Adres

Zgodna 2, Łazy , Starachowice
Lek-Stom Marzena Ubysz (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Cudowna kobieta i znakomita dentystka. Od zawsze bałam się wizyt u dentysty, Pani Marzenka to zmieniła. Polecam gorąco!


H
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta .Przestalam sie bać dentysty teraz wizyty to dla mnie sama przyjemność. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z Pani stomatalog Marzeny Ubysz, nowy gabinet, do tego bardzo przystępne ceny. Z tego co mi wiadomo ma najlepszą opinię na terenie Starachowic. Bardzo dokładna !!!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo wielki pozytyw, miły kontakt , szybka wizyta w dogodnym dla mnie terminie (po 18) leczenie kanalowe bardzo dokładnie, widac ze doktor sie stara a nie idzie na masówke. efekt bardzo zadowalający zarówno pod wzgledem wyniku jak i kosztu wykonanej usługi. Szczerze polecam


C
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała lekarka,miłe nastawienie do pacjenta.Przystępne ceny a co najważniejsze to moje ząbki pięknie zrobione.Polecam wszystkim którzy nie mają swojego dentysty.Strach przed dentystą mija tuż po przekroczeniu drzwi gabinetu.


P
Użytkownik zweryfikowany

Komfortowe warunki fachowa i miła obsługa. Mogę polecić z czystym sumieniem. Pani doktor szybko zdiagnozowała i skutecznie rozwiązała problem z moim stanem zapalnym..Polecam jako bardzo dobrego fachowca w rozsądnej cenie.


P
Użytkownik zweryfikowany

zgadzam sie z opiniami ponizej, nowy zadbany gabinet+przemiła Pani+ zadowalajacy efekt leczenia= 100% zadowolenia. polecam wszystkim znajomym jak i Wam:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Wyjątkowo życzliwa i miła lekarka. Profesjonalistka o dużych umiejętnościach, tak delikatna że nawet po leczeniu bez znieczulenia, można dumnie zejść z fotela . Efekt jej pracy jest zawsze w pełni satysfakcjonujący, ból znika, plomby prawie niewidoczne i niewyczuwalne. Szczerze polecam.


I
Użytkownik zweryfikowany

Trafilam z polecenia, jestem bardzo zadowalona, bez bólu w dogodnym terminie w wekend, bardzo elastyczny terminaz i mozliwosc umowienia. gabinet czysciutki wszystko pachnie nowoscia, bardzo mila obsluga. Zostaje sałą klientka i szczerze polecam innym.


Użytkownik zweryfikowany

bardzo pozytywnie miła obsluga, nowy gabinet, przystępne ceny, chyba jedne z lepszych w miescie. no i co najważniejsze efekt wizyty bardzo zadowalajacy. Szczerze polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie