Lek.

Mariusz Oleksiak

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja przegrody nosowej

  Super lekarz z powołania. Postawił trafną diagnozę.
  Sam zabieg bezbolesny jak równie po nim.
  Polecam serdecznie.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  QMEDIC

  ul. Żeromskiego 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  70 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja przegrody nosowej

   Super lekarz z powołania. Postawił trafną diagnozę.
   Sam zabieg bezbolesny jak równie po nim.
   Polecam serdecznie.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja przegrody nosowej

   Dr Oleksiak podjął się naprawy mojej przegrody, która była operowana wcześniej 2 razy przez innego lekarza. Nie ma słów żeby opisac moją wdzięczność! W końcu normalnie oddycham, odzyskalam węch. Pan doktor jest rewelacyjnym człowiekiem, ma świetne podejscie do pacjenta, jest profesjonalistą w każdym calu. Gorąco polecam!!

  • Lokalizacja: QMEDICUsługa: operacja przegrody nosowej

   Ponad rok temu byłem wraz żoną na zabiegu prostowania przegrody nosowej w Dąbrowie Górniczej. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu doktora Oleksiaka. O fachowości doktora może świadczyć również fakt iż podczas wizyty kontrolnej bliżej naszego miejsca zamieszkania inni lekarze pytali się o nazwisko doktora gdyż sami byli pod wrażeniem wykonanej pracy przy naszych przegrodach.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Oleksiak to przykład lekarza z powołania. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, interesuje się nim zarówno przed jak i po zabiegu, wszystko dokładnie tłumaczy. Wysoka kultura osobista, pełny profesjonalizm, daje sobie radę z trudnymi przypadkami. Doktor Oleksiak jest bardzo sympatyczną osobą, jego empatia sprawia, że pacjent nie obawia się zabiegu. Polecam bardzo serdecznie ☺

  • Lokalizacja: QMEDIC

   Gorąco polecam. Przygotowanie do zabiegu i sam zabieg prostowania przegrody nosowej przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Wreszcie moge normalnie oddychać.

  • Jestem tydzień po zabiegu."Złote ręce" tego lekarza w zabiegach przegrody nosowej.Wysoka kultura zawodowa i osobista.Zabieg przeprowadzony bezboleśnie, bezstresowo.Stałe zainteresowanie pacjentem po zabiegu.Profesjonalista w zawodzie.Pan Ordynator ze swoimi współpracownikami tworzą miły,zgrany i sympatyczny zespół medyczny.Oby takich lekarzy było więcej w naszych szpitalach.Pięknie dziękując za wykonany zabieg ,przekazuję wyrazy uznania i szacunku,życząc wszystkiego najlepszego.

  • Zarzycki Zygmunt 01.08.2016r.- zabieg wycięcia małżowiny nosa. Pan Ordynator M. Oleksiak jest zarówno wspaniałym człowiekiem i świetnym profesjonalistą w swoim fachu. Jest troskliwy, empatyczny...długo by wymieniać zalety. Ze swoimi współpracownikami tworzy doskonały zespół Oddziału Otolaryngolicznego. Wyrazy uznania i szacunku Panie Ordynatorze!!! Pięknie dziękuję !!! GORĄCO POLECAM !!!!

  • P

   Wspaniały lekarz, naprawdę zna się na swoim fachu.Zanim trafiliśmy do Pana doktora mąż od 7 lat szukał diagnozy oraz rozwiązania problemu z zatokami. Pan doktor go szybko i fachowo rozwiązał.
   Mąż miał wykonywany zabieg przegrody nosowej jest bardzo zadowolony z rezultatu. Gorąco polecam.

  • R

   witam jestem czwarty dzień po zabiegu i muszę powiedzieć ,że lekarz rewelacja zabieg tak zrobił szybko i bezboleśnie ,że jestem pod wrażeniem.oddział laryngologii super miła obsługa, cisza spokój i nic nie boli .lekarz z poczuciem humoru,

  • G

   Polecam rodzicom Przedszkolaków nękanych ciągłymi zapaleniami uszu i zatok. Fantastyczne podejście do dzieci i zestresowanych rodziców :) Dzięki Panu Doktorowi mój mąż zdecydował się na operację przegrody nosowej, z którą zwlekał 20 lat. Pan Doktor Oleksiak jest lekarzem godnym polecenia i zaufania