mgr

Marta Kusiak (Janiszewska)

Dietetyk

16 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
214 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Dietetyka i od ponad dwóch lat pracuję w Centrum Dietetycznym Naturhouse. Odkąd tylko pamiętam chciałam pracować z ludźmi i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: konsultacja dietetyczna

  To była moja pierwsza wizyta. Pabi Marta to bardzo miła osoba. Chętnie odpowiedziała na moje pytania i doradziła w sprawie odżywiania. Serdecznie polecam Panią dietetyk.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca

  Miałem problem z zgubieniem wagi. Co roku wahanie wagi +5kg/-9kg, kończąć się jak zwykle na +++. Dopiero odchudzanie z Panią Martą przyniosło mi pełny rezultat ! Pomagły mi spotkania oraz dieta dostosowana do mojego trybu życia, której mogłem podołać w 100% ! Naprawdę polecam !

 • A
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: poradnictwo dietetyczne

  W 100% polecam panią Martę. Dzięki pomocy i zaleceniom p. Marty schudłam ponad 10 kg - i to jeszcze nie koniec. Pani Marta jest oazą spokoju, zawsze uśmiechnięta, pogodna i chętna do pomocy. Serdecznie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: nadwaga

  Bardzo polecam! Dietetyk na 6+!
  Pod okiem Pani Marty zrzuciłam 16kg. Obecnie zaczelam stabilizację dzieki której mam nadzieje ze osiągnę wymarzony wynik.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: redukcja masy ciała

  Polecam współpracę z Panią Martą ☺ od stycznia zarzuciłam ponad 12 kg i działamy dalej ☺ jadłospis jest dostosowany nawet do mojej zmianowej pracy ☺ gorąco polecam☺

 • E
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca

  Gorąco polecam współpracę z Panią Marta! Jesteśmy na kuracji Naturhouse razem z mężem od ponad dwóch miesięcy. Oprócz tego ze udało nam się zgubić w sumie prawie po 10 kg to mocno poprawiło się tez nasze samopoczucie. Uważam ze nie ma się nad czym zastanawiać tylko działać!

 • I
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: zrzucenie 10 kg

  Pani Marta to osoba bardzo kompetentna i sympatyczna .Pomogła mi zgubić ponad 20 kg.Uśmiechem dodaje otuchy a poradami kieruje na właściwe tory.Dziękuję Pani Marto ...

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca

  Polecam serdecznie! Moja walka z nadwagą dalej trwa ale udało mi się już zgubić 5 kg przez miesiąc! Pani Marta mnie kontroluje, mobilizuje i nawet za najmniejsze sukcesy chwali. Jestem bardzo zadowolona.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Szczerze polecam Panią Martę! Dzięki jej radom i skutecznej motywacji w 3 miesiące bez ćwiczeń udało mi się zgubić 7 kg. Teraz ponownie z uśmiechem patrzę rano w lustro:)

 • A

  Dzięki Pani Marcie nauczyłam się zdrowo i regularnie odżywiać. Chodziłam pół roku na siłownie bez żadnych efektów, powodem było złe odżywianie. Teraz wiem Jakie produkty łączyć ze sobą łączyć i nie tyć :) polecam gorąco!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Dietetyka i od ponad dwóch lat pracuję w Centrum Dietetycznym Naturhouse. Odkąd tylko pamiętam chciałam pracować z ludźmi
  i kierowała mną chęć niesienia im pomocy. Stąd początek mojej drogi zawodowej rozpoczął się od liceum, gdzie uczęszczałam do klasy o profilu biologiczno – chemicznym. Po maturze stanęłam przed wyborem kierunku studiów, ale nie musiałam się długo zastanawiać nad podjęciem decyzji i postawiłam na Dietetykę. Dlaczego? Dlatego, że od zawsze interesowałam się żywieniem i jego wpływem na organizm. Dietetyka to dziedzina medycyny, która jest bardzo rozwojowa i niestety wciąż w naszym społeczeństwie niedoceniana.
  Moją misją jest poszerzanie świadomości na temat racjonalnego odżywiania jako najważniejszego czynnika w profilaktyce chorób. Istotną dla mnie kwestią jest również rozpowszechnianie zdrowego odżywiania w celu zapobiegania wdrażaniu farmakoterapii, ponieważ dietoterapia to forma leczenia, ale bez skutków ubocznych jakie niesie za sobą stosowanie substancji chemicznych w formie leków. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie można wpłynąć na zaburzone parametry (np. wysoki poziom cholesterolu, podwyższone ciśnienie) i znacząco je poprawić bez konieczności przyjmowania lekarstw. Moja praca przynosi mi ogromną satysfakcję i każdy uśmiech na twarzy osoby, która zdecydowała się zmienić swoje dotychczasowe podejście do żywienia z moją pomocą jest dla mnie największym wynagrodzeniem.
  W wolnych chwilach lubię gotować, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, oglądać filmy (zwłaszcza komedie) oraz wyszukiwać nowinki dietetyczne.

  Jeżeli chcą Państwo:
  - zmniejszyć swoją masę ciała lub rozmiar ubrań,
  - przytyć,
  - utrzymać prawidłową masę ciała,
  - poprawić swoje nawyki żywieniowe,
  - czy poprawić stan zdrowia dzięki zdrowemu odżywianiu się
  to serdecznie zapraszam do współpracy.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2015)

Publikacje

 • Zachowania zdrowotne pielęgniarek w kontekście profilaktyki chorób układu krążenia (Żywienie człowieka i metabolizm, 2016)

Certyfikaty

 • Marta Kusiak (Janiszewska), dietetyk w mieście Lublin - Certyfikaty
 • Marta Kusiak (Janiszewska), dietetyk - Certyfikaty
 • Marta Kusiak (Janiszewska), Lublin - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia