Marta Górska

Dermatolog

12 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • a ja uważam dr. Górską za fachowca bardzo mi pomogła.
  Również moja siostra po kilku wizytach w renomowanych gabinetach warszawskich wizyta nawet 300 zł miesięczne leki dwa razy tyle co miesiąc i tak prawie rok dopiero u dr. Górskiej się wyleczyła po kilku miesiącach. a poprawę było już widać po około 2-3 tygodniach.
  Ja mogę polecić.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • a ja uważam dr. Górską za fachowca bardzo mi pomogła.
   Również moja siostra po kilku wizytach w renomowanych gabinetach warszawskich wizyta nawet 300 zł miesięczne leki dwa razy tyle co miesiąc i tak prawie rok dopiero u dr. Górskiej się wyleczyła po kilku miesiącach. a poprawę było już widać po około 2-3 tygodniach.
   Ja mogę polecić.

  • Pani Doktór nie umiała sobie poradzić z peelingiem u mnie,najpierw złuszczania,a jak zobaczyła, że nie ma efektów, próbowała przepisać antybiotyk, w tej chwile mam jeszcze gorsze przebarwienia i jestem załamana.... Absolutnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!

  • Mila sympyczna podchodzi do pacjenta z prawdziwym poswieceniem godna polecenia po drugiej wizycie jestem zadowolona

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Było to pierwsze spotkanie ale pani dr. Górska wydała się bardzo profesjonalna, przede wszystkim miła i od razu postawiła diagnozę. Nie naciąga na kolejne wizyty. Mam nadzieję, że lekki, które przepisała pomogą;)
   Polecam! Jeśli chodzi o cenę wizyty to w Warszawie kosztuje aż 150 zł a w Mińsku 80 zł.

  • Pani doktor jest miła i rzeczowa, mi również zaproponowała Aknenormin i nie żałuję wizyt, które u niej miałam. Fakt, że coś tam co jakiś czas się jeszcze pokaże, ale jest o niebo lepiej. Kiedy tylko potrzebowałam to mogłam się z nią skontaktować telefonicznie. Nie naciąga ludzi na zbędne wizyty i zabiegi. Polecam i jeszcze raz polecam, a teraz mimo tego, że mieszkam w Nowym Dworze a pracuję w Warszawie jadę do p. Doktor na kwas.

  • dobry specjalista w temacie wypełniaczy.robi pięknie usta i oczy.polecam z czystym sumieniem.:)

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  • Pani Marta wyleczyła mnie z trądziku z którym walczyłam przez wiele lat. Uważam że jest świetnym lekarzem. Leczenie takich chorób jak trądzik jest leczeniem przynajmniej kilkumiesięcznym więc nie ma co oczekiwać że choroba minie po pierwszej wizycie. Potrzeba cierpliwości która na pewno przyniesie dobre rezultaty.

  • Pani Doktor miła, rzeczowa i życzliwa - mam dobre doswiadczenia (leczenie bardzo bolesnych głębokich podskórnych stanów zapalnych skóry). Efekt trwały już ok. 2 lat, po ponad roku leczenia. Chciałabym się odnieść do załączonych tu negatywnych opinii - jeśli ktoś oczekuje uzdrawiającego cudu podczas pierwszej wizyty to nie powinien chodzić do lekarza tylko do cudotwórcy. A co do opinii "Gniadego" - miałam ten sam problem i przez wiele miesięcy brałam acnenormin, bo tylko mi to pozostało po mało skutecznych antybiotykach. IZOTEK NIE JEST ANTYBIORTYKIEM. Nazwy Izotek, Aknenormin, Roaacutane są nazwą handlową dla izotretynoiny, lek, który jest konstrukcyjnie prawie taki sam jak naturalne witaminy A, ale jest znany jako retinoid. To bardzo silny lek, który może ale nie musi dawać wiele skutków ubocznych, o których między innymi pisze "Gniady" a leczenie niestety może się przeciągać zależnie od tego jak pacjent reaguje. Powtarzanie tych niby "bezowocnych wizyt" jest konieczne żeby lekarz mógł kontrolować dawkowaniem właśnie te skutki uboczne no i efekty działania tego niebezpiecznego leku. Ja skutki uboczne przerobiłam wielorakie i bynajmniej nie było to samo wysuszanie cery i ust. Kosztowało mnie to mnóstwo pieniędzy i wylanych łez, bo czułam bezradność i oczekiwałam szybszych efektów. Dziś wiem, że warto było zagryźć zęby i przeczekać ten czas. Jeśli leczenie retinoidami na kimś nie przynosi to efektu to nie jest to kwestia niekompetencji lekarza, tylko tego że nie na każdego coś działa w równym stopniu i czasie. Tak uważam.

  • Pani Doktor,to naprawde Swietny lekarz lecze sie u Niej od 11 miesiecy i jest ekstra nie zaluje jakichkolwiek pieniedzy wydanych u Niej,jestem jej wdzieczny za pomoc.A dotego piekna Kobieta;)

  • Szczerze polecam panią dr Górską. Jest bardzo miła, rzeczowa, a co najważniejsze wyleczyła mnie bez problemu z mojej choroby. Poświęciła mi sporo czasu i z tego co mi wiadomo moi znajomi też mają dobre zdanie o niej.
   Naprawdę szczerze polecam...