mgr

Marta Kusiak (Janiszewska)

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

21 opinii +dodaj

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Dietetyka i od ponad dwóch lat pracuję w Centrum Dietetycznym Naturhouse. Odkąd tylko pamiętam chciałam pracować z ludźmi i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: wizyta kontrolna

  Serdecznie polecam Panią Martę! Przemiła i sympatyczna osoba, która dodatkowo zna się na tym, co robi. Wszystko przedstawione jasno i przejrzyście. Dzięki Pani Marcie dążę do celu, a cotygodniowe wizyty i przekazywana energia motywują do dalszej pracy :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Cała wizyta bardzo profesionalna. Wysłuchanie klienta, szczegółowe badanie i fachowa porada. Olbrzymi szacunek, po ludzku sympatyczna, miła i radosna! a przy tym kompetentna. Jasne i przejrzyste zalecenia. Na koniec widoczne jest zaangażowanie i to że Pani Marta chce pomagać ludzią. To wzór dla innych!!! Polecam:)

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Z całego serca mogę polecić Panią Martę. Jest wspaniałą, ciepłą, sympatyczną i profesjonalną osobą pozytywnie nastawioną do klienta. Gdyby nie Pani Marta to moje odchudzanie skończyło by się jak zawsze na niczym. Dzięki motywacji i dobrym słowem od Pani Marty od 6.06 schudłam już 14,5 kg i walczę dalej. Pani Marta is the best!!!!!

  Marta Kusiak (Janiszewska)2018-09-20

  Pani Kamilo! Życzę sobie właśnie tak zmotywowanych osób na kuracji jak Pani! Każda wizyta to ogromna przyjemność i podziw dla Pani niespożytej energii, którą Pani emanuje i zaraża wszystkich wokół :) Działamy dalej, bo cel już coraz bliżej!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: nadwaga

  Serdecznie polecam Panią Martę. Bardzo miła, sympatyczna i przede wszystkim profesjonalna :) Zawsze przyjmuje mnie z uśmiechem na ustach. Wizyty to przyjemność, a kilogramy ciągle spadają :)

  Marta Kusiak (Janiszewska)2018-09-21

  Pani Klaudio ślicznie dziękuję :) Działamy dalej!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Uwielbiam Panią Martę przede wszystkim za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Moją przygodę z odchudzaniem zaczynałam wielokrotnie, jednak dopiero z pomocą Pani Marty udało się schudnąć i to trwale!! Pani Marto, dziękuję!

  Marta Kusiak (Janiszewska)2018-09-20

  Dziękuję Pani Diano za ciepłe słowa, które motywują mnie do dalszej pracy. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc i trzymam kciuki za utrzymanie efektów jak najdłużej!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: konsultacja dietetyczna

  To była moja pierwsza wizyta. Pabi Marta to bardzo miła osoba. Chętnie odpowiedziała na moje pytania i doradziła w sprawie odżywiania. Serdecznie polecam Panią dietetyk.

  Marta Kusiak (Janiszewska)2018-09-20

  Panie Konradzie dziękuję za miłe słowa. Bardzo ładnie Panu szło w trakcie kuracji, mimo wielu przeciwności losu osiągał Pan na prawdę ładne efekty! Jestem bardzo ciekawa jak wygląda u Pana sytuacja na dzień dzisiejszy. Serdecznie zapraszam w odwiedziny jak będzie Pan tylko w Lublinie!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca

  Miałem problem z zgubieniem wagi. Co roku wahanie wagi +5kg/-9kg, kończąć się jak zwykle na +++. Dopiero odchudzanie z Panią Martą przyniosło mi pełny rezultat ! Pomagły mi spotkania oraz dieta dostosowana do mojego trybu życia, której mogłem podołać w 100% ! Naprawdę polecam !

 • A
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: poradnictwo dietetyczne

  W 100% polecam panią Martę. Dzięki pomocy i zaleceniom p. Marty schudłam ponad 10 kg - i to jeszcze nie koniec. Pani Marta jest oazą spokoju, zawsze uśmiechnięta, pogodna i chętna do pomocy. Serdecznie polecam.

  Marta Kusiak (Janiszewska)2018-09-20

  Pani Agato bardzo się cieszę, że mogłam Pani pomóc. Ja również jest bardzo zadowolona z naszej współpracy i trzymam za Panią kciuki :)

 • J
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: nadwaga

  Bardzo polecam! Dietetyk na 6+!
  Pod okiem Pani Marty zrzuciłam 16kg. Obecnie zaczelam stabilizację dzieki której mam nadzieje ze osiągnę wymarzony wynik.

  Marta Kusiak (Janiszewska)2018-09-20

  Dziękuję ślicznie za tak wysoką ocenę! Niejeden uczeń by mi pozazdrościł ;) Cała redukcja jak i stabilizacja przebiegła bez zarzutu także utrzymanie wymarzonej masy ciała też nie będzie dla Pani problemu :)

 • D
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: redukcja masy ciała

  Polecam współpracę z Panią Martą ☺ od stycznia zarzuciłam ponad 12 kg i działamy dalej ☺ jadłospis jest dostosowany nawet do mojej zmianowej pracy ☺ gorąco polecam☺

  Marta Kusiak (Janiszewska)2018-09-20

  Pani Dominiko praca zmianowa to dla wielu osób przeszkoda w trzymaniu zdrowych nawyków, jednak Pani jako jedna z nielicznych osób sobie z tym bez trudu poradziła! Jestem bardzo dumna i trzymam za Panią mocno kciuki!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Dietetyka i od ponad dwóch lat pracuję w Centrum Dietetycznym Naturhouse. Odkąd tylko pamiętam chciałam pracować z ludźmi
  i kierowała mną chęć niesienia im pomocy. Stąd początek mojej drogi zawodowej rozpoczął się od liceum, gdzie uczęszczałam do klasy o profilu biologiczno – chemicznym. Po maturze stanęłam przed wyborem kierunku studiów, ale nie musiałam się długo zastanawiać nad podjęciem decyzji i postawiłam na Dietetykę. Dlaczego? Dlatego, że od zawsze interesowałam się żywieniem i jego wpływem na organizm. Dietetyka to dziedzina medycyny, która jest bardzo rozwojowa i niestety wciąż w naszym społeczeństwie niedoceniana.
  Moją misją jest poszerzanie świadomości na temat racjonalnego odżywiania jako najważniejszego czynnika w profilaktyce chorób. Istotną dla mnie kwestią jest również rozpowszechnianie zdrowego odżywiania w celu zapobiegania wdrażaniu farmakoterapii, ponieważ dietoterapia to forma leczenia, ale bez skutków ubocznych jakie niesie za sobą stosowanie substancji chemicznych w formie leków. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie można wpłynąć na zaburzone parametry (np. wysoki poziom cholesterolu, podwyższone ciśnienie) i znacząco je poprawić bez konieczności przyjmowania lekarstw. Moja praca przynosi mi ogromną satysfakcję i każdy uśmiech na twarzy osoby, która zdecydowała się zmienić swoje dotychczasowe podejście do żywienia z moją pomocą jest dla mnie największym wynagrodzeniem.
  W wolnych chwilach lubię gotować, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, oglądać filmy (zwłaszcza komedie) oraz wyszukiwać nowinki dietetyczne.

  Jeżeli chcą Państwo:
  - zmniejszyć swoją masę ciała lub rozmiar ubrań,
  - przytyć,
  - utrzymać prawidłową masę ciała,
  - poprawić swoje nawyki żywieniowe,
  - czy poprawić stan zdrowia dzięki zdrowemu odżywianiu się
  to serdecznie zapraszam do współpracy.

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2015)

Publikacje

 • Zachowania zdrowotne pielęgniarek w kontekście profilaktyki chorób układu krążenia (Żywienie człowieka i metabolizm, 2016)

Certyfikaty

 • Marta Kusiak (Janiszewska), dietetyk w mieście Lublin - Certyfikaty
 • Marta Kusiak (Janiszewska), dietetyk - Certyfikaty
 • Marta Kusiak (Janiszewska), Lublin - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia