mgr

Marta Kusiak (Janiszewska)

Dietetyk

5 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 295 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Dietetyka i od ponad dwóch lat pracuję w Centrum Dietetycznym Naturhouse. Odkąd tylko pamiętam chciałam pracować z ludźmi i… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Dietetyka i od ponad dwóch lat pracuję w Centrum Dietetycznym Naturhouse. Odkąd tylko pamiętam chciałam pracować z ludźmi
  i kierowała mną chęć niesienia im pomocy. Stąd początek mojej drogi zawodowej rozpoczął się od liceum, gdzie uczęszczałam do klasy o profilu biologiczno – chemicznym. Po maturze stanęłam przed wyborem kierunku studiów, ale nie musiałam się długo zastanawiać nad podjęciem decyzji i postawiłam na Dietetykę. Dlaczego? Dlatego, że od zawsze interesowałam się żywieniem i jego wpływem na organizm. Dietetyka to dziedzina medycyny, która jest bardzo rozwojowa i niestety wciąż w naszym społeczeństwie niedoceniana.
  Moją misją jest poszerzanie świadomości na temat racjonalnego odżywiania jako najważniejszego czynnika w profilaktyce chorób. Istotną dla mnie kwestią jest również rozpowszechnianie zdrowego odżywiania w celu zapobiegania wdrażaniu farmakoterapii, ponieważ dietoterapia to forma leczenia, ale bez skutków ubocznych jakie niesie za sobą stosowanie substancji chemicznych w formie leków. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie można wpłynąć na zaburzone parametry (np. wysoki poziom cholesterolu, podwyższone ciśnienie) i znacząco je poprawić bez konieczności przyjmowania lekarstw. Moja praca przynosi mi ogromną satysfakcję i każdy uśmiech na twarzy osoby, która zdecydowała się zmienić swoje dotychczasowe podejście do żywienia z moją pomocą jest dla mnie największym wynagrodzeniem.
  W wolnych chwilach lubię gotować, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, oglądać filmy (zwłaszcza komedie) oraz wyszukiwać nowinki dietetyczne.

  Jeżeli chcą Państwo:
  - zmniejszyć swoją masę ciała lub rozmiar ubrań,
  - przytyć,
  - utrzymać prawidłową masę ciała,
  - poprawić swoje nawyki żywieniowe,
  - czy poprawić stan zdrowia dzięki zdrowemu odżywianiu się
  to serdecznie zapraszam do współpracy.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2015)

Publikacje

 • Zachowania zdrowotne pielęgniarek w kontekście profilaktyki chorób układu krążenia (Żywienie człowieka i metabolizm, 2016)

Certyfikaty

 • Marta Kusiak (Janiszewska), dietetyk w mieście Lublin - Certyfikaty
 • Marta Kusiak (Janiszewska), dietetyk - Certyfikaty
 • Marta Kusiak (Janiszewska), Lublin - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo polecam Panią Martę !!! Szybko i bez problemów pomogła mi zrzucić zbędne kilogramy, z którymi źle się czułam. Przy moim trybie pracy (zmiany dzienne i nocne) bez jej pomocy i profesjonalnego zaangażowania na pewno nie było by to możliwe. Teraz czuję się znakomicie i utrzymuję stałą wagę :)

 • P
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: Nadwaga

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą. Pomogła mi już zrzucić 6kg! Kontakt z Panią Martą jest bardzo dobry, można dzwonić i pytać o każdą wątpliwość :)

 • E
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Dziękuje pani Marcie za jej wsparcie i motywację w osiaganiu celu jakim bylo zrzucenie 20 kg! Od lat borykałam się z nadwagą i nie mogłam sobie z nią poradzić. Bardzo chcialam schudnąć przed swoim ślubem, żeby czuć się olśniewająco jako panna młoda - wiadomo w ten dzień oczy wszystkich gości są skierowane na nowożeńców. Szczerze polecam wszystkim!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: dietoterapia

  Bardzo miła, sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna osoba, dzięki której w wieku 68 lat straciłam 10 kg. Przekazane przez Panią Martę wskazówki i uwagi żywieniowe pomagają mi nadal skutecznie tracić wagę. Bez Pani Marty na pewno nie odniosłabym takiego sukcesu.

 • Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: Inny

  Szczerze polecam !!!! Pani Marta z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuje swój zawód. Regularne wizyty działają na mnie bardzo stymulująco i motywująco, ponieważ indywidualna opieka i dieta dobierana przez panią Martę dają mierzalne rezultaty :)) Pani Marta jest dla mnie jak personalny trener, dlatego z ręką na sercu mogę zarekomendować zarówno firmę Naturhouse, jak i panią Martę- jako dietetyka.