Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Marsa 101/103, Rembertów
  Warszawa, mazowieckie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A ja jestem wdzięczna pani dr Padzik za uporządkowanie mojego zdrowia. Hashimoto i okres przedmenopauzalny razem to nie jest miłe połączenie. Pani doktor pięknie mnie wyprowadzila, znów cieszę się kobiecością. A w wywiadzie wypytala o wszystko, nawet o formę psychiczną po moich przygodach szpitalnych... szacun także za ogromne poczucie humoru i dystans do rożnych emocji... polecam, zwłaszcza dojrzałym paniom.

 • D

  Trafiłam do Pani dr z polecenia po poronieniu staramy się o dziecko i opornie idzie :( do tego czasu odwiedziłam kilku " specjalistów z lux-med bo mam abonament i katastrofa nie leczenie !
  prywatny gabinet - na wstępie opóźnienie i to konkretne 3 pacjentki jeszcze przede mną ! w pierwszej chwili irytacja no ale cóż czekam cierpliwie, moja kolej wchodzę pani dr uśmiechnięta miła (do tej pory unikałam kobiet ginekologów kiepskie doświadczenie ) przeprowadza wywiad tak dokładnie, pyta o wszystko, pierwszy raz spotykam się z takimi pytaniami, tłumaczy ogląda badania !! wychodzę po prawie 50min !!!! i wszystko jasne dlaczego są takie opóźnienia. Dr nie patrzy na czas a na jakość teraz już wiem że wolę posiedzieć i poczekać i być pewną że lekarz mnie słucha notuje wszystko co mówię bada dokładnie delikatnie z czystym sumieniem polecam Dr Padzik mam nadzieję że za jakiś czas i zdjęcie mojego dziecka zostanie zawieszone w gabinecie wśród setek innych zdjęć dzieci :)

 • Byłam na wizycie państwowej pierwszy raz u Pani doktor( jak się potem okazało źle zapisana). Jednak to nie przeszkodziło i Pani doktor przyjęła mnie. Bardzo miła i mimo iż nie musiała przeprowadzać konsultacji dot. mojej ciąży bo nie jest lekarzem prowadzącym, ciąża jest zaawansowana to poświeciła mi dużo czasu podczas wizyty. Obejrzała wszystkie badania, zapytała czy mam jakieś pytania czy coś mnie niepokoi. W swoich odpowiedziach była bardzo rzeczowa i logiczna. Dodatkowo zbadała dzieciaczka. Na sam koniec życzyła pomyślnego rozwiązania. Jestem zadowolona z tej wizyty.

 • Pani Doktór prowadziła moją pierwszą ciążę i mimo drobnych problemów z moim zdrowiem, bardzo pomogła dotrwać do zaplanowanej wcześniej cesarki. Co więcej jej obecność na sali działała na nas niesłychanie uspokajająco, bo we wszystkim co robiła widać było ogromny profesjonalizm i pewność. Blizna już pięknie się zagoiła.

  A ja dzisiaj mogę tylko powiedzieć że to bardzo rzeczowy, mówiący wprost rzeczy prawdziwe choć niewygodne czy mogące wystraszyć czasem, ale właśnie po to aby pacjentka była w pełni poinformowana i świadoma wszystkich możliwości i rezultatów pewnych decyzji. Ja i mój partner doceniamy to bardzo. I dziękujemy!

  Na pewno wrócimy w kolejnej ciąży.

 • Zdecydowanie nie polecam kobietom ktore poronily i dalej staraja sie o dziecko. Do doktor chodzilam przez kilka lat. Trafiłam po 1 poronieniu. Nie przeprowadzila wnikliwej diagnozy stanu mojego zdrowia. Prowadziła maja druga i trzecia ciążę i niestety obie poronilam poniewaz nie mialam włączonych odpowiednich leków zwiększających powodzenie ciazy. Po drugim poronieniu pani doktor po prostu stwierdziła ze z każdym kolejnym poronieniem zwiększa sie powodzenie kolejnej ciąży i nie ma sensu zgłębiać tego tematu. Z matematycznego punktu widzenia moze i prawdopodobieństwo rosnie ale dla kobiety ciąża to nie zadanie z matematyki! Kazda strata boli i za kazdym razem jest nadzieja ze lekarz pomoże, w moim przypadku nie otrzymalam nawet standardowych lekarstw jak w przypadku poronien nawracajacych. W 2010 zaszłam w czwarta ciążę, ktora powierzyłam innemu lekarzowi. Urodzilam zdrową córeczkę w 41tyg. Dzisiaj cieszę się nią i jeszcze moim synkiem którego urodziłam w 2013!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani Doktor Padzik uratowała mi życie w 1997r.Leżałam wówczas w szpitalu na Solcu. Leczona byłam na zapalenie przydatków.... OB 144...antybiotyki,kroplówki...przez 2tyg, OB spadło na 50... Pani Padzik wróciła z urlopu i...przeraziła się!!! Badaniem ginekologicznym zdiagnozowała guz na jajniki. Potwierdziło to usg. Operacja na cito! Gdyby nie ta osoba..... Potem zaszłam w ciążę,którą prowadziła oczywiście Pani Doktor Padzik. Mam prawie 15 letnią córkę. Gdyby nie właściwa diagnoza.....

 • K

  Zgadzam się z przedmówczyniami, że Pani doktor jest specyficzna, ale właśnie jej zdecydowane podejście, kategoryzm spowodowały, że teraz mogę cieszyć się zdrową córeczką :)

 • Późno zaczęłam chodzić do dr. Padzik. Dopiero po 26 tygodniu ciąży i naprawdę dziękuję Bogu, że do niej trafiłam. Miałam pakiet w Lux-Medzie i tam prowadzono mi ciążę, ale ponieważ tamtejszy lekarz nie wzbudzał mojego zaufania szukałam kontaktu do innego i tak trafiłam do dr Padzik. Od razu zleciała mi wszystkie badania (próby wątrobowe itp) czego nie doświadczyłam w Lux-Medzie, tam zawsze robiłam tylko podstawową morfologię. Bardzo długo wszystko było ok, ale w 8mym miesiącu zaczęły się schody- ciśnienie skoczyło mi na łeb na szyję, płytki krwi spadły a enzymy wątrobowe mocno się pogorszyły. Dr Padzik powiązała wszystkie wyniki i postawiła diagnozę. Pozostała ze mną w stałym kontakcie. Trafiłam do szpitala pod koniec 37ego tygodnia z ciśnieniem 160/100. Płytki krwi spadły mi do 50 tysięcy, skutkowało to zagrożeniem naszego życia (mojego i dziecka)- dr.Padzik w 10 minut zrobiła cesarkę i dzięki niej dziś jestem szczęśliwą mamą trzymiesięcznego synka. Tego lekarza polecę każdemu z czystym sercem. Wystarczy zobaczyć jakim szacunkiem darzą ją pracownicy szpitala i jakim jest dla nich autorytetem żeby zrozumieć fenomen jej osoby :)

 • Witam serdecznie!
  Wszyscy lekarze są dobrzy, dopóki nic złego się z człowiekiem nie dzieje... Do Pani dr. chodziłam już na rutynowe badania od kilku lat, nigdy nie mając zastrzeżeń. Zaszłam w ciążę 3 lata temu, zlecała mi wszystkie badania, absolutnie nie pilnując pobrania opłaty (raz nawet zapomniałam zapłacić...), wszystko przebiegało idealnie (miałam wymioty, zgagę, anemię, ale to normalne w mojej rodzinie...), aż do ósmego miesiąca, gdzie okazało się że mam cholestazę ciężarnych. Pani Doktor przez cały czas monitorowała moje wyniki, zlecała badania, skierowała do szpitala, i cały czas powtarzała, że najważniejsze jest moje nastawienie i to, żeby udało się urodzić jak najpóźniej. Nie jest osobą która będzie płakać bez powodu nad pacjentką która powinna wziąć się w garść i myśleć o sobie i o dziecku zamiast rozpaczać, tylko konkretnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem na którego zawsze można liczyć.
  Urodziłam w 39tyg zdrową córeczkę, w szpitalu św. Zofii. Zawdzięczam Pani doktor Padzik bardzo dużo i ja zawsze będę tego lekarza szczerze wszystkim polecać.

 • Chciałabym bardzo serdecznie podziękować pani Marzence. Dzięki niej mam troje cudownych dzieci.Zarówno w pierwszej ciąży, jak i w drugiej ciąży mnogiej czułam się bardzo komfortowo, mając tak kompetentną panią doktor. Wszystkim znajomym mającym jakiś problem polecam tylko ją.
  Chciałabym również pozdrowić panią z recepcji, dzięki niej czuło się zawsze ciepłą, domową atmosferę.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

351

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.