lek. dent.

Marta Maciak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
105 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W roku 2007 zdobyła tytuł Specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. W latach 2004-2009 pracowała jako asystent w Zakładzie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Bardzo polecam dr Maciak!! świetny specjalista, bardzo sympatyczna i ciepła osoba. siadając na fotel nie czułam przerażenia jak to zwykle bywało. bardzo rzetelnie wytłumaczyła jakie leczenie i dlaczego chce zastosować. czułam że wie co robi i leczenie przyniosło zamierzony efekt. jestem bardzo zadowolona z jej usług!!

 • A

  Pani dr Marta uratowała mi uśmiech - stąd ten wpis. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim, bo leczy kompletnie bezboleśnie (jak trzeba to nawet w HIPNOZIE !!! w którą wprowadza - uwaga! - znany trener NLP, psycholog Andrzej Batko z Warszawy (!) i dr Lech Dębski z Gdańska(!) - świetna propozycja dla osób bojących się wizyt u dentysty oraz tych, którzy nie chcą (lub nie mogą) być znieczulani.
  Ja akurat skorzystałem z tradycyjnego znieczulenia (należę do tych, co jak zaboli to gryzą ), ale sądzę, że nawet gdyby go nie było, to też bym nie poczuł bólu. Jest niezwykle delikatna. A przy tym bardzo kompetentna - mimo młodego wieku ma już tytuł dr nauk med i z tego co wiem, prowadzi wykłady dla innych lekarzy. Polecił mi ją kolega z innego miasta, gdzie dr ma drugi gabinet.
  Polecam klinikę Alfa Dental ze spokojem, bo na własnej skórze się przekonałem (miałem trudny, chirurgiczny(!) przypadek) że są tam świetni specjaliści o niezwykłym podejściu do pacjentów (do tych małych pacjentów też).
  Mają tez rzadką dziś cechę - punktualność. Poza tym gabinet jest świetnie wyposażony, przemili ludzie, umiarkowane ceny - czego chcieć więcej?

  Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
  W roku 2007 zdobyła tytuł Specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.
  W latach 2004-2009 pracowała jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej, a w 2009 otrzymała stopień doktora nauk medycznych. Członek PTS, PTE, PSI.
  Autorka wielu publikacji, od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w Polsce i na świecie z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej.

  Główne zainteresowania to stomatologia estetyczna, endodoncja i protetyka

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją