Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
25 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski wizyta kontrolna

Nie polecam. Była to moja pierwsza i na pewno ostatnia wizyta u tej Pani. Badanie przebiegło bardzo boleśnie, mało tego przy badaniu zaczęłam krwawić , po badaniu również krwawiłam aż do następnego dnia, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, nigdy nie czułm nawet co robi lekarz . Nie wiem jak można być tak nieprofesjonalnym i niedeliktnym.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski wizyta kontrolna

Jestem zachwycona Panią Doktor Kopaczyk. Niesamowicie miła, rzetelna i profesjonalna. Obszernie odpowiadała na każde pytanie i tłumaczyła każdy etap badania. Gabinet spełnia wszelkie oczekiwania i standardy. Na pewno wrócę do Pani Doktor w przyszłości i serdecznie polecam każdej kobiecie. Co mnie miło zaskoczyło to niska cena konsultacji, badań usg i cytologii.


O
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do dr Kopaczyk od ponad 7 lat i nigdy mnie nie zawiodła. To bardzo miła, kompetentna osoba. W życiu nie spotkałam się z lekarzem z taką cierpliwością i spokojem. Pani Maria odpowie na każde pytanie pacjenta i zawsze zadba o przyjemną atmosferę. Zaczęłam chodzić do dr Kopaczyk w wieku 16 lat, kiedy byłam okropnie skrępowana wizytą. Zdziwiłam się podejściem i profesjonalizmem. Polecam Panią Marię także młodym dziewczynom, które stres pierwszej wizyty mają przed sobą - u tej Pani naprawdę stres mija. Dodatkowo można liczyć na naprawdę profesjonalne podejście. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Chodziłam do niej przez cała ciążę, fakt ciążą dla mnie nie była zbyt łatwa, często robiło mi się słabo, miałam anemie, kłopoty z kążęniem. Pani Doktor zawsze znalazła dla mnie czas, odpowiadała rzetelnie na moje pytania, dokładnie zbadała. Przeszłyśmy to razem z Panią Doktor i teraz mam zdrowego synka. Polecam w 100%


E
Użytkownik zweryfikowany

Godna polecenia. Trafiłam do tej Pani przypadkowo, w monecie, kiedy byłam w 6 tygodniu ciąży i zaczęło się krwawienie. Dotychczasowa ginekolog zlała sprawę, gdy dzwoniłam i pytałam co robić. Znalazłam też wtedy numer do Pani Kopaczyk i zadzwoniłam do niej. Poinstruowała mnie co powinnam zrobić, uświadamiając że poronię tą ciąże, a zarazem będąc bardzo delikatną.
Ciążę niestety poroniłam, ale następnego dnia zadzwoniłam do Pani doktor umówić się na wizytę. Jej życzliwość podczas tej rozmowy i wyrazy współczucia bardzo mnie ujęły.
Potem prowadziła moja kolejną ciążę. Kiedy miałam jakieś zapalenie czy coś podczas ciąży kazała dzwonić o każdej porze i rzeczywiście - potrafiłam dzwonić do niej o 22 kiedy coś było nie tak.
Czytałam negatywne komentarze na jej temat. I uważam, że lekarz nie musi na życzenie wystawiać pancjentce w 7miesiącu zwolnienia jeśli jest wszystko ok, czy wypowiadać się pozytywnie o innych lekarzach, jeśli zna tego lekarza i wie jaki jest.
Jeśli człowiek jest dobry to dobro wraca i tak ma się rzecz ze wszystkim - nawet w relacjach z lekarzami :)


R
Użytkownik zweryfikowany

u Pani doktor bylam na wizycie dopiero dwa razy, ale juz zyskala moje zaufanie. dokladnie mnie zbadala, za kazdym razem robila usg mowiąc mi o wszystkim co widzi na monitorze. wspiera mnie w probach zajscia w ciaze i akurat mnie pasuje to, ze jest taka opanowana i nic nie przyspiesza. dala mi wiele rad i w wielu sprawach pouczyla. polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam, pojawiłam się u dr z wynikiem cytologii i kłykcinami. dzięki cierpliwości Pani dr uzyskałam wyczerpującą odpowiedź na wszystkie pytania. Za każdym razem pytała o partnera - o jego stan zdrowia. Naprawdę godna polecenia. Teraz wybieram się do dr na kontrole oraz w sprawie badań na niepłodność. Mam ogromną nadzieję, że i tym razem nam pomoże.


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor....po każdej wizycie jest bardzo zadowolona. Zawsze pomocna i bardzo miła. Polecam!!!!

_Jusia_


K
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem nie ocenia się książki po okładce ,,,,,,, Pani doktor jest jako lekarz ginekolog dobrym lekarzem ale.... zawsze jest,bo nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli tylko my jako pacjeci wymagamy od Doktor Pstrokońskiej uwagi kobiety w ciąży i inne maja różne problemy ginekologiczne nie można powiedziec co jest. Badz nie bądz jesteśmy ludzmi i niech każdy postawi sie na lekarza miejscu Pani doktor jest jedna a nas pacjentek jest dużo więcej i każda z nas ma inny problem wiec podejscie do Lekarza nie jest wina tego jaki jest potem efekt liczy sie podejscie do sedna spray ja jako osoba nie narzekam


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest świetna!! Polecam każdej kobiecie. Miła, kompetentna, szczera, zawsze odpowie na każde pytanie. Dzięki niej każda wizyta u Pani Doktor jest dla mnie super przyjemnością i gdybym mogła to chodziłabym do niech co tydzień :P


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie