lek. dent.

Maria Iwanowska

Ortodonta, Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Do chwili obecnej wyleczyłam aparatami stałymi ponad 400 pacjentów. Jestem członkiem: - Izb lekarskich - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego - Polskiego Towarzystwa Ortodonty... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Do chwili obecnej wyleczyłam aparatami stałymi ponad 400 pacjentów.

  Jestem członkiem:

  - Izb lekarskich
  - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego
  - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A

  Nigdy tak często nie szczerzylam zębów jak teraz :)! Pani Doktor spełniła moje marzenie. Pełen profesjonalizm, bardzo przyjemna atmosfera w gabinecie, na wizyty chodzi się z przyjemnoscia. Od zdjęcia aparatu codziennie oglądaj zeby i nie mogę się nadziwic. Polecam w 100%

 • Na leczenie ortodontyczne zdecydowałam się późno (z różnych przyczyn), bo w wieku 34 lat. Mimo to efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Nareszcie mogę normalnie jeść i uśmiechać się bez skrępowania. Dzięki dr Iwanowskiej mam uśmiech o jakim zawsze marzyłam. Wizyty były zawsze w dogodnych terminach, Pani doktor cierpliwie i profesjonalne tłumaczyła jaki jest dalszy plan leczenia. I jeszcze słowo o Paniach Asystentkach-to świetne i przemiłe osoby. Dziękuję całemu gabinetowi!
  Bardzo wysoko oceniam usługi dr Iwanowskiej i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.

 • Polecam w 100%. Właśnie zdjęłam aparat i jestem zachwycona efektem. Pani doktor jest profesjonalistką, a ponadto bardzo sympatyczną osobą. Asystentki są po prostu fantastyczne. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

 • Od ''dzieciaka'' jeżdżę do Pani Marii i nie pamiętam żeby kiedykolwiek był jakiś problem. Pani doktor to wspaniały człowiek, który dba o swoich pacjentów. Atmosfera w gabinecie jest jak najbardziej miła i przyjazna człowiekowi. Za każdym razem doktor Iwanowska w sposób miły, uprzejmy i co najważniejsze cierpliwy omawia przebieg leczenia. Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy żeby zmienić ortodontę, chyba byłoby ze mną coś nie tak gdybym tak postąpił. Moje ząbki mogą być spokojne, bo zajmuje się nimi Pani Maria. Górna część aparatu jest już zdjęta, a efekt jest piorunujący :D. Już nie mogę się doczekać, kiedy ściągną mi dół :D. W tym momencie chodzę z pięknym uśmiechem, a dół sobie jeszcze troszkę ponoszę. Co to będzie jak dolna część zostanie ściągnięta ? Dziękuję Pani bardzo, dzięki Pani mój uśmiech jest piękny i podziwiany przez innych. Pozdrawiam :)

 • niedawno zdjęłam i jestem strasznie zadowolona, gdyż p.Iwanowska naprawdę rzetelnie podchodzi do swojej pracy czego wynikiem są moje prościutkie ząbki, na które nie mogę się ciągle napatrzeć :D oprócz pełnego profesjonalizmu wizyty odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, zawsze pani mi mówiła na jakim etapie leczenia byłyśmy, dzięki czemu noszenie aparatu paradoksalnie będę miło wspominać :)
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na wizycie kontrolnej 4czerwca! :)

 • Najbardziej uśmiechnięty gabinet jaki spotkałam. Pani dr Iwanowska pogodna, uśmiechnięta, cierpliwie tłumacząca krok po kroku czynności jakie wykonuje aby pacjent był spokojny i nie bał się. Panie asystentki równie wspaniałe, nie ma spraw nie do załatwienia, zawsze odpowiedzą na pytania, znajdą dogodny termin wizyty, gabinet przyjazny pacjentowi. Miałam bardzo poważną wadę i dr Iwanowska od początku uprzedzała mnie że prostowanie ząbków będzie procesem żmudnym i długim ale udało się dzisiaj aparat zdjęty, ząbki proste, uśmiech śliczny..., warto było męczyć się ponad 3,5 roku. Kompetencja, rzetelność i pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca:-)

 • Jestem w trakcie leczenia u dr Iwanowskiej. Aparat noszę od kilku miesięcy. Na ostateczne efekty muszę jeszcze sporo czasu poczekać. Jednak czuję się bezpiecznie w profesjonalnych rękach. Pani dr dokładnie przedstawiła plan leczenia i na każdej wizycie dokładnie opowiada, co robi i jaki ma być tego efekt. Mój przypadek nie należy chyba do najłatwiejszych, ale w pełni ufam Pani doktor. Znam osobiście kilka osób, które były jej pacjentami i wszystkie są zadowolone z efektów leczenia. A wizyty trwają tyle czasu, ile trzeba. Czasem 15 min., a czasem ponad pół godziny, zależy, co jest do zrobienia. Serdecznie polecam i nie omieszkam uzupełnić swojej opinii, gdy zdejmę aparat .

 • Dzięki Pani dr M.Iwanowskiej mam piękny uśmiech:))) aparat zdjęłam 4.04.2011r. polecam gabinet. Justyna K.

 • Nie znam lepszego, bardziej sympatycznego lekarza niż dr Iwanowska:) A i personelu można pozazdrościć, szczególnie pani Magdy:) Dzięki nim wizyty są przyjemne, a co najważniejsze przynoszą oczekiwane rezultaty. I to w niedługim czasie:) Naprawdę gabinet godny polecenia.

 • No cóż. Co tu dużo pisać - polecam z całego serca gabinet Dr Iwanowskiej. Miałam straszną, okropną wadę zgryzu, Pani Doktor założyła mi aparat 20. marca 2009, a zdjęłam go 18. maja 2010 mając już piękne, równe zęby. Atmosfera przemiła, gabinet w pełni profesjonalny, usługi również. Baaaardzo polecam! :) Katia.