Adres

Chopina 7, Gorlice
REH-MAR Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej Mariusz Rotko (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Masaż


Chopina 7, Gorlice

Brak informacji o cenie

REH-MAR Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej Mariusz Rotko

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany

Gabinet Pana Mariusza poleciła mi znajoma, której Pan Mariusz także pomógł w zmaganiach z bólem kolana. Ja borykałam się z uporczywym bólem kręgosłupa. Przechodziłam w zeszłym roku powiedzmy „terapie manualną” , której efektów nie poczułam - nie byłam zbyt dobrze nastawiona. Jednak już po pierwszej wizycie u Pana Magistra poczułam ulgę. W gabinecie REH-MAR przeszłam cykl zabiegów rehabilitacyjnych i czuje się naprawdę świetnie, mimo, iż minęły już 2 miesiące. Nadal wykonuje ćwiczenia które Pan Mariusz mi zlecił zaczęłam też chodzić na basen. Naprawdę wszystkim szczerze polecam wizytę u tego Specjalisty!


Użytkownik zweryfikowany

Polecam usługi rehabilitacyjne Pana mgr. Mariusza Rotko. Szybko pozbyłem się problemu z barkiem. Co warto podkreślić profesjonalne podejście, wchodziłem na umówioną godzinę nie tracąc ani chwili pod drzwiami gabinetu (co było ważne w natłoku mojej pracy). Gabinet świetnie wyposażony, a kontakt z Panem Rotko bardzo miły. Polecam


N
Użytkownik zweryfikowany

Godny polecenia rehabilitant - spore doświadczenie i bardzo ludzkie podejście. Pomógł mi bardzo z moim największym problemem, czyli dyskopatią- miałem ogromne trudności w poruszaniu . Jazda samochodem była katorgą , a dziś ból praktycznie nie występuje.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące guzy kości

  Witam, 2,5 roku temu miałam wycięty chrzęstniak śródkostny (wynik histop. Enchondroma) z uda, w tej chwili mam wznowę i znów guz w kości. Czy niezłośliwy guz z uda powinien być usunięty, czy wystarczy obserwować i robić rtg.Słyszałam że to może zezłośliwić. Sugeruje Pan ponowne wycięcie, pytam bo wiąże się to z otwarciem kości, 1,5 miesięcznym dochodzeniem do sprawności i nie ma gwarancji że znów nie odrośnie.

  Witam serdecznie, proszę wybaczyć jestem fizjoterapeutą więc nie jestem kompetentny by udzielić odpowiedzi na to pytanie. Proszę je zadać lekarzowi odpowiedniej specjalności. Życzę powodzenia w zmaganiach z chorobą Mariusz

  Mariusz Rotko

 • Uprzejmie proszę o fachową pomoc i konsultację. Zmagam się z bólem kręgosłupa po operacji, nie jestem w stanie funkcjonować bez leków p/bólowych. Proszę o wyznaczenie terminu konsultacji.

  Takie dolegliwości wymagają indywidualnej analizy, proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

  Mariusz Rotko

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie