Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Stomatologia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
14 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam dr Kosecką. Mam pełną informację odnośnie planu leczenia, o jego poszczególnych etapach. Mój syn jest pacjentem od kilku lat. Co warto podkreślić, dr Kosecka to osoba, która dba o pacjentów wykraczając poza zakres jej działania. Konsultowała (chociaż nie musiała) sprawę z mojego syna z innymi lekarzami. A to zasługuje na szczególną pochwałę.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą, profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo jasno wyjaśnia każdy etap leczenia, leczenie przebiegło bezproblemowo. Serdecznie polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany

O dr Koseckiej mam bardzo dobre zdanie. Chodzę do niej ze swoją nastoletnią córką, która nosi aparat stały. Leczenie przebiega w miłej atmosferze i komfortowych warunkach, a jego efekty są bardzo zadowalające. Myślę że polecając doktor nikogo nie rozczaruję!


A
Użytkownik zweryfikowany

Właśnie zakończyłam leczenie aparatem stałym w gabinecie u dr Koseckiej. Leczenie przebiegło bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji. Moim problemem był kieł, który nie chciał sie wyrzynać. Pani dr podjęła się wprowadzenia go do łuku, chociaż inni lekarze nawet nie próbowali podjąć się leczenia.
Gorąco polecam dr Martę Kosecką, specjalistę w dziedzinie ortodoncji i jeszcze raz serdecznie dziękuję!


D
Użytkownik zweryfikowany

Dr Kosecka jest bardzo dobrym ortodontą.Córka miała poważną wadę zgryzu, teraz leczenie jest już zakończone i wszystko jest super. Córka ma piękny uśmiech.DZIĘKUJĘ!!!!


D
Użytkownik zweryfikowany

Leczenie przebiega szybko i bardzo dobrze .Ceny podobne jak u innych.Pani doktor może jest surowa ,ale dobrze leczy.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.


G
Użytkownik zweryfikowany

Stanowczo p. Koseckiej nie polecam. Czas leczenia zębów był maksymalnie rozciągnięty w czasie (a co za tym idzie i koszty wizyt). Kosecka najpierw pół roku na każdej wizycie zmieniała mi tylko drucik (żadnego oczyszczenia zębów, czy sprawdzenia ich stanu zdrowia) i wypychała mi je na zewnątrz by dopiero po tym czasie stwierdzić, ze jednak trzeba mi usunąć dwa górne zęby i zacząć w stawiać je z powrotem na miejsce poprzednie. Czyli pół roku zmarnowane. Zamiast zrobić to od razu wydałam 1000 zł zupełnie niepotrzebnie, bo i tak było to na marne. Na dodatek w kwestii wyrywania zębów- chciała usuwać te, które nie koniecznie były z pożytkiem dla mnie do usunięcia (zdrowe zamiast martwych), tylko te które jej samej było wygodnie usunąć, żeby łatwiej poustawiać pozostałe zęby. Jestem teraz u innej Pani doktor i złapała się za głowę jak zobaczyła co mam zrobione z zębami. Poza tym powinny być one regularnie piaskowane, a zęby do ekstrakcji wybrane zupełnie inne. Do tego należy dodać, że miałam kłopot z odbiorem dokumentów, wynikający ze złośliwości Koseckiej, wizyty są droższe niż w innych gabinetach, a jakiekolwiek uwagi są natychmiast negowane i Kosecka i tak robi wszystko po swojemu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Leczenie przebiegło szybko i bezproblemowo , bez niepotrzebnych kosztów \"na siłę\". Bardzo kompetentna , posiadająca swietne podejście do pacjenta Pani doktor. Serdecznie wszystkim polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania