dr n. med.

Marek Kuras

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg

31 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Pracę zawodową rozpoczął w 1993 w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej II stopnia oraz obronił… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Stomatolog, Implantolog - Gabinet Stomatologiczny, Implantologiczny

  5 min temu wyszłam z gabinetu z pięknym ùśmiechem! Doktor jest dokładny, staranny, uprzejmy, spokojny, profesjonalny.To najlepszy fachowiec jakiego spotkałam! Z calego serca polecam!

 • G
  Lokalizacja: Stomatolog, Implantolog - Gabinet Stomatologiczny, ImplantologicznyUsługa: implanty

  Witam,
  Moja opinia o dr Kurasa jest jak najlepsza, życiowy, spokojny i profesjonalny w każdym calu Stomatolog przez naprawdę duże "S", a moge cos o nim powiedzieć, poniewaz wykonal mi prawdziwy remont szczęki oparty na długim leczeniu, argumentacji kości, 6 implantach i długim moście i z perspektywy czasu kilku juz lat moge z cała odpowoedzialnoscią stwierdzić, źe jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że proces leczenia włączenie z pogrubieniem kosci szczekowej odbył sie na przestrzeni dwóch lat - wszystko zgodnie z planem i ustaleniami, a efekt zarówno zdrowotny jak i kosmetyczny bardzo dobry w skali od 1 do 5 na 6! Polecam wszystkim obawiającym sie dentysty, bólu i obawy o wielką niewiadomą już po samym leczeniu. Pozdr. dr Kurasa.

 • 13 .05.2016 Byłam u pana doktora miałam usuniętą doln 8 , bałam się panicznie! Pani w rejestracji super kobieta! Ma podejście do chisteryczki jak ja.Pan doktor profesjonalne bezboleśnie poradził sobie że nawet nie wiedziałam kiedy. Na pewno przyjdę usunąć druga 8 ale juz tak chisteryzowac nie będę !Polecam! Nie będziecie żałować!

 • G

  Miałem wyrywaną 8. Sam zabieg nic nie bolał. Po zabiegu jakieś dwa tygodnie na przeciwbólowych, w tym monecie nic nie boli, rana się ładnie goi. Polecam tego Pana, normalny facet nie oderwany od rzeczywistości do tego dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Ogólnie polecam.

 • M

  Bezbolesne znieczulenie (pomimo tej wielgachnej igły, która podwyższyła mi ciśnienie), bardzo sympatyczny Doktor, można z nim również porozmawiać, co tu jeszcze powiedzieć... Ogólnie bardzo polecam

 • B

  Jeśli za komuny ktoś chodził do dentysty i ma traumę z tego powodu, to polecam tego pana ponieważ u niego leczenie zębów jest bezbolesne.

 • J

  Leczę zęby u dr i jestem bardzo zadowolona. Miałam również wstawiany implant- wszystko bez żadnych komplikacji. Lekarz naprawdę godny polecenia!

 • X

  Na 3 leczone zęby, 3 do dalszego przeleczenia oraz wymiana plomb po nieudolnym dopasowaniu wypełnień do ubytku. Jestem bardzo rozczarowana pośpiechem Pana doktora oraz taką statystyką w moim przypadku!

 • P

  Resekcja górnej jedynki. Szybko i bezproblemowo, nic nie czułem podczas zabiegu i przez kolejny tydzień bez tabletek przeciwbólowych. Super lekarz! Profesjonalizm i kultura w podejściu do pacjenta. Szczerze polecam !!!

 • M

  Bardzo dobry lekarz, od razu widać doświadczenie. Trafiłam do niego po nieudanej próbie rwania 8-mki zatrzymanej, inna "Pani Doktor" męczyła mnie 3godziny raniąc moją buzię i powodując przerażenie. Pan Kuras poradził sobie dosłownie w 5minut! Bez bólu w trakcie zabiegu czy po. Naprawdę godny polecenia specjalista.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracę zawodową rozpoczął w 1993 w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej II stopnia oraz obronił pracę doktorską w 2005 roku. Jest opiekunem lekarzy specjalizujących się w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek OSIS. Brał udział w wielu konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych związanych z implantologią i chirurgią regeneracyjną. Implantolog

  Od 1994 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną, obecnie zlokalizowaną w Poznaniu, ul. Bukowska 74/3.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna