lek.

Mariusz Głuszak

Neurolog

24 opinie +dodaj

Umów wizytę
26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz przyjmuje pacjentów od 18. r.ż. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: bezsennosc

  Pan doktor zlecił mi badania w celu ustalenia przyczyny. Bardzo solidnie i drobiazgowo przeprowadził wstępne badanie. Pan doktor jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje neurologiczne

  Lidia
  Pan doktor bardzo miły i sympatyczny.Prowadzi dokładny wywiad i badania.Zleca specjalistyczne badania by ustalić przyczyny dolegliwości.

 • E

  Pan Doktor to osoba kompetentna i bardzo dobry specjalista. Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Konsultacja odbyła się w miłej i spokojnej atmosferze, wszystko dokładnie wytłumaczy i zleca odpowiednie badania. Bardzo polecam Pana Doktora i pozdrawiam :)

 • A

  Bardzo spokojny, miły i kompetentny lekarz. Dokładnie wszystko wyjaśnia, nie straszy, zleca potrzebne badania. Wizyta przebiega sprawnie, pierwsze spotkanie zawiera bardzo dokładne badanie odruchów neurologicznych. Polecam Pana Doktora.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: bóle kręgosłupa

  To jest lekarz do ludzi, ciepły i serdeczny, nie byłam skrępowana przebiegiem rozmowy. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje neurologiczne

  Polecam pana Doktora - konkretny, cierpliwy, dokładny i kompetentny. Nie spieszy się, wszystko dokładnie wyjaśnia a wizyta przebiega w miłej atmosferze.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: USG doppler

  Bardzo kompetentny Lekarz. Dzięki wnikliwości i dużej wiedzy Dr Głuszaka nareszcie udało się ustalić przyczynę moich dolegliwości. Pan Dr wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał. Dodatkowo bardzo ciepła i sympatyczna osobowość. Panu Doktorowi życzę dalszych licznych sukcesów a pacjentom szczerze polecam!

 • B

  Wizyta przebiegła w miłej
  atmosferze. Pan doktor bardzo dokładnie bada oraz wyczerpująco odpowiada na pytania dotyczące choroby . Jeżeli jest to konieczne zleca dodatkowe badania . Polecam Pana doktora

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1

  Bardzo polecam Pana Doktora ! Mimo iż zapomniałam zabrać badań i mój problem nie ma podłoża neurologicznego, Pan Doktor z uwagą mnie wysłuchał i zlecił potrzebne konsultacje i badania. Bardzo polecam !

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje neurologiczne

  Najpierw bardzo dokładny wywiad,dużo pytań odnośnie naszego problemu,potem badanie i diagnoza, jeśli konieczne-dodatkowe badania i konsultacje,na koniec rozpisane zalecenia.To była pierwsza wizyta w związku z problemami ze snem.Gdybyśmy jeszcze raz szukali neurologa,na pewno znów wybralibyśmy doktora Głuszaka.Polecamy i pozdrawiamy!

Doświadczenie i kwalifikacje