Marek Stempień

Chirurg, Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Z

  Pana Marka Stępnia poznałam 14 lat temu i zawsze będę wdzięczna za fachową opiekę i serdeczne podejście, dzięki któremu nie załamałam się i przetrwałam ciężkie chwile. A wówczas czasy były paskudne, więc i podziękowania tym większe. Oby więcej takich lekarzy!!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z

   Pana Marka Stępnia poznałam 14 lat temu i zawsze będę wdzięczna za fachową opiekę i serdeczne podejście, dzięki któremu nie załamałam się i przetrwałam ciężkie chwile. A wówczas czasy były paskudne, więc i podziękowania tym większe. Oby więcej takich lekarzy!!!

  • W

   Wspaniały specjalista chirurg o złotych rękach, bardzo uczciwy i dobry człowiek oddany pacjentowi.
   Rozumie tragedie ludzkie i bardzo skutecznie stara się je zwalczać.Bardzo pomógł mojemu bratu za co jestem mu dozgonnie wdzięczna. Naprawdę bardzo, bardzo gorąco polecam.
   W.F.Zduńska Wola 6.11.2013 r.

  • S

   Proszę podajcie gdzie przyjmuje Pan Doktor Marek Stempień !!!
   Gdzie można umówić wizyte u tego wspaniałego lekarza?

  • B

   Jest na świecie tyle rzeczy , za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi , tylko radością , pamięcią , wdzięcznością i słowem DZIĘKUJĘ .
   Nasze życie staje się piękniejsze , gdy możemy liczyć na pomoc innych (szczególnie lekarzy i pielęgniarek ) . Na ludzi dobrych , skromnych , wrażliwych , pomagajacych nam bez wielkich słów , bez rozgłosu a jednocześnie czyniących dla nas nieskończenie wiele . Bo
   "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada ,
   lecz przez to , kim jest ,
   nie przez to , co ma,
   lecz przez to , czym dzieli się z innymi . "
   ( Jan Paweł II )
   Szczególne słowa wdzięczności kieruję do dr n. med. Marka Stempnia , którego ciężka i odpowiedzialna praca budzi moje szczególne uznanie i szacunek . Jego zwykła życzliwość , wyrozumiałość , cierpliwość , mądrość , powszechny uśmiech i wyczuwalny ciepły stosunek do cierpiącego chorego człowieka , duże doświadczenie zawodowe i wiedza oraz wysoka kultura osobista , to cudowne cechy Jego charakteru .
   Jest wspaniałym lekarzem "klejnotem chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej " , specjalistą od beznadziejnych sytuacji . Jest bardzo skromny , spokojny i kulturalny . Cieszę się i ogromnie jestem Mu wdzięczna , że mogłam skorzystać z pomocy takiego specjalisty , w chwilach kiedy zawalił mi się świat , kiedy miałam watpliwości czy uda mi się pokonać walkę z chorobami nowotworowymi ( operację w 2010 r. i 2012 r.) , czy w ogóle przeżyję . Wzbudził moje szczególne zaufanie . Pomimo , że jestem jeszcze w trakcie leczenia po ostatniej operacji wierzę , że będąc pod Jego opieką i nadzorem pokonam wszytko i będę dalej żyć bo mam dopiero 44 lata .
   Jest Pan Doktorze cudownym lekarzem , ale też kochanym zwykłym człowiekiem , który poprzez swoją wiedzę i pracę daje ludziom takim jak ja nadzieję na dalsze życie .

   Dziekuję za wszystko co Pan zrobił i robi dalej dla mnie i dla wszytkich cięzko chorych ludzi .
   Jest Pan wspaniałym wzorem dla innych .

  • T

   Pan Doktor Marek Stempień to wspaniały chirurg onkolog, po prostu, mistrzostwo świata w tym co robi, jego trafnej diagnozie i decyzji o natychmiastowej operacji zawdzięczam, być może, życie, a do tego jeszcze operuje w sposób tak doskonały, że cięcie jest minimalne, goi się błyskawicznie...
   Pan Doktor jest też fantastycznym ordynatorem, oddział którym zarządza jest jak z bajki, niezwykły zespół oddanych ludzi, prawdziwych profesjonalistów, oddział o najwyższym światowym standardzie, to aż niewiarygodne, że tak może być...

  • E

   Ja jestem pod opieka dr od 20 lat , to juz ;połowa mojego zycia , kocham go za wszystko co zrobił , co robi , jak podchodzi do pacjenta . PRAWDZIWY FACHOWIEC I ZAUFANY CZŁOWIEK I SERCE MA W REKU . Dar od Boga ,ze mam z nim kontakt i zawsze moge zwrócic się z problemem SCISKAM NAJMOCNIEJ I DO ZOBACZENIA NA NAJBLIZSZEJ KONSULTACJI WE WRZESNIU :)

  • A

   Profesjonalista - świetny menedżer, idealnie zarządza, każdy na oddziale wie, za co jest odpowiedzialny, przed kim, i że pacjent jest najważniejszy. Dobry człowiek. Przyjaciel. Wręcz kocham Go.

  • M

   doskonały, doskonały, doskonały lekarz! polecam wszystkim! wdzięczna acz upierdliwa pacjentka:)

  • A

   Bardzo dobry chirurg onkolog troskliwie opiekuje się każdym pacjentem, podejmujący najtrudniejsze wyzwania-ratujący życie i zdrowie każdego pacjenta bez względu na jego status i wiek! Doktor Marek Stępień to wielki fachowiec i lekarz z prawdziwego zdarzenia.Myślę że wielu lekarzy powinno brać przykład z doktora Stępnia!

  • L

   Bardzo dobry chirurg onkolog operował mnie wiele lat temu .Operacja przebiegła bardzo dobrze i opieka po operacji
   bardzo dobra.Pan doktor bardzo troskliwie opiekuje się każdym pacjentem. Doktor Marek Stępień to wielki fachowiec
   i lekarz z prawdziwego zdarzenia.Myślę że wielu lekarzy powinno brać przykład z doktora Stępnia!