lek.

Marta Wilczyńska - Staniul

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg plastyczny, Chirurg

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 1994r. W latach 1994-2005 pracowałam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgi Plastycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła , uprzejma, empatyczna. W sposób bardzo delikatny wyjaśniła mi ze muszę się nauczyć żyć z moją przypadłością. Bo nie ma na nią sposobu. Polecam w 100% kompetentna oraz zaangażowana w przypadek każdego pacjenta.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo konkretnie i fachowo oceniła moją zmianę, ale zabieg będę miała dopiero jutro. Jest osobą kulturalną i pozytywnie nastawioną do ludzi.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Marta, bardzo ciepla i kompetentna osoba, wizyta byla tylko konsultacyjna ale tematy wyczerpany i omowiony drobiazgowo. Zdecydowanie polecam.

  Marta Wilczyńska - Staniul2017-11-20

  Dziękuję serdecznie, że mogłam wytłumaczyć i wyjaśnić wszelkie watpliwości.
  Pozdrawiam
  Marta Wilczyńska

 • D
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi MedyczneUsługa: usunięcie znamion u dziecka

  Polecam wizytę u pani doktor każdemu, kto szuka dobrego specjalisty w celu usunięcia znamion barwnikowych u dziecka.Wspaniałe podejście, fachowo przeprowadzony zabieg i wspaniały efekt.

  Marta Wilczyńska - Staniul2017-11-20

  Cieszę sie bardzo, że jestescie Państwo zadowoleni. A najważniejsze, że syn ma już problem z głowy :))
  Pozdrawiam.
  Marta Wilczyńska

 • K
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi MedyczneUsługa: usuwanie znamion

  Polecam ! Doktor Marta Wilczyńska- Staniul jest prawdziwym lekarzem z powołania. Niezwykle staranna w swojej pracy, w której liczą się dla niej zarówno efekty w punktu widzenia medycznego jak i zadowolenie pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi MedyczneUsługa: Inny

  Zdecydowałam się na wizytę u Pani Marty, ponieważ przy mojej chorobie, z którą borykam się już od prawie dwóch lat, doradzono mi, aby wybrać się właśnie do specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej (ze względu na okolicę, którą była twarz i możliwość wystąpienia dużej blizny po ewentualnym zdrenowaniu zmiany - wiadomo, okolica newralgiczna, zwłaszcza dla kobiety). Na wizytę przewidzianych było 30', natomiast w praktyce trwała ona może 10', choć oczywiście to nie byłby "zarzut", gdybym otrzymała pomoc, na jaką liczyłam. Niestety, po wysłuchaniu mojej opowieści dotyczącej historii choroby, Pani Doktor stwierdziła, że rzeczywiście rana mogłaby się nadawać do zdrenowania, aczkolwiek byli inni pacjenci, którym trzeba było zmienić opatrunki, a w takim wypadku (i tutaj cytuję) : "nie będę sobie teraz brudzić gabinetu", więc musiałabym poczekać na koniec przyjmowania pacjentów. Nie były to najmilsze słowa, jakie kiedykolwiek przyszło mi usłyszeć. Dla osoby, która z problemem boryka się już tyle czasu, na ciele ma niezliczoną ilość blizn i niestety do tej pory odbijała się jak od ściany od pozostałych lekarzy, są to słowa wymierzone niczym w policzek. Pomijam fakt, że poczułam się tak, jakbym roznosiła jakąś parszywą zarazę. I gdyby nie jedna informacja, która w jakiś sposób nakreśliła mi, jakie badanie mogłabym wykonać, wystawiłabym opinię słabą - właśnie ze względu na podejście do pacjenta i za brak taktu właśnie w tej konkretnej sytuacji. Osobiście nie będę polecać tego miejsca i z pewnością tam nie wrócę.

  Marta Wilczyńska - Staniul2017-07-15

  Przykro mi bardzo, ze Pani w ten sposób odebrała moja prośbę o poczekanie do końca z czystymi opatrunkami i równiez przykro mi, że Pani nie rozumie jakie mogłoby mieć konsekwencje dla innych osób wykonanie Pani zabiegu. Takie są podstawowe zasady. Nie roznosi Pani żadnej parszywej zarazy jak to Pani określiła. Jednak stanowić może Pani dla innych zagrożenie.
  Życzę powodzenia.
  Z wyrazami szacunku
  Marta Wilczyńska

 • P
  Lokalizacja: Noa Clinic - Usługi Medyczne

  Pani Marta to bardzo dobry specjalista ale też przemiła osoba, w tamtym roku przeszedłem u niej zabieg plastyki powiek górnych i dolnych a ostatnio operację przeszczepu tłuszczu. Jestem bardzo zadowolony z jej profesjonalnego podejścia. Oba zabiegi oczywiście udane w 100%.
  Pozdrawiam serdecznie Piotr S.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam . Bardzo miła i konkretna Pani Doktor. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu oraz wypalenia zawodowego tylko duza cierpliwosc i podejście indywidualne do Klienta. Jaki zdecyduje się na powiększenie piersi to tylko i Pani Doktor Marty Wilczynskiej☺

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczna Pani. Byłem wcześniej na konsultacji u innego lekarza (z rewelacyjnym opiniami) i jednak podejscie do pacjenta zupełnie odmienne. Pani Marta jest bardzo życzliwa, przekazuje wszystkie informacje aż za bardzo wyczerpująco. Cierpliwosci również jej nie brakuje , a sama wizyta przebiega prawie jak w rodzinnej atmosferze. Ceny przynajmniej korekcji uszu wieksze niz u konkurencji o ok 25% , jednak u Pani Marty czuć większy profesjonalizm , dużo lepsza opiekę pooperacyjna i takie zwyczajne ludzkie zaangażowanie. Poprzedni lekarz raczej mnie zniechecil swoją oschloscia do kolejnej wizyty, natomiast Pani Marta ma w sobie coś takiego , że chyba oddam swoje uszy w jej ręce bez większych obaw...

 • P

  Polecam!
  Pani Wilczyńska - Staniul przeprowadziła w styczniu usunięcie znamienia z mojego nosa.
  Od lat nie potrafiłam się z nim ,,zaprzyjaźnić", ale również nie było ono bezpieczne dla zdrowia.
  Pewnie to jeden z prostszych zabiegów dla takiego chirurga, ale efekt jest wspaniały, blizna jest tak drobna jak obiecała pani doktor.
  Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.
  Paulina.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 1994r. W latach 1994-2005 pracowałam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgi Plastycznej w Gryficach gdzie uzyskałam specjalizację I i II stopnia oraz tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej. Od 2005 do 2012 roku pracowałam we wiodącym ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Tu kształciłam się pod bacznym okiem profesora Kazimierza Kobusa i dr-a Ireneusza Łątkowskiego oraz uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

  Chirurgią plastyczną zajmuję się od 1999r. Doświadczenie w swojej specjalności zdobywałam i nadal zdobywam w kraju jak też za granicą.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Oddział Chirurgii Ogólnej w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgi Plastycznej w Gryficach (1994- 2005)
 • Klinika Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdrój

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia