Marzena Janiszewska

Psycholog, Terapeuta

Zapraszam na: www.janiszewska.info
Jestem psychologiem i terapeutą. W swojej praktyce klinicznej korzystam z uznanych modeli i narzędzi terapeutycznych. Oferuję pomoc w formie…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Co powinnam zrobić?

  Witam. jestem osobą bardzo nieśmiała zamknięta w sobie. Mam niskie poczucie własnej wartości. Zawsze w życiu byłam na uboczu znajomych porównuje się z innymi zawsze czuje się gorsza. Nic mnie nie cieszy. Ciągle żyje w stresie. Dla dziecka bym zrobiła wszystko Mam dziecko i partnera który pije alkohol… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marzena Janiszewska

  Nie musi tak być. Warto poszukać dla siebie pomocy terapeutycznej. Z pomocą psychologa nabierze Pani siły do uporządkowania swojego życia i chaosu, który jest wewnątrz. Poczucie bycia gorszą jest balastem,… Więcej

 • Poczucie winy

  Witam dwa miesiące temu zmarł mój ojciec po 5 miesięcznej chorobie,w dniu śmierci rozmawiałam z nim,źle się czuł ale nie chciał abym wezwała pogotowie miał raka odczuwał bóle brzucha więc podałam mu lek przeciwbólowy taki z morfiną a on po 2h zmarł i to ja go znalazłam.Od tego czasu często mam sny jak… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marzena Janiszewska

  Witam. Zatytułowała Pani swoje pytanie "Poczucie winy". Być może czuje się Pani winna śmierci ojca..? Pytanie, czy ojciec żyłby nadal, gdyby nie podała mu Pani morfiny. Zrobiła Pani to, co w… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapraszam na: www.janiszewska.info
  Jestem psychologiem i terapeutą. W swojej praktyce klinicznej korzystam z uznanych modeli i narzędzi terapeutycznych. Oferuję pomoc w formie konsultacji, wsparcia, krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na problemie, jak i terapię pogłębioną (psychodynamiczną). Staram się, by każda osoba w gabinecie czuła się ze mną bezpiecznie, a praca odbywała się w atmosferze zrozumienia i akceptacji. Stale wzbogacam swoje umiejętności, dokształcając się na kursach i warsztatach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu
 • Areszt Śledczy w Bytomiu
 • Centrum Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Bytomiu
 • Stowarzyszenie "Niezwykłe Dzieci"
 • Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: interwencja kryzysowa

  Wydaje Ci się, że Twoja sytuacja życiowa jest tak skomplikowana, że nie tylko nikt Cię nie zrozumie, ale wręcz nie masz szans na "normalne" i szczęśliwe życie? W takim razie zmienisz zdanie, gdy trafisz do p. Marzeny. Ja po półrocznej terapii wydostaję się z mroku depresji, żałoby, DDA i borderline. Jestem przekonana, że ciepło i zrozumienie p. Marzeny uleczą także Twoją duszę :).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Do Pani psycholog chodzę już od prawie roku i muszę powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłam :) Pani Marzena jest osobą bardzo ciepłą, szczerą, cierpliwą i godną zaufania. Mogę się przy niej poczuć swobodnie i poruszyć dosłownie każdy temat. Czuję, że mam ogromne wsparcie ze strony Pani Marzeny i mogę się do niej zwrócić o każdej porze dnia i nocy, z każdym problemem.

  Mimo, że przed nami jeszcze dużo pracy to widzę, że coś we mnie pęka i zaczynam czuć się coraz lepiej. Jestem bardzo zadowolona z terapii i każdemu będę polecać Panią Marzenę. Taki psycholog to prawdziwy skarb :)

  Pozdrawiam ciepło!

 • D

  Jestem po pierwszej wizycie więc trudno o ocenę lecz napewno to osoba miła i uśmiechnięta, pozwalająca na nieskrępowane wygadanie się, wysuwająca pierwsze lecz już trafne wnioski. Zobaczymy co będzie dalej na następnych sesjach. Narazie wrażenie pozytywne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Pani Marzena zna się na swojej pracy, potrafi cierpliwie wysłuchać, a na samym końcu dać dobrą radę. Niby tylko godzina, a po takiej rozmowie człowiekowi lepiej :) polecam w 100%!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jestem osoba skryta I z trudnoscia mowie o swoich problemach,dlatego balam sie troche wizyty u psychologa-Pani doktor okazala sie bardzo ciepla,przyjazna osoba,ktora slucha I jest w stanie postawic sie na moim miejscu, co sprawilo ze latwiej mi bylo otworzyc sie.
  Bardzo dziekuje.
  Ps; zapisuje sie na nastepna wizyte.
  Polecam z czysty sumieniem :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny psycholog, nawet jedna rozmowa bardzo pomaga, przynosi ulgę. Serdecznie polecam z czystym sumieniem. :)

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Byłam na 3 wizytach u pani Marzeny i pewnie na tylu się nie skończy. Jestem wdzięczna mojej siostrze, która umówiła mnie na wizytę do tego psychologa, widząc mój stan. Pani Marzena ma ogromną wiedzę. Jestem zaskoczona wnioskami, które usłyszałam, tak trafnymi. Niesamowita intuicja! Pani Marzena doskonale mnie rozumie a przecież nie przeszła tego co ja. Te spotkania dają mi ulgę, uspokojenie i nadzieję że w końcu dam radę dźwignąć to co mnie tak przytłacza. Czuję że trafiłam na bardzo kompetentną osobę i nie wyobrażałam sobie że spotkania z psychologiem mogą przynosić aż tyle!!! Polecam.

 • Po kilku wizytach u dr Janiszewskiej wiem, jak bardzo było mi to potrzebne. Rozmowa przynosi mi niewątpliwą ulgę i oczyszczenie. Pomoc dla mnie ogromna i jestem bardzo zadowolona.

 • A

  Jestem pacjentką Pani Marzeny od kwietnia tego roku. Za nami już 9 miesięcy pracy. Nie żałuję, że zaczęłam terapie u Pani - to była jedna z najlepszych decyzji jaką kiedykolwiek podjęłam. Czuję, że odzyskuję siebie, bliskich, życie. Dzięki Pani zaczęłam zdawać sobie sprawę, co powodowało, że nie miałam ochoty dalej żyć i konsekwentnie wprowadzam zmiany na lepsze. Dziękuję za wszystko i szczerze polecam wszystkim terapię u Pani.

 • J

  Jestem po kilku wizytach u Pani doktor Janiszewskiej. .Teraz mogę stwierdzić i powiedzieć jak bardzo było mi to potrzebne. Od razu czuję się o wiele lepiej psychicznie. Podejście do pacjenta Pani doktor bardzo profesjonalne. Nie czuje się żadnego skrępowania, rozmawia się tak jak z najbliższą osobą. Terapia również przynosi pozytywne efekty. Teraz wiem, że będzie dobrze.