Marzena Zaskórska

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  Polecam panią doktor, dziś co prawda mieszkam już w innym mieście i pozostało mi jedynie kontrolować co pół roku stan wzroku ale gdyby nie pani doktor dziś nosiłbym szklanki zamiast okularów.
  Leczyła mnie od 3 roku życia i wyciągnęła z bardzo poważnej wady wzroku do lekkiej która nie jest uciążliwa a często mniejsza niż u wielu potencjalnie zdrowych osób.

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Anna Grygorowicz
  Anna Grygorowicz
  Okulista
  ul. Górczyńska 17, Gorzów Wielkopolski

  Magdalena Micor
  Magdalena Micor
  Okulista
  Górczyńska 17, Gorzów Wielkopolski
  Moja córka 8miesięcy ma duże plusy i astygmatyzm. Musi nosić okulary. Wiem jednak,ze to jej pomaga i dzięki temu… więcej

  Edyta Biernacka
  Edyta Biernacka
  Okulista
  Energetyków 2, Szczecin
  Bardzo miła Pani Doktor. Bardzo fajne podejście do dziecka. Konsultacja bardzo dokładna. Serdecznie polecam. więcej

  Danuta Przerwa
  Danuta Przerwa
  Okulista
  Drzymały 8/2, Szczecin
  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Udzieliła mi wszelkich informacji. Wizyta przebiegła dość szybko. Polecam… więcej

  Katarzyna Królewska
  Katarzyna Królewska
  Okulista
  Pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
  Bardzo miła i rzeczowa pani doktor z dobrym podejściem do dzieci. Badanie przebiegło szybko i bezstresowo dla dziecka… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   Polecam panią doktor, dziś co prawda mieszkam już w innym mieście i pozostało mi jedynie kontrolować co pół roku stan wzroku ale gdyby nie pani doktor dziś nosiłbym szklanki zamiast okularów.
   Leczyła mnie od 3 roku życia i wyciągnęła z bardzo poważnej wady wzroku do lekkiej która nie jest uciążliwa a często mniejsza niż u wielu potencjalnie zdrowych osób.

  • A

   Leczę się u dr Zaskórskiej od wielu lat. Osobie, która narzekała na koszty badania mogę powiedzieć, że gdyby dr Zaskórska zastosowała się do modnych obecnie reguł marketingu, to wizyta u niej mogłaby kosztować 200 - 300 zł. Wizyta obejmuje przecież konsultację lekarską i jednoczesne badanie techniczne. Lekarz z taką pozycją zawodową, spokojnie mógłby skrócić kolejkę z 3-4 miesięcy do kilku dni, podnosząc cenę usługi i ograniczając swoją działalność tylko do zamożnych klientów. To problem etyczny, który młodsi stażem i wiekiem lekarze rozwiązują bez wahania na korzyść mniejszej ilości pracy dla większych pieniędzy. O ile akceptuję taką postawę w życiu, to u lekarza budzi ona moje wątpliwości - niemniej świat, także medyczny podąża w tę stronę. Cieszmy się więc, że mamy w Gorzowie tak znakomitego, etycznego lekarza i człowieka. Dodam tylko na marginesie, że dr Zaskórska podczas wizyty interesuje się nie tylko naszym aktualnym problemem, ale jest czuła na inne choroby, które mogą się ujawniać przez stan oka i które można wcześnie zdiagnozować, jeśli regularnie odwiedza się okulistę (chodzi oczywiście o okulistę, który nie skupia się wyłącznie na swojej specjalności). Polecam osobom 40+ profilaktyczną wizytę u Pani doktor, możecie się dowiedzieć, że macie jeszcze, owszem - doskonały wzrok, ale przy tym np. pierwsze objawy nadciśnienia i wcześnie rozpoczynając leczenie unikniecie zawału lub wylewu. Pomijam choroby okulistyczne, takie jak jaskra, które wcześnie rozpoznane mogą uchronić nawet przed utratą wzroku. Dopóki nie zacząłem się starzeć, nie miałem o tym pojęcia, Myślałem, że idę do okulisty, jak potrzebuję nowych okularów, bo w starych zacząłem gorzej widzieć. Teraz po wizytach w tym zawsze sympatycznym gabinecie, czuję się pewniej, także, co do mojego, ogólnego stanu zdrowia.

  • K

   Dr Zaskórska jest bardzo dobrym specjalistą. Kolejki na wizytę są długie, jednak warto poczekać. Dr ma indywidualne podejście do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad i dokładne badanie. W moim przypadku badanie i wywiad trwały długo aby wyjaśnić przyczynę bólu oka. Lekarstwa zapisywane nie są drogie. Wizyta jest bardzo przyjemna i bardzo konkretna "bez owijania w bawełnę". Lekarz godny polecenia.

  • Z

   rewelacyjna specjalistka, nie raz udowodniła, że jest wspaniałym lekarzem. indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwość, skrupulatność w badaniach. od kilku lat leczę się u pani Marzeny. po epizodach u poprzednich gorzowskich okulistów, z których nigdy nie byłam zadowolona, polecam panią Marzenę! czasami warto posiedzieć te 15 min dłużej w kolejce ;)

  • J

   Jestem pacjentką pani Marzeny od dwóch lat. Co prawda jest problem z zapisami, trzeba długo czekać i nieraz będąc już w poczekalni okazuję się, że jest kilkuminutowa obsuwa. Ale rzadko w tej chwili do jakiegoś lekarza można zapisać się od tak i na drugi dzień wizyte mieć. Polecam panią Marzene, ponieważ jest miła, zawsze zagada w gabinecie i rzetelnie wykonuje swoją pracę.

  • J

   Chodziłam do wielu specjalistów aż trafiłam do gabinetu pani Marzeny i to był strzał w dziesiątkę. Po wizycie, badaniu i zrealizowaniu recepty na okulary , a przede wszystkim po założeniu nowych okularów po prostu ODZYSKAŁAM WZROK własnym oczom wierzyć nie chciałam. Zaraz przeniosłam się z całą rodziną do pani doktor . Dziś jestem po operacji oczu i jestem szczęśliwa operację wykonałam w Poznaniu i tez dzięki pani doktor. Pozdrawiam :-)

  • M

   Bardzo dobry i miły specjalista,a raczej specjalistka:) Chodzę do Pani Marzeny od 10 lat i jestem zadowolona:)

  • R

   Świetny fachowiec, bardzo miła i uczynna, skrupulatnie zajmuje się każdym pacjentem, najlepsza specjalistka w województwie od soczewek kontaktowych. W gabinecie dr Zaskórskiej odbywa się nauka zakładania soczewek kontaktowych, jednocześnie można nabyć potrzebne soczewki i płyny pielęgnacyjne do nich. Wszystko w jednym miejscu: badanie, dobór i zakup. Polecam!

  • T

   Uwazam ze Pani Zaskorska jest bardzo dobrym lekarzem, lecze wzrok u niej juz ponad 17 lat, i nie mam powodow do narzekania. A co do kolejek, owszem są, ale w jakim gabinecie okolistycznym dzisiaj ich nie ma? Wszedzie terminy za pol roku. A odnośnie czekania, to czy sie poczeka 10-20 min na swoja kolejke, to cos sie komuś stanie? W naszym kraju wszyscy chcieli by byc obsluzeni \"od drzwi\", ludzie nie przesadzajcie!

  • G

   To jest lekarz okulista a nie psycholog. Jak chcesz porozmawiać to pomyliłaś specjalizacje. Uważam, że cena za badanie nie jest wysoka. (Jestem pacjentką Pani Marzeny o wiele dłużej niż Ty)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG