękuję :)
  Życzę Wam obojgu samych dobrych chwil w życiu zawodowym jak i prywatnym.
  Jeszcze raz za wszystko bardzo mocno dziękuję.

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię:) To właśnie nasze cele - przemyślany plan leczenia i dobra atmosfera w gabinecie. I wielka racja - bez Pani Ewy nic z tych rzeczy nie byłoby możliwe. To moja prawa ręka!:)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu stomatologia estetyczna  Dr.Michał Anolik jest wybitnym specjalistą w dziedzinie stomatologii. Jego profesjonalizm, empatia i troska o pacjenta wyrażają się w każdym z jego działań. Zawsze taktowny i cierpliwy, potrafi uspokoić nawet najbardziej zaniepokojonego pacjenta. Jego zaangażowanie w zapewnienie kompleksowej opieki dentystycznej jest godne podziwu. Dzięki dokładnym wyjaśnieniom dotyczącym procedur, pacjenci czują się komfortowo i dobrze poinformowani. Dr. Michał to nie tylko znakomity dentysta, ale także osoba, której zaufanie można śmiało powierzyć w kwestiach zdrowia jamy ustnej. Jego praktyka jest wyjątkowa dzięki połączeniu doskonałej wiedzy fachowej z serdecznością i troską o dobro pacjenta. Zdecydowanie polecam dr. Michała jako doskonałego specjalistę dentystycznego dla wszystkich poszukujących wysokiej jakości opieki stomatologicznej.

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo mi miło! Każda wizyta tak przyjaznego pacjenta jak Pani to przyjemność:) do zobaczenia na wizytach kontrolnych:)

  B
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Po moich licznych przygodach z dentystami w Szczecinie mogę śmiało stwierdzić, że żadnemu z nich nie jest nawet blisko do p. Michała i tego tego z jakim zaangażowaniem podchodzi do mojego nietypowego problemu przy którym nawet pozornie wielkie nazwiska w branży się poddały.

  lek. dent. Michał Anolik

  Dziękuję za Pana słowa uznania, jestem szczęśliwy, mogąc pomóc w rozwiązaniu każdego problemu


  I
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu konsultacja protetyczna

  Dr Michał Anolik jest profesjonalisą w swoim fachu, lekarz naprawdę godny polecenia. W kompetentny sposób zajął się moimi zębami i przywrócił szeroki uśmiech na mojej twarzy. Pani Ewa (asystentka) kobieta o wielkim sercu!! Mój uraz i strach przed dentystą poszedł w zapomnienie. Serdecznie polecam !!! Najlepszy dentysta w Szczecinie !!

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Również za Pani mocne zaangażowanie w proces leczenia:) Do zobaczenia w gabinecie:)


  B
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Król stomatologii jest tylko jeden... i ma super świtę :). Jak ktoś, tak jak Ja, z panicznego strachu wiele lat omijał gabinet stomatologiczny to właśnie do tego gabinetu w Stomatologii na Podzamczu i właśnie do tego Doktora musi trafić. Tu się zmienia wszystko na lepsze, nie tylko uśmiech. Naprawdę, polecam z całego serca.

  lek. dent. Michał Anolik

  do króla mi jeszcze trochę, chociaż korony to u nas codzienność :D Bardzo dziękuję za tak miłą opinię i za wytrwałość w procesie leczenia:)


  P
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Doktor Michał jest świetnym specjalistą, oprócz tego, że robi piękne uśmiechy, zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia. Piękny uśmiech zawdzięczam właśnie Doktorowi.
  A to jaki zespół tworzy z panią asystentką Ewą to jest coś niesamowitego, atmosfera bardzo dużo daje. Zachęcam i wszystkim polecam, oby więcej takich specjalistów i tak świetnych asystentek.

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękujemy, to właśnie nasza tajemnica sukcesu - uzupełnianie się nawzajem i wsparcie, bez tego w zespole lekarz-asystentka nie ma szans na efektywne leczenie:) do zobaczenia w gabinecie!:)


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Serdecznie Polecam Pana Michała - Stomatolog na Medal. Podejście do pacjenta, zaangażowanie, a przedeszwszystkim wyczucie i estetyka na najwyższym poziomie do tego świetne poczucie humoru. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Do gabinetu przyszłam z kompleksami, a po zakończonym leczeniu i metamorfozie uśmiechu wyszłam z pewnością siebie +100% Polecam serdecznie

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękuję , przekucie kompleksów w pewność siebie to marzenie chyba każdego stomatologa zajmującego się estetyką zębów. Dziękuję za zaufanie:)


  J
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Dr M. Anolik i Pani Ewa tworzą duet doskonały. Fachowcy w swej dziedzinie i wspaniali ludzie. Przygotowano mi kompleksowy plan wizyt i leczenia. Wszystkie etapy leczenia przebiegały bezboleśnie a Pan Doktor wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Perfekcjonizm i talent zaowocowały przepięknym uśmiechem. Polecam każdemu, kto się boi dentysty, każdemu kto chce mieć piękny uśmiech i zdrowe zęby.

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za współpracę. To dla mnie ważne, żeby pacjent znał szczegóły swojej terapii, wtedy znikają strach i wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy - duet :)


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia . Najlepszy, najdokładniejszy stomatolog , z super podejściem . Pan doktor uratował moje ząbki, a było ich sporo do leczenia bardzo profesjonalne , indywidualne podejście , ogrom wiedzy oraz doświadczenia . Miła i luźna atmosfera. Bardzo polecam , jeśli chcesz mieć piękny zdrowy uśmiech , jeśli boisz się stomatologów to będzie najlepszy wybór .

  lek. dent. Michał Anolik

  Cieszę się, że pokonaliśmy razem Pani dentofobię:) Wiem, że leczenie w miłej atmosferze jest dużo skuteczniejsze, a dokładność to zadowolony pacjent. Zapraszamy na wizyty kontrolne:)


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Szukasz stomatologa który zadba o twoje zęby i twój komfort psychiczny? Polecam pana Michała wraz z asystentką. Panujący w gabinecie spokój i opanowanie stwarzają strefę komfortu i poczucie bezpieczeństwa. Perfekcja i dokładność. Czego chcieć więcej :)

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękujemy za te słowa. To dla nas jeden z najistotniejszych aspektów wizyty - komfort pacjenta, taki szeroko rozumiany. Do zobaczenia następnym razem!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Najczęściej zadawane pytania