Dr n. med.

Marek Kaźmierowski

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Super lekarz , wyleczył mi dolegliwośc z którą inny nie mógł sobie poradzić przez 10 lat !!! koszt 200 zł . Super gość miły i profesjonalny . 100 % polecam .

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Do dr. Marka Kaźmierowskiego przyszłam ze względu na problem z trądzikiem, z którym zmagam się już od wielu, wielu lat. Podczas wizyty lekarz w ogóle nie zapytał, jakie preparaty dotychczas stosowałam i z jakim skutkiem. Obejrzał zmiany i bez wahania stwierdził, że schorzenie, z którym się borykam, to trądzik wieku dorosłego. Żadnych badań hormonalnych, wymazu bakteriologicznego - nic. Zaordynował izotretynoinę, która, owszem, pomogła, ale jedynie tymczasowo. Podczas informowania dr. o wynikach badań, które zalecił podczas kuracji, a które jednocześnie odbiegały od normy, dr. kazał się nie przejmować i nadal łykać izotretynoinę, mimo uciążliwych skutków ubocznych, o których wielokrotnie dr. informowałam i sugerowałam zmniejszenie dawki, a przyjmowałam chyba najwyższą z możliwych, choć z perspektywy czasu uważam, że mój problem nie wymagał zastosowania aż tak silnego leku, jaki został mi przepisany. Podczas wizyty i próby wytłumaczenia dr., jaki jest mój problem z cerą, od jakiego czasu się z nim zmagam itp., nasza rozmowa była notorycznie przerywana przez dzwoniący telefon dr. i jego rozmowy z innymi pacjentami. Oczywiście polecił zakup Izoteku w jednej z poznańskich aptek wyjaśniając, że tam jest najtaniej, co, niestety, okazało się nieprawdą.

  • K

   Super lekarz , wyleczył mi dolegliwośc z którą inny nie mógł sobie poradzić przez 10 lat !!! koszt 200 zł . Super gość miły i profesjonalny . 100 % polecam .

  • M

   Ekspresowa diagnoza i profesjonalne podejście, a do tego miły i cierpliwy człowiek! Widać w nim duże doświadczenie. Polecam!

  • M

   Najlepszy dermatolog jakiego znam ;-) Długo borykałam się z problemami skóry na nogach, chodziłam do kilku lekarzy, ale żaden nie pomógł. Pan Doktor od razu jak spojrzał na moje nogi wiedział co to za problem i przepisał odpowiednie leki, dokładnie wytłumaczył co i jak stosować, jak dany lek będzie działał, co zawiera w składzie. Leczenie, tak jak uprzedził trwało kilka miesięcy, ale widać zdecydowaną poprawę :)
   Jest bardzo cierpliwy i serdeczny. Polecam !

  • E

   Pan doktor bardzo miły. Wyleczył mój trądzik z którym borykałam się ponad 10 lat. Jestem mu za to bardzo wdzięczna, nie zdziera za wizyty!

  • P

   Jak dla mnie, czyli osoby leczącej trądzik od 12 lat, to najlepszy lekarz na jakiego trafiłem. A leczyłem sie u ok 20 różnych dermatologów. Przede wszystkim przekaże wszystkie informacje, ciepły i życzliwy i nie nastawiony na wyciągnięcie kasy od pacjenta. Jak dla mnie pełen profesjonalizm a mam porównanie w tym temacie. Na dodatkowy szacunek zasługuje fakt, że terapia antytrądziowa jest skuteczna ponieważ dotyczy pochodnej witaminy A, który jest jedynym skutecznym lekiem na rynku! Dlatego podejście do pacjenta, otwartość i prawidłowo poprowadzone leczenie - ocena 10/10!! O lepszym lekarza w Poznaniu i nie tylko możecie zapomnieć.

  • M

   Lekarz rewelacyjny, moja cera jest teraz cudowna, wszystko wyjaśnił, wszystko opowiedział, badania, polecił aptekę, i faktycznie ceny leku sa rożne i wysokie, ale jemu nie chodzi o to żeby pacjenta narazić na koszty. Śmieszne jest to co pisze jedna dziewczyna niżej, ze nie karze jej sikać na test ciążowy na wizycie, i ze jak „zajdzie” to go zaskarży, jak sama mówisz leczy on ludzi dorosłych, wiec umiejących czytać ze zrozumieniem, lekarz informuje i zakazie i pyta czy jest antykoncepcja, pilnować ci łóżka nie będzie, jest to dobry dermatolog o czym przekonałam się nie raz na przykładzie swoim i znajomych.

  • A

   Pan Doktor zmienił moje życie na lepsze. Przez 8 lat zmagałam się z trądzikiem, już nie miałam nadziei, że da się go skutecznie wyleczyć. Teraz nie ma praktycznie żadnych śladów na mojej skórze.
   Do tego Pan Doktor jest przemiłą, ciepłą i sympatyczną osobą i traktuje każdego pacjenta w szczególny sposób. Odpowie na każde pytanie, wątpliwość w wyczerpujący sposób i nie szkoda mu poświęcić więcej czasu dla pacjenta. Polecam jak najbardziej wszystkim wizytę u tego lekarza.
   Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca.

  • A

   Niestety dr leczył mnie izotekiem, żadnych badań kontrolnych, skutki uboczne po zaprzestaniu leczenia... Mimo że miałam ogromny problem z cerą, z tej perspektywy nie wzięłabym tego leku ponownie.

  • A

   Znakomity! Wybitny fachowiec i pełen życzliwości lekarz. Za trwające kilka miesiecy leczenie kurzajek niewziął prawie nic. Tylko za pierwsze wizyty. Pełne zaufanie !! Chodząca empatia.