Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Krowoderska 17, Kraków

Od 290 zł

Centrum Medyczne Semper Fortis


Tyniecka 15, Skawina

Gabinet Ortopedyczny

Pozostałe usługi


Krowoderska 17, Kraków

Centrum Medyczne Semper FortisKrowoderska 17, Kraków

Od 290 zł

Centrum Medyczne Semper FortisKrowoderska 17, Kraków

Centrum Medyczne Semper FortisKrowoderska 17, Kraków

Centrum Medyczne Semper FortisKrowoderska 17, Kraków

Centrum Medyczne Semper FortisKrowoderska 17, Kraków

Centrum Medyczne Semper FortisKrowoderska 17, Kraków

Centrum Medyczne Semper FortisKrowoderska 17, Kraków

Od 150 zł

Centrum Medyczne Semper Fortis

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor Marek Libura zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób narządu ruchu - urazami kości, układu więzadłowo - stawowego oraz wynikającymi z nich u...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Rehabilitacja medyczna

31 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis rekonstrukcja więzadła

Miałam wykonaną rekonstrukcję więzadeł krzyżowych oraz wycinaną uszkodzoną łąkotkę w kolanie. Dr Libura działa szybko, celnie i skutecznie. Pomaga i wspiera. Specjalista z górnej półki! Z całego serca polecam!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis konsultacja ortopedyczna + USG

30.09.2021.
W ciągu dwóch lat kontaktów z Doktorem Liburą doświadczyłam od Niego wiele dobra. Wiele więcej niż mogłam się spodziewać. To bardzo mocno wyróżnia Go spośród grona lekarzy, z jakimi życie mnie zetknęło. Nie umiałabym wymienić i nazwać wszystkich przymiotów Pana Doktora, które sprawiają, że bycie Jego pacjentką to nie tylko pewność uzyskania najlepszej pomocy, ale równocześnie zaszczyt i ..... przyjemność. Nigdy nie zdołam wyrazić jak wielka jest moja wdzięczność dla Pana Doktora. Dziękuję za te wszystkie moje doznania i za całe dobro, jakiego od Pana doświadczyłam.
13.10.2019.
Niełatwo być pacjentem. Dzisiaj gdy choroby służby zdrowia potęgują i pogłębiają nasze cierpienia, niedomogi i dolegliwości stopniowo tracimy wiarę w otrzymanie pomocy, co dodatkowo źle wpływa na nasze samopoczucie. W tym świecie, w tej rzeczywistości można trafić na różnych lekarzy - bardziej lub mniej zaangażowanych i oddanych pacjentom. Ale na drodze po sprawność, po zdrowie czasem spotykamy Człowieka, który jest Lekarzem. Taki właśnie jest Doktor Libura. Wspaniały Człowiek i świetny Lekarz, świetny Specjalista. Człowiek, który od pierwszej chwili swoją postawą, swoim byciem, spokojem i uśmiechem działa jak balsam na obolałego pacjenta. Człowiek, który od pierwszego spojrzenia budzi zaufanie i wiarę w uzyskanie skutecznej pomocy, sprawia, że znika niepokój bo od tego momentu nasze bóle, dolegliwości nie są już tylko naszym problemem, a On umie im najlepiej zaradzić. Serdecznie wita i przyjmuje, wszystkiego uważnie słucha, cierpliwie odpowiada na każde pytanie i robi, co trzeba aby pomóc. Potrafi przy tym zauważyć nie tylko to, z czym przychodzimy ale też zaradzić innym niedomogom. A wszystko to w ciepłej atmosferze pełnej zrozumienia dla tego, co przeżywa pacjent.
Do Pana Doktora trafiłam z wielkim krwiakiem podudzia, przestraszona wyglądem i stanem nogi i tym, co ma nastąpić - punkcją krwiaka. Pan Doktor bez zbędnych wstępów i komentarzy, ze spokojem, ale zdecydowanie przystąpił do działania. Leczenie wymagało jeszcze kilku powtórzeń zabiegu, ale z każdą wizytą, z każdym nakłuciem i dotknięciem, mimo bólu, czułam coraz większą ulgę i poprawę.
Moja wdzięczność za pomoc, za sposób w jaki została udzielona, za każde dobre słowo, za każdy uśmiech nie ma granic. I wiem, po prostu wiem, że to najlepsze ręce, w jakie mogłam trafić z moim krwiakiem. Wielkie, ogromne dzięki.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz z dużym bagażem doświadczenia miły trafne diagnozy nigdy nie zostawia pacjęta bez opieki z całego serca polecam doktora Libure ponieważ mam wlasne przekonanie co do leczenia i zabiegów operacyjnych ponieważ byłam operowana i leczona u doktr.człowiek niezastąpiony w medycynie


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis USG

Z całego serca polecam Doktora Marka Libure wspaniały człowiek w podejściu i kontakcie z pacjentem ogromna wiedza zaangazowanie trafne diagnozy umiejętność słuchania szczegółowo wyjaśnia opisuje diagnoze a w dodatku sympatyczny miły przystojny cierpliwy.Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku pozdrawiam i Dziekuje Ewelina Baster


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis

Pana Doktora polecam z czystym sumieniem.
Zawsze miły, grzeczny, wysłucha pacjenta.
Ale przede wszystkim walczy o zdrowie pacjentów mimo że inni lekarze już się poddali!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis zerwanie więzadła krzyżowe przednie

Pełen profesjonalizm, trafna diagnoza, fachowa opieka i ta empatia dla pacjenta... Nie spotkałem się jeszcze z takim lekarzem. Szczerze polecam.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis artroskopia

Do doktora trafiłam przez przypadek, poszłam do niego prywatnie z bólem kolana. Miałam umówioną artroskopie kolana za kilka miesięcy, gdy Doktor Libura zobaczył mój rezonans kazał mi przyjechać za 3 dni do szpitala na Galla na operację. Dzięki temu nie męczyłam się z okropnym bólem kolana jeszcze kilka miesięcy. Jestem wdzięczna doktorowi za okazanie serca i zainteresowanie pacjentem. Szczerze polecam!


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Ortopedyczna ból kolana przy kucaniu, bieganiu, a ostatecznie też przy chodzenie

Pan doktor Marek Libura zasługuje aby Mu przyznać najwyższą ocenę, czyli pięć gwiazdek .
We własnym interesie nie powinnam Go tak chwalić bo będzie miał jeszcze większe kolejki pod gabinetem ( choć są już olbrzymie). No ale prawdziwie zasługuje na pochwały, bo to lekarz nie tylko z wiedzą i doświadczeniem, ale jak mówią: myślący. Przy tym jest życzliwy, kontaktowy
i zawsze witający pacjenta uśmiechem. Wysłucha, wypyta o dolegliwości, zbada i kompetentnie proponuje sposób leczenia. Próbuje różnych metod wyleczenia, a nie od razu przez zabieg chirurgiczny. Doświadczyłam tego wszystkiego i gorąco Panu Doktorowi dziękuję za odpowiedzialne prowadzenie i skutecznie przeprowadzoną artroskopię kolana.
Już wróciłam do biegania.
Elżbieta Wagner-Radzicka


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis

Niestety, nie polecam. Czekalam półtorej godziny pod gabinetem mimo ustalonej godziny. W gabinecie oprócz lekarza i jego asystentki był jakiś dziwny dogadujący człowiek, ktorym lekarz się co chwila zajmował - brak prywatności i skupienia. Ale najgorsze jest to, że poza diagnozą "zerwane" odnośnie wiezadła nie usłyszalam nic. Poszłam na rehabilitację, a tam się dowiedzialam, ze sa rożne zerwania i różne więzadła i nie wiadomo, jak rehabilitować. Badania USG nie dostałam, ani opisu. Musiałam iśc do nowego lekarza, tydzien stracony w rehabilitacji, wysiłek i 200 zł poszło.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Semper Fortis artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

Jestem ogromnie wdzięczny Panu doktorowi i całemu zespołowi za zoperowanie mojego kolana. Nie sposób opisać podejście do pacjenta, po prostu czysta dobroć. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jestem szczęśliwy, że oddałem się w Pana ręce. Serdecznie pozdrawiam i ponownie dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania