Adres

Konstancin-Jeziorna
gabinet (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Brak opinii o lekarzu

Ten lekarz nie ma jeszcze opinii na ZnanyLekarz. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moje dziecko ma 3 lata i 5 miesiecy byłam znim u logopedy ponieważ potrzebuje pomocy moje dziecko mało mówi wyrazów i prosiłaam by o to by nauczyli go mówić ale pani logopeda stwierdziłam że musze iśc z dzieckiem na badanie suchu ale dla mnie nie zbędne jest chodzic do badanie suchu jak wiem że on słyszy dobże

  Badanie słuchu rzeczywiście jest uzasadnione, jeśli dziecko nie mówi w tym wieku. Co to znaczy, że nie mówi? Czy nie tworzy zdań typu: Mama daj pić? To auto. Itd? Niestety, żeby powiedzieć coś konkretnego, musiałabym zobaczyć dziecko i osobę, która najwięcej się nim zajmuje.

  Maria Majewska

 • Pytanie dotyczące zaburzenia mowy

  Moja dwuletnia córeczka pół roku temu zaczęła mówić, budować zdania i właściwie do dziś postęp okazał się lawinowy. Mówiła zdania złożone, nauczyła się liczyć, kolory zna po polsku i angielsku, śpiewa po angielsku piosenki ale niestety tydzień temu nagle zaczęła się jąkać.Czasem to były podwójne sylaby na początku wyrazów ale od wczoraj ma trudności z wypowiedzeniem czegokolwiek. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni.

  Dobrze, że zareagowała pani tak szybko. Konieczna jest konsultacja logopedyczna, w czasie której logopeda oceni, czy chodzi o jąkanie wczesnodziecięce, czy jest to rozwojowa niepłynność mówienia, która przy właściwym podejściu minie bez konieczności terapii logopedycznej.

  Maria Majewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie