Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Gabinet Słów
Aleja Wiśniowa 81, Krzyki, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w wieku od 1 lat

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi


Aleja Wiśniowa 81, Wrocław

350 zł

Gabinet Słów

Przed diagnozą należy wykonać audiometrię tonalną. Jej wynik powinien być prawidłowy.Aleja Wiśniowa 81, Wrocław

Od 200 zł

Gabinet Słów

Konsultacja nie gwarantuje miejsca na stałą terapię.Aleja Wiśniowa 81, Wrocław

Od 130 zł

Gabinet Słów

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem neurologopedą klinicznym, pedagogiem. Specjalizuję się w terapii dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, afazją mo...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Neurologopedia

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów Diagnoza Neuroflow

Pani Marta, zauważyła u syna coś, co wszyscy bagatelizowali. Dzięki Pani Marcie jesteśmy w końcu na właściwej drodze. Dziękuję.

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów Diagnoza Neuroflow

Po wielu poszukiwaniach i zwątpieniach, z polecenia trafiłam z córką do pani Marty i to był strzał w dziesiątkę. Pani Marta jest bardzo konkretnym, wymagającym, a zarazem bardzo empatyczym człowiekiem. To pierwszy specjalista, któremu moja córka nie weszła na głowę i pierwszy terapeuta, który potrafi wyegzekwować wykonywanie ćwiczeń bez taryfy ulgowej, dzięki czemu widoczne są efekty poprawy mowy. Zasób słownictwa zwiększył się, przez co nauka w szkole i relacje z rówieśnikami są dla niej mniej frustrujące. Cieszę się, że trafiłyśmy na tak świetną specjalistkę!

Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów Inny

Córka uczestniczy w zajęciach od września 2021. Pani Marta to osoba bardzo profesjonalna, ale przy tym ma świetne podejście do dzieci (córka ma autyzm dziecięcy). Zajęcia to 100% pracy z dzieckiem na szerokiej gamie materiałów dydaktycznych. Pani Marta podąża za dzieckiem, ale jest konsekwentna i nie pobłaża. Szczerze polecam.


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Słów konsultacja neurologopedyczna dzieci

Pani Marta fenomenalnie ogarnęła mojego syna. Spodziewałam się ...że nic nie uda się zrobić,bo zwyczajnie nie usiedzi Pani Marta ma takie podejście ,że zrobił dokładnie to co prosiła,dla mnie to wow.Podąża za dzieckiem ,nie wymusza nic, ale osiąga to co chce i realizuje zadanie.cos wspaniałego jak dla mnie . Wspaniały kontakt. Jesteśmy pacjentami od sierpnia i chcemy wi cej ! Więcej ! Mało tego nie spodziewałam się tak szybkich efektów . Polecam z całego serca !


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów Inny

Po pół roku terapii syn (który wcześniej mówił kilka słów) obecnie mówi od rana do wieczora, buzia mu się chwilami nie zamyka, zaczyna mówić coraz wyraźniej, opowiadać. Już prawie nie pamiętam jak to było gdy nie mówił :-) Polecam Panią Martę każdemu rodzicowi, którego dziecko ma problem z mową :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów konsultacja neurologopedyczna dzieci

Pani Marta jest świetnym logopedą. Niezwykle zaangażowana w swoją pracę, z fantastycznym podejściem do dzieci. Naprawdę osoba godna polecenia.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Marta jest świetnym pedagogiem i logopedką. Otwarte i profesjonalne podejście do dzieci i rodziców pomaga osiągać efekty.

Ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji Pani Marty są imponujące. A efekty widoczne tam, gdzie to potrzebne i możliwe- jako nowe metodach pracy z pacjentem - ze świetnymi efektami. Polecam z całego serca.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów Inny

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martę, moja córka po pierwsze bardzo polubiła Panią Martę, po drugie widać super efekty zajęć.
Cierpliwość oraz doświadczenie widać na każdym etapie zajęć.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów

Pani Marta to wspaniały fachowiec, z ogromna wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjentów. Ma duże poczucie humoru, z łatwością nawiązuje kontakt z dzieckiem, nawet takim, które z natury jest raczej wycofane. Podjeta terapia była skuteczna. Bardzo polecam. :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Słów

Bardzo dobra specjalistka w swojej dziedzinie, z podejściem do dziecka. Wymagająca, dzięki czemu zajęcia są dopasowane do faktycznych możliwości malca. Pani Marta jest osobą o szerokiej wiedzy, którą chętnie się dzieli i poszerza. Na terapię ma od początku pomysł, który na bieżąco dopasowuje do sukcesów i wyzwań. Osiąga efekty tam, gdzie inni zaczynają od drapania się po głowie a na wzruszaniu ramion kończą. Miłym dodatkiem całości jest fakt, że to po prostu przesympatyczna osoba. Jest cierpliwa w stosunku do pacjentów i opiekunów. Wiem o czym mówię, bo na zajeciach często syn pojawia się z Tatą - ten duet wymaga wiele cierpliwosci;).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania