Dr hab. n. med.

Marta Tarczyńska

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Arthros Sp. z o.o. Ortopedia i Traumatologia

  Pani dr to wybitny specjalista, lekarz anioł jakich niestety dzisiaj mało. Jest przemiła, bardzo rzeczowa, dokładna i konkretna, posiada olbrzymią wiedzę. Pani Marta zrobiła dokładny wywiad ze mną, dzięki czemu trafnie zinterpretowała mój problem. Osobiście jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta oraz ogromnego zamiłowania do zawodu jaki wykonuje. Chciałabym zawsze trafiać do lekarzy, którzy mają takie podejście do pacjenta. Polecam szczerze każdemu.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr hab. n. med. Marta Tarczyńska to Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie.
   Adiunkt w Katedrze Ortopedii, Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Piąta w ponad 100 letniej historii polskiej ortopedii kobieta z tytułem doktora habilitowanego w swojej dziedzinie.

   Docent Marta Tarczyńska posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w diagnostyce oraz leczeniu schodzeń i urazów narządu ruchu dzieci i dorosłych. To specjalista w zakresie ultrasonografii bioder dziecięcych, deformacji osi i wad postawy. Wybitny operator w zakresie w chirurgii barku, ręki, kolana i stopy.

   Wykonuje zabiegi w oparciu o leczenie czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi.

   Autor i współautor 68 prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.
   Autor i współautor 54 doniesień zjazdowych polskich i zagranicznych.


   Dr hab. n. med. Marta Tarczyńska jest współwłaścicielem Ośrodka Ortopedii i Traumatologii Arthros z siedzibą w Nałęczowie, która to placówka prowadzi leczenie pacjentów zarówno w formie ambulatoryjnej jak i szpitalnej. Zabiegi przeprowadzane są w warunkach nowoczesnego traktu operacyjnego a wybór leczenia uwarunkowany jest rodzajem i rozległością podejmowanej naprawy.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Arthros Sp. z o.o. Ortopedia i Traumatologia

   Pani dr to wybitny specjalista, lekarz anioł jakich niestety dzisiaj mało. Jest przemiła, bardzo rzeczowa, dokładna i konkretna, posiada olbrzymią wiedzę. Pani Marta zrobiła dokładny wywiad ze mną, dzięki czemu trafnie zinterpretowała mój problem. Osobiście jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta oraz ogromnego zamiłowania do zawodu jaki wykonuje. Chciałabym zawsze trafiać do lekarzy, którzy mają takie podejście do pacjenta. Polecam szczerze każdemu.

  • Pani Docent jest lekarzem z powołania, dba o pacjentów i nigdy nie odmawia pomocy, często kosztem swojego prywatnego czasu. Świetny specjalista, posiada bardzo dużo empatii i wyrozumiałości dla swoich Pacjentów. Serdecznie polecam, z czystym sumieniem!!!

  • A
   Lokalizacja: Arthros Sp. z o.o. Ortopedia i TraumatologiaUsługa: Inny

   Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność! Pani Docent posiada ogromną wiedzę, z wielkim zaangażowaniem podchodzi do problemu. Co więcej, jest niezwykle uprzejma, życzliwa i dużo czasu poświęca pacjentowi. W jej gabinecie można po prostu poczuć się bezpiecznie, wiedząc, że jest się w Dobrych Rękach :)

  • J

   Pani Marta Tarczyńska to wyśmienity lekarz i wspaniały człowiek. Prowadziła leczenie mojej córki. Trafna diagnoza, doskonałe leczenie i nienaganne podejście do pacjenta, ludzkie i czułe. Piękna, mądra kobieta.

  • M

   świetny lekarz, super podejście do dzieci nawet tych malutkich ;) sympatyczna i bardzo miła, rzadko spotyka się takich lekarzy! GORĄCO POLECAM!

  • S

   Trafiłem do Pani Doktor z polecenia. Dokuczał mi ból lewego kolana, tak bardzo że nie mogłem normalnie funkcjonować. Dostałem od razu od Pani Doktor skierowanie na rezonans magnetyczny i później zapadła decyzja o artroskopii. Zabieg odbył się bez żadnych komplikacji. Teraz nie odczuwam żadnych bóli związanych z chorym kolanem. Dokucza mi niestety ból stopy, ale i z tym problemem wrócę do Pani Doktor, bo w kwestii leczenia zaufałem jej. Dobry, rzeczowy i kompetentny ortopeda. Polecam!

  • M

   Jestem bardzo zadowolona z już drugiej wizyty u Pani Doktor, która tak jak poprzednia przebiegła w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Dziękuję za szybką i trafną diagnozę oraz podjęcie skutecznej kuracji. Dzięki spostrzegawczości i dokładności Pani Doktor ominie mnie leczenie operacyjne :) Cieszę się, że w końcu znalazłam kompetentnego ortopedę!

  • Super lekarz i wspaniały człowiek. Jestem po operacji drugiego kolana ( niestabilnosc rzepki) i dziękuję siłom wyższym, że w końcu trafiłam na tak konkretnego i kompetentnego ortopedę.Pierwsze kolano sprawuje się rewelacyjnie, z niecierpliwością czekam, aż drugie dojdzie do tego stanu. W międzyczasie przekonałam się również o świetnym podejściu do dzieci- moja 4 letnia córka jest Panią Doktor oczarowana i nie może doczekać się wizyty kontrolnej ( miała zapalenie stawu biodrowego). Zdecydowanie polecam!!!

  • Pani Doktor bardzo precyzyjna,dokladna, Przygotownie Prawdziwego lekarza specjalisty, do dzieci ma pièkne podejscie, tak to jest Doktor do Ktòrej mozna miec zaufanie zawsze.

  • O

   Świetny ortopeda dziecięcy. Wspaniałe podejście do dzieci, super diagnoza, odpowiednio dobrane leczenie. Dziecko leczyć będę tylko u dr Tarczyńskiej.