lek. dent. Marta Szulhan

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Elbląg 1 adres

Nr PWZ: 4032028

147 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Jestem lekarzem dentystą przyjmującym pacjentów dorosłych i dzieci. Zajmuję się zakładaniem wypełnień, usuwaniem zębów, higienizacją, wykonuję ruchome prace protetyczne. W swojej pracy staram się znaleźć odpowiednie podejście do każdego pacjenta i stworzyć w gabinecie przyjazną atmosferę.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia ogólna

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Badanie stomatologiczne + higienizacja

    Od 350 zł

  • Badanie stomatologiczne + leczenie zębów

    Od 350 zł

  • Chirurgia stomatologiczna

    Od 350 zł

  • Konsultacja protetyczna

    150 zł

  • Wypełnienie kompozytowe

    Od 350 zł

Adres

Twoje Zdrowie
Twoje Zdrowie

1000-lecia 5, 82-300 Elbląg

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Karta płatnicza
  • Gotówka
  • Blik

Telefon

55 618...

147 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet
  • Szczegółowe wyjaśnienia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze.

     • Twoje Zdrowie Badanie stomatologiczne + higienizacja  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Dziękuję za opinię :)


  • D

    Empatia przede wszystkim. I zaangażowanie w wykonywaną pracę, ale pacjent, z jakim by nie był problemem, zawsze w centrum. Polecam

     • Twoje Zdrowie Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Dziękuję za zaufanie :)


  • K

    Klasa sama w sobie, nie chciało się wychodzić. Pełen profesjonalizm.

     • Twoje Zdrowie Badanie stomatologiczne + higienizacja  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Serdecznie dziękuję :)


  • M

    Polecam . Pełen profesjonalizm .
    Pani Marta to wspaniała osoba , pacjent czuje się u niej zaopiekowany.

     • Twoje Zdrowie Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Bardzo dziękuję :)


  • K

    Przemiła Pani doktor i asystentka, wizyta synka przebiegła w bardzo przyjaznej, luźnej , nie stresującej dla małego człowieka atmosferze, udało się zdjąć kamień z ząbków, Panie są sympatyczne, profesjonalne, rzetelne, mają świetne podejście. Polecam, chętnie wrócę

     • Twoje Zdrowie badania stomatologiczne  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)


  • A

    W końcu przestałam się bać stomatologa! Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Łącznie z kosztami. Polecam z całego serca.

     • Twoje Zdrowie chirurgia stomatologiczna  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Wspaniale, że już się Pani nie boi. Do zobaczenia w gabinecie :)


  • A

    Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione

     • Twoje Zdrowie Inny  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Dziękuję za opinię :)


  • P

    Wspaniała Pani stomatolog, zawsze czuję się wysłuchana i zaopiekowana w gabinecie, Pani Marta świetnie doradza i dobiera odpowiednie zabiegi indywidualnie do pacjenta. Komfort i poczucie bezpieczeństwa czuć odrazu gdy tylko się wchodzi do gabinetu, jeśli ktoś boi się dentysty, Pani Marta z pewnością to odmieni. Naprawdę polecam z całego serca, zawsze wchodzę i wychodzę z szerokim uśmiechem :))

     • Twoje Zdrowie Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Bardzo dziękuję za miłe słowa :)


  • K

    Punktualnie, profesjonalnie, gabinet wyposażony odpowiednio , Pani Marta konkretna pomocna i wszystko w dobrej cenie. Polecam sam wrócę w razie potrzeby .

     • Twoje Zdrowie odbudowa zębów  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Bardzo dziękuję :)


  • E

    Z pełnym przekonaniem polecam Panią Martę! Wizyty zawsze przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze, bez stresu i co najważniejsze- bez bólu. Z gabinetu wychodzę zawsze z uśmiechem na twarzy.
    Bardzo cenię również uczciwe podejście do pacjenta. Dentysta dokładnie tłumaczy stan zębów i nigdy nie namawia na leczenie, które nie jest konieczne. Nie ma tu naciągania na drogie zabiegi – wykonywane jest tylko to, co naprawdę jest potrzebne. Dzięki temu mam poczucie, że jestem w rękach specjalisty, któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjenta, a nie na dodatkowych kosztach.
    Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego, delikatnego i uczciwego dentysty.

     • Twoje Zdrowie leczenie próchnicy  • 

    lek. dent. Marta Szulhan

    Bardzo dziękuję za Pani opinię i zaufanie. Szczególnie dziękuję za zwrócenie uwagi na moje podejście do leczenia – zawsze staram się dokładnie wyjaśnić sytuację i proponować tylko takie leczenie, które jest naprawdę potrzebne. Zdrowie i dobro pacjenta są dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania