lek.

Marta Lembicz

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
173 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem internistą i pulmonologiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2005r. Od 2011r. pracuję w Klinice Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pani Doktor jest bardzo miła i wzbudza zaufanie, co na początku ma dla pacjenta ogromne znaczenie, prowadzi bardzo szczegółowy wywiad lekarski, badanie i szczegółowo zapisuje podane przez pacjenta informacje o stanie zdrowia, co przy kolejnej wizycie pozwala na porównanie stanu zdrowia, szczegółowo wyjaśnia rozpoznanie, odpowiada na pytania pacjenta w sposób racjonalny, szczegółowo wyjaśnia proponowane leczenie, a nadto, co jest raczej rzadkością w gabinetach lekarskich, nie okazuje zniecierpliwienia i poświęca pacjentowi odpowiedni czas.

 • P
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Przeprowadziła dokładny wywiad. Poświęcając dużo czasu, rzetelnie zdiagnozowała moje dolegliwości. Pani doktor jest osobą bardzo miłą, empatyczną a co najważniejsze, lek, który przepisała okazał się trafny, odczułem wyraźną poprawę. Serdecznie polecam.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo miła Pani doktor, szczegółowo i rzetelnie zajęła się diagnostyką i pomocą. Świetne podejście do pacjenta. Zostałam poważnie potraktowana i spojrzenie na moją sytuację miało charakter całościowy, a nie tylko w sprawie jednej choroby. Polecam lekarza

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pani Doktor była bardzo kompetentna i rzeczowa. Zastosowane leczenie pozwoliło na szybki powrót do zdrowia. Dodatkową zaletą było dokładne wytłumaczenie terapii i stosowanych metod.

 • M
  Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: duszności

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna, dokładna i skrupulatna. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wykonała spirometrię. Czuję poprawę po przepisanych lekach. Lekarz godny polecenia.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, p. doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, z uwagą wysłuchała relacji z trapiących mnie dolegliwości oraz szczegółowo objaśniła ścieżkę postępowania. Doceniam to otwarcie na perspektywę pacjenta, którego często mi brakuje w kontaktach z innymi lekarzami. Obecnie czekam na efekty leczenia.

 • K

  Pani doktor niezwykle kompetentna i wyrozumiała. Dobrze dobrane leki, w tym antybiotyk.Wysłuchała mnie dokładnie, ponieważ moja droga z astmą była długa i niezrozumiała przez innych lekarzy. Dokładnie powiedziała co robić w szczególnych sytuacjach w razie duszności. Będę wracala do Pani doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem internistą i pulmonologiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2005r. Od 2011r. pracuję w Klinice Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej UM w Poznaniu. Zajmuję się również tlenoterapią domową w Ośrodku Domowego Leczenia Tlenem Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem ostrych i przewlekłych schorzeń układu oddechowego u osób dorosłych. Moje zainteresowania zawodowe to przewlekła obturacyjna choroba płuc oraz niewydolność oddechowa.

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski