Marzena Janiszewska

Psycholog, Terapeuta

26 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 686 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam na: www.janiszewska.info Jestem psychologiem i terapeutą. W swojej praktyce klinicznej korzystam z uznanych modeli i narzędzi terapeutycznych. Oferuję pomoc w formie konsultacji,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wizyty u Pani Marzeny są przyjemne, nie ocenia, jest współczująca, spokojna i okazuje zrozumienie. Po wizycie zawsze czuję się lepiej, lżej. Miejsce przyjemne, nie rozprasza. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Moje pierwsze spotkanie, prowadzone w atmosferze spokoju i ciepła. Pozwoliło mi to wyjść z gabinetu wyciszonym. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To dopiero początek mojej drogi ale wizyta u pani Marzeny była najlepszą decyzją jaką podjęłam. Ogromna empatia, wiedza i wsparcie sprawiają, ze zdecydowałam się na terapię. Znajdując się w punkcie bez wyjścia pani Marzena to wyjście znajduje i pozwala odzyskiwać spokój w sytuacji, wydawałoby się nie pozwalającej na spokój. Warto walczyć o siebie i polepszać jakość swojego życia. Zdecydowanie polecam :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  TO co chiałem sie dowiedziec wszystko pani psycholog mi powiedziala czuje sie lepiej i mam motywacje do dalszego dzialania

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny

  Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie, usłyszałem dużo mądrych rzeczy, potrafiłem się otworzyć dzięki podejściu pani psycholog

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Otrzymałam od Pani Marzeny ogromne wsparcie i zrozumienie. Po pierwszej rozmowie czuję się o dużo lepiej. Wiem, jak powinnam podejść do mojego problemu i uczuć. Z pewnością będę odwiedzać gabinet ponownie, czuję że dzięki spotkanią i pomocy Pani Marzeny znów będę żyła ciesząc się życiem.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: rozstanie z dziewczyną

  Trafiłem do pani Marzeny z polecenia. Po rozstaniu z dziewczyną i innych kłopotach miałem dość i rozważałem wyjazd zagranicę, chociaż nie czułem się w głębi gotowy na taki krok. Wystarczyło raptem kilka spotkań gdzie pani Marzena pomogła mi poukładać w głowie wiele rzeczy. Myślałem że nie czeka mnie już nic dobrego. Przestałem wierzyć w miłośc i w ludzi, w ludzką uczciwość. Teraz wiem że był to tylko kryzys, który udało mi się przezwyciężyć, z pomocą Pani. Nie wierzyłem nigdy w terapie, przyznaje się, bo co niby może mi powiedzieć obca osoba. A jednak to działa, sprawdziłem na sobie. Dzięki Pani spojrzałem na nowo na swoje możliwości i zaczynam wierzyć w siebie chyba nawet bardziej niż przed tym wszystkim. Wyraziłem już wdzięczność osobiście, ale piszę też i tu gdyż należy się Pani dobra ocena, którą traktuję jako swoją referencję. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: interwencja kryzysowa

  Wydaje Ci się, że Twoja sytuacja życiowa jest tak skomplikowana, że nie tylko nikt Cię nie zrozumie, ale wręcz nie masz szans na "normalne" i szczęśliwe życie? W takim razie zmienisz zdanie, gdy trafisz do p. Marzeny. Ja po półrocznej terapii wydostaję się z mroku depresji, żałoby, DDA i borderline. Jestem przekonana, że ciepło i zrozumienie p. Marzeny uleczą także Twoją duszę :).

 • Ż
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-TerapeutycznyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Do Pani psycholog chodzę już od prawie roku i muszę powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłam :) Pani Marzena jest osobą bardzo ciepłą, szczerą, cierpliwą i godną zaufania. Mogę się przy niej poczuć swobodnie i poruszyć dosłownie każdy temat. Czuję, że mam ogromne wsparcie ze strony Pani Marzeny i mogę się do niej zwrócić o każdej porze dnia i nocy, z każdym problemem.

  Mimo, że przed nami jeszcze dużo pracy to widzę, że coś we mnie pęka i zaczynam czuć się coraz lepiej. Jestem bardzo zadowolona z terapii i każdemu będę polecać Panią Marzenę. Taki psycholog to prawdziwy skarb :)

  Pozdrawiam ciepło!

 • D

  Jestem po pierwszej wizycie więc trudno o ocenę lecz napewno to osoba miła i uśmiechnięta, pozwalająca na nieskrępowane wygadanie się, wysuwająca pierwsze lecz już trafne wnioski. Zobaczymy co będzie dalej na następnych sesjach. Narazie wrażenie pozytywne.

Pytania pacjentów (78)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na: www.janiszewska.info
  Jestem psychologiem i terapeutą. W swojej praktyce klinicznej korzystam z uznanych modeli i narzędzi terapeutycznych. Oferuję pomoc w formie konsultacji, wsparcia, krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na problemie, jak i terapię pogłębioną (psychodynamiczną). Staram się, by każda osoba w gabinecie czuła się ze mną bezpiecznie, a praca odbywała się w atmosferze zrozumienia i akceptacji. Stale wzbogacam swoje umiejętności, dokształcając się na kursach i warsztatach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Śląska Szkoła Psychoterapii - całościowe, 4-letnie szkolenie atestowane przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (w trakcie)
 • Europejski Instytut Psychodramy - asystent I stopnia
 • Uniwersytet SWPS, Wydział Psychologii: specjalność psychologia kliniczna.

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu
 • Areszt Śledczy w Bytomiu
 • Centrum Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Bytomiu
 • Stowarzyszenie "Niezwykłe Dzieci"
 • Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi
więcej

Zdjęcia