lek.

Marta Wilczyńska - Staniul

Chirurg plastyczny, Chirurg

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 1994r. W latach 1994-2005 pracowałam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgi Plastycznej… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 1994r. W latach 1994-2005 pracowałam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgi Plastycznej w Gryficach gdzie uzyskałam specjalizację I i II stopnia oraz tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej. Od 2005 do 2012 roku pracowałam we wiodącym ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Tu kształciłam się pod bacznym okiem profesora Kazimierza Kobusa i dr-a Ireneusza Łątkowskiego oraz uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

  Chirurgią plastyczną zajmuję się od 1999r. Doświadczenie w swojej specjalności zdobywałam i nadal zdobywam w kraju jak też za granicą.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Oddział Chirurgii Ogólnej w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgi Plastycznej w Gryficach (1994- 2005)
 • Klinika Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdrój

Certyfikaty

Choroby

 • ginekomastia
 • zmarszczki
 • zmiany skórne
 • znamiona
 • defekty kosmetyczne
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • zniekształcenia nosa dziedziczne i pourazowe
 • małe piersi
 • duże piersi
 • obwisłe piersi
 • brak piersi po mastektomii
 • odstające uszy
 • opadanie powiek
 • zmarszczki twarzy i szyi
 • zniekształcenia powłok brzusznych
 • nadmiar skóry po intensywnym odchudzaniu
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Marta, bardzo ciepla i kompetentna osoba, wizyta byla tylko konsultacyjna ale tematy wyczerpany i omowiony drobiazgowo. Zdecydowanie polecam.

  lek. Marta Wilczyńska - Staniul2017-11-20

  Dziękuję serdecznie, że mogłam wytłumaczyć i wyjaśnić wszelkie watpliwości.
  Pozdrawiam
  Marta Wilczyńska

 • D
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi MedyczneUsługa: usunięcie znamion u dziecka

  Polecam wizytę u pani doktor każdemu, kto szuka dobrego specjalisty w celu usunięcia znamion barwnikowych u dziecka.Wspaniałe podejście, fachowo przeprowadzony zabieg i wspaniały efekt.

  lek. Marta Wilczyńska - Staniul2017-11-20

  Cieszę sie bardzo, że jestescie Państwo zadowoleni. A najważniejsze, że syn ma już problem z głowy :))
  Pozdrawiam.
  Marta Wilczyńska

 • K
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi MedyczneUsługa: usuwanie znamion

  Polecam ! Doktor Marta Wilczyńska- Staniul jest prawdziwym lekarzem z powołania. Niezwykle staranna w swojej pracy, w której liczą się dla niej zarówno efekty w punktu widzenia medycznego jak i zadowolenie pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi MedyczneUsługa: Inny

  Zdecydowałam się na wizytę u Pani Marty, ponieważ przy mojej chorobie, z którą borykam się już od prawie dwóch lat, doradzono mi, aby wybrać się właśnie do specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej (ze względu na okolicę, którą była twarz i możliwość wystąpienia dużej blizny po ewentualnym zdrenowaniu zmiany - wiadomo, okolica newralgiczna, zwłaszcza dla kobiety). Na wizytę przewidzianych było 30', natomiast w praktyce trwała ona może 10', choć oczywiście to nie byłby "zarzut", gdybym otrzymała pomoc, na jaką liczyłam. Niestety, po wysłuchaniu mojej opowieści dotyczącej historii choroby, Pani Doktor stwierdziła, że rzeczywiście rana mogłaby się nadawać do zdrenowania, aczkolwiek byli inni pacjenci, którym trzeba było zmienić opatrunki, a w takim wypadku (i tutaj cytuję) : "nie będę sobie teraz brudzić gabinetu", więc musiałabym poczekać na koniec przyjmowania pacjentów. Nie były to najmilsze słowa, jakie kiedykolwiek przyszło mi usłyszeć. Dla osoby, która z problemem boryka się już tyle czasu, na ciele ma niezliczoną ilość blizn i niestety do tej pory odbijała się jak od ściany od pozostałych lekarzy, są to słowa wymierzone niczym w policzek. Pomijam fakt, że poczułam się tak, jakbym roznosiła jakąś parszywą zarazę. I gdyby nie jedna informacja, która w jakiś sposób nakreśliła mi, jakie badanie mogłabym wykonać, wystawiłabym opinię słabą - właśnie ze względu na podejście do pacjenta i za brak taktu właśnie w tej konkretnej sytuacji. Osobiście nie będę polecać tego miejsca i z pewnością tam nie wrócę.

  lek. Marta Wilczyńska - Staniul2017-07-15

  Przykro mi bardzo, ze Pani w ten sposób odebrała moja prośbę o poczekanie do końca z czystymi opatrunkami i równiez przykro mi, że Pani nie rozumie jakie mogłoby mieć konsekwencje dla innych osób wykonanie Pani zabiegu. Takie są podstawowe zasady. Nie roznosi Pani żadnej parszywej zarazy jak to Pani określiła. Jednak stanowić może Pani dla innych zagrożenie.
  Życzę powodzenia.
  Z wyrazami szacunku
  Marta Wilczyńska

 • P
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi Medyczne

  Pani Marta to bardzo dobry specjalista ale też przemiła osoba, w tamtym roku przeszedłem u niej zabieg plastyki powiek górnych i dolnych a ostatnio operację przeszczepu tłuszczu. Jestem bardzo zadowolony z jej profesjonalnego podejścia. Oba zabiegi oczywiście udane w 100%.
  Pozdrawiam serdecznie Piotr S.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam . Bardzo miła i konkretna Pani Doktor. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu oraz wypalenia zawodowego tylko duza cierpliwosc i podejście indywidualne do Klienta. Jaki zdecyduje się na powiększenie piersi to tylko i Pani Doktor Marty Wilczynskiej☺

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczna Pani. Byłem wcześniej na konsultacji u innego lekarza (z rewelacyjnym opiniami) i jednak podejscie do pacjenta zupełnie odmienne. Pani Marta jest bardzo życzliwa, przekazuje wszystkie informacje aż za bardzo wyczerpująco. Cierpliwosci również jej nie brakuje , a sama wizyta przebiega prawie jak w rodzinnej atmosferze. Ceny przynajmniej korekcji uszu wieksze niz u konkurencji o ok 25% , jednak u Pani Marty czuć większy profesjonalizm , dużo lepsza opiekę pooperacyjna i takie zwyczajne ludzkie zaangażowanie. Poprzedni lekarz raczej mnie zniechecil swoją oschloscia do kolejnej wizyty, natomiast Pani Marta ma w sobie coś takiego , że chyba oddam swoje uszy w jej ręce bez większych obaw...

 • P

  Polecam!
  Pani Wilczyńska - Staniul przeprowadziła w styczniu usunięcie znamienia z mojego nosa.
  Od lat nie potrafiłam się z nim ,,zaprzyjaźnić", ale również nie było ono bezpieczne dla zdrowia.
  Pewnie to jeden z prostszych zabiegów dla takiego chirurga, ale efekt jest wspaniały, blizna jest tak drobna jak obiecała pani doktor.
  Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.
  Paulina.

 • M

  Świetna specjalistka. Uspokoiła i dala nadzieje na pelne wygojenie. Bardzo dobre maści i opatrunki zalecono. Wszystko zaczyna rzeczywiście zmieniać sie na lepsze z każdym masażem jak zostalismy pouczeni. Z poparzeniem 1,5 rocznego chłopca 3 stopnia.

 • K

  Bardzo długo zbierałam się, żeby napisać opinię na temat Pani Doktor. Trudno opisać słowami pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę medyczną, dokładność oraz rzetelność a przy tym wyrozumiałość, empatię, ciepło i życzliwość. Wszystkie te cechy charakteryzują Panią Doktor Wilczyńską. Pani Marta to najlepszy chirurg w Polsce! W ubiegłym roku poddałam się zabiegowi pełnej abdominoplastyki z korekcją rozstępu mięśni oraz zamknięciem przepukliny - pamiątka po moich dwóch kochanych córeczkach. Zanim zdecydowałam się na zabieg, długo z mężem szukaliśmy. Jednak zabieg wykonany przez Panią Doktor, a w zasadzie jego efekt przeszedł Nasze wszelkie oczekiwania. Doktor Wilczyńska jest po prostu profesjonalistą w swojej dziedzinie. Klinika w której operuje- Noa Clinic Wrocław - jest miejscem, gdzie ogromną wagę przywiązuje się do dobrego samopoczucia pacjentów, warunki i obsługa na wysokim poziomie. Przygotowanie do zabiegu poprzedzone długim wywiadem, rozmową z psychologiem. Sama Pani Doktor natomiast - cudna kobieta. Doskonały lekarz, bardzo dobry, konkretny specjalista a przy tym wspaniały człowiek. Już podczas pierwszych konsultacji Pani Doktor zdobyła moje pełne zaufanie. Wszystko rzetelnie wytłumaczyła, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wykazała się ogromną empatią i wyrozumiałością. Ktoś może powiedzieć, że prywatna klinika, że nie małe pieniądze...ale to tak nie działa. Takich zachowań nie da się udawać, trzeba po prostu takim być!
  Po operacji Pani Doktor przyszła do mojej sali, była ze mną, wspierała. Po wypisaniu do domu byłyśmy cały czas w kontakcie - o każdej porze dnia i nocy można powiedzieć. Czułam się bezpieczna, zaopiekowana, miałam poczucie wsparcia. Można powiedzieć, że brakowało mi później tych wizyt ;)
  Efekty zabiegu? Nie wiem czy widziałam lepsze a oglądaliśmy z mężem setki zdjęć, programów, rekomendacji. PNie było żadnych komplikacji, wszystko przebiegło profesjonalnie, książkowo.
  Nawet teraz, chociaż w lipcu minie rok od zabiegu, nadal mam kontakt z Panią Doktor - czasami może miała mnie dosyć ;-) zawsze mi pomogła, uspokoiła. Wiem, że mogę do niej zadzwonić, napisać gdy tylko coś mnie zaniepokoi. Gdybym cofnęła czas i miała znów podjąć decyzję, nie zawahałabym się. Tak jakby ktoś dał mi nowe życie :) Dziękuję za wszystko Pani Doktor !!! Życzymy całą rodzinką wszystkiego co najpiękniejsze. Mam nadzieję, do zobaczenia. Kasia

  lek. Marta Wilczyńska - Staniul2016-04-25

  Pani Kasiu!
  Dziękuje serdecznie za tak wspaniała opinię. Ciesze sie razem z Pania z osiągniętego wyniku.
  Pozostaję nadal otwarta na Pani wszelkie pytania.
  Pozdrawiam serdecznie :)
  Marta Wilczyńska