Adres

aleja IX Wieków Kielc 8 lok 5, Kielce
Gabinety stomatologiczne Diamond Dent (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam. byłem na trzech wizytach i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wcześniej próbowałem rozpocząć leczenie ortodontyczne lecz żaden z lekarzy nie spełniał moich wymagań. Dr Borecki ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo uczciwe, wyposażenie gabinetu na najwyższym poziomie. Mam nadzieję że zakończę leczenie z taką samą opinią.


J

Opinia z dnia 05.05.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


S
Użytkownik zweryfikowany

Najwspanialszy Pan DR do jakiego kiedykolwiek chodziłam!:) Nosiłam aparat ponad 2 lata - efekt świetny! Przy tym atmosfera, podejście, kultura bez najmniejszych zarzutów. Zawsze miło i przyjemnie. Osoby, którym poleciłam Pana Dr również są zadowolone:)
Co do wypowiedzi <Ewelina1979K> popieram w 100%!


A
Użytkownik zweryfikowany

Mój syn jest nadal pacjentem pana Mateusza. Przez 2 lata nosił stały aparat na obu łukach. Obecnie zakładany na noc i szynę na górnym łuku. Poprawa ogromna. Polecam. Wspaniały kontakt, kultura osobista, elastyczność terminów i płatności.


K
Użytkownik zweryfikowany

Mam aparat dopiero 3 miesiące, ale jestem bardzo zadowolono i z pierwszych efektów i z fachowej, miłej obsługi, POLECAM! Kasia. B.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

Bardzo miły, uprzejmy ortodonta. Bardzo dużo mówi. Ale jest przesympatyczny. W ogóle te asystentki są bardzo fajne jak i on. Za 1 wizytę zapłaciłem ku mojemu zdziwieniu tylko 50 złotych. Polecam Dr.Boreckiego.


G

Leczyłam u niego dwoje swoich dzieci. Obecnie muszę wydać ok. 6 tys złotych na stałe aparaty ortodontyczne w profesjonalnej klinice Ortomania w Krakowie nie licząc dalszych wizyt konsultacyjnych. Leczenie pana doktora nic nie dało. Śmiem przypuszczać, że pan doktor uczył się swojego fachu na moich dzieciach i ich kolegach. Nie znam osoby, która byłaby zadowolona z jego leczenia stąd nie rozumiem zachwytu niektórych na tym forum.


G

Lekarz rewelacyjny, chodzę do Dr Boreckiego już jakiś czas i naprawdę polecam jest uczciwy przemiły i do tego zna się na tym co robi bardzo dobrze to co się pisze o nim, że jest nerwowy to jakaś totalna pomyłka bo zawsze jest uśmiechnięty można z nim pożartować a co najważniejsze dba bardzo o swojego pacjenta. Proponuje leczenie lecz nie narzuca nie ma ukrytych kosztów ja jestem bardzo zadowolona i mogę go polecić z czystym sumieniem!!!!


G

Ja za pierwszą wizytę płaciłam chyba 50 zł ale trzeba było jeszcze zrobić wycisk szczęki i zrobić przeswietlenie zębów (zdjęcie).
Ja już mam zdjęty aparacik po 1,5 roku.. uśmiech jak z obrazka :)
Bez komplikacji :)
Super.
Serdecznei polecam !!


G

Opinia z dnia 01.07.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie