Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia
Szczecińska 8a, Goleniów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych osteopatów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr fizjoterapii. Dyplomowany Osteopata.
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia fizjoterapii w trybie stacjonarnym ...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Osteopatia

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia Inny

Nawiązuje świetny kontakt z pacjentem,co przekłada się na przebieg wizyty i bardzo motywuje, serdeczny, życzliwy. Poświęcając swój czas, wiedzę, umiejętności sprawił że stałam się zdrowsza w sensie czysto fizycznym i psychicznym. Bardzo dobry fizjoterapeuta, zna się na swoim fachu, godny zaufania.

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia Inny

To nie pierwszy raz kiedy byłem u Pana Michała. Zawsze jedna wizyta ratuje moją sprawność. Polecam!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia Inny

Przyszłam do Pana Michała z ostrym bólem pleców w odcinku lędźwiowym, już po pierwszej wizycie ból znacznie ustąpił, a po drugiej- ustał. Bardzo doceniam szeroki zakres pańskiej wiedzy i stosowanych technik, profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta, wyjaśnienie możliwych przyczyn problemu, punktualność jak i gabinet w samym centrum miasta. Dziękuję!


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia Inny

Mój problem to ból prawego barku.
Głównie po treningach siłowych. Po dwóch sesjach z Panem Michałem znów mogłem wrócić no pełnej sprawności. Absolutny profesjonalizm. Polecam.


A
Profil zweryfikowany

W sierpniu 2019 roku odbyłam operację stawu kolanowego (endoproteza kolana). Niestety po operacji czułam się bardzo źle. Nie mogłem samodzielnie się poruszać, zaś przy wykonywaniu codziennych czynności potrzebowałam pomocy najbliższych. Dolegliwości bólowe narastaly z dnia na dzień. Do Pana Michała na rehabilitację trafiłam 2 miesiące po operacji. Okazał się wspaniałym rehabilitantem. Dzięki swojej ciężkiej pracy i fantastycznemu podejściu do pacjenta sprawił, iż w ciągu 1 miesiąca odzyskałam sprawności fizyczną. Indywidualne, fachowe podejście sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie i pewnie. Oprócz wykonywanych ćwiczeń dostałam zalecenia co do postępowania w domu i czynnościach dnia codziennego. Już po kilku wizytach poruszałam się bez kuli. Pan Michał nie lekceważy pacjenta, dopytuje i stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Widać pełne zaangażowanie i pasję do pracy, którą wykonuje. Bardzo mi pomógł i nie tylko samą terapią, ale również podbudowal psychicznie do treningów. Doskonały specjalista, wspaniały Człowiek. Pan Michał jest godny polecenia! Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy rehabilitanta na pewno zgłoszę się do Pana Michała. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i poświęcenie. Anna Ptaszynska.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia ból obu pięt

Moja historia. Ból pięty pojawił się nagle, w czasie treningu piłkarskiego, w sierpniu 2019 r. Po diagnostyce problemu (RTG, USG, wizyta u lekarza ortopedy) ortopeda postawił rozpoznanie: ostroga piętowa/zapalenie rozcięgna podeszwowego. Zalecił zmniejszenie aktywności fizycznej, lek przeciwzapalny, specjalistyczne wkładki do butów, zabiegi ultradźwiękami, automasaż rozcięgna oraz rozciąganie mięśni łydki. Dostosowałem się do zaleceń lekarza, dodatkowo odbyłem serię zabiegów falą uderzeniową. Ból nie ustępował, a co gorsza pojawił się w drugiej pięcie. Nadzieja na powrót do treningów piłkarskich i uprawiania sportu powoli zanikała. Na początku grudnia 2019 trafiłem ze swoim problemem do gabinetu Pana Michała Adamskiego. Odbyłem 4 wizyty (w tym m.in. suche igłowanie). Jest początek stycznia 2020, dokładnie 25.12.2019 wznowiłem trening motoryczny, a na początku stycznia 2020 wziąłem czynny udział w piłkarskim turnieju halowym :-) Reasumując, w razie problemów z aparatem ruchu i nie tylko polecam zwrócić się o pomoc do Pana Michała Adamskiego!!!! Mariusz Bernach.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia

Zapalenie rozcięgna podeszwy. Nie wiesz jak to boli, dopóki cię nie dopadnie. Proste czynności jak wstanie z łóżka czy krzesła sprawia trudność i doskwierający ból. Boląca pięta potrafi uprzykrzyć życie aktywnej osobie na wiele miesięcy. Byłam zrezygnowana i nie mogłam chodzić. Tak było ze mną, dopóki nie trafiłam do Pana Michała Adamskiego. Profesjonalne podejście, życzliwe wytłumaczenie problemu, dyskrecja, cierpliwość i wewnętrzny spokój przekłada się na pacjenta. Pan Michał podjął skuteczne działania w celu usunięcia moich dolegliwości i po kilku zabiegach mogłam bez grymasu bólu na twarzy chodzić z pełnym obciążeniem stopy i wrocić do pełnej aktywności. Z czystym sumieniem polecam Pana Michała Adamskiego jako profesjonalistę ale też pełną oddania swojej profesji osobę. Bardzo dziękuję za udzieloną mi skuteczną pomoc w powrocie do formy!


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia terapia przeciwbólowa

Pan Michał jest przesympatycznym prawdziwym specjalista! Wie, co robi i robi to dobrze. Trafiłam do Michała przez ból podczas skrętów głowy. Po pierwszej wizycie zakres ruchów znacznie się poszerzył. Pełen profesjonalizm i klasa Panie Doktorze!!!


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia ból pleców oraz nogi

Witam!!! Do Pana Michała trafiłam po wykonanej tomografii, na odcinku L5 miałam ucisk który odczuwałam przez kilka lat. Myślałam że to mnie boli narka a jednak kręgosłup. Pan Doktor Michał po kilku terapiach uleczył moją chorobę. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta rewelacja!!! Polecam Pana Doktora!!! :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Michał Adamski Osteopatia Fizjoterapia

Do gabinetu Pana Michała trafilam z powodu bólu krzyża, barków oraz karku (nie mogłam odchylic glowy do tyłu) których doznałam po ciąży podczas opieki nad maleństwem. Z bólem zmagałam się kilka miesięcy. Podczas pierwszej wizyty został przeprowadzony szczegółowy wywiad m.in.: stan zdrowia, tryb życia, przebyte urazy itd. Po pierwszej wizycie ustalono przyczynę bólu, zlecono ćwiczenie w domu. Po dwóch kolejnych wizytach bóle ustąpiły! Pan Michał wskazał czego należy unikać, jak również co robić, aby bóle nie powróciły.
Profesjonalne i rzetelne podejście.
Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania