dr n. med.

Marek Kaźmierowski

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Dermatologiczny

  os. Wichrowe Wzgórze 122, Stare Miasto
  61-829 Poznań, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet dermatologiczny

  Podgórna 6, Stare Miasto
  61-828 Poznań, wielkopolskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Do dr. Marka Kaźmierowskiego przyszłam ze względu na problem z trądzikiem, z którym zmagam się już od wielu, wielu lat. Podczas wizyty lekarz w ogóle nie zapytał, jakie preparaty dotychczas stosowałam i z jakim skutkiem. Obejrzał zmiany i bez wahania stwierdził, że schorzenie, z którym się borykam, to trądzik wieku dorosłego. Żadnych badań hormonalnych, wymazu bakteriologicznego - nic. Zaordynował izotretynoinę, która, owszem, pomogła, ale jedynie tymczasowo. Podczas informowania dr. o wynikach badań, które zalecił podczas kuracji, a które jednocześnie odbiegały od normy, dr. kazał się nie przejmować i nadal łykać izotretynoinę, mimo uciążliwych skutków ubocznych, o których wielokrotnie dr. informowałam i sugerowałam zmniejszenie dawki, a przyjmowałam chyba najwyższą z możliwych, choć z perspektywy czasu uważam, że mój problem nie wymagał zastosowania aż tak silnego leku, jaki został mi przepisany. Podczas wizyty i próby wytłumaczenia dr., jaki jest mój problem z cerą, od jakiego czasu się z nim zmagam itp., nasza rozmowa była notorycznie przerywana przez dzwoniący telefon dr. i jego rozmowy z innymi pacjentami. Oczywiście polecił zakup Izoteku w jednej z poznańskich aptek wyjaśniając, że tam jest najtaniej, co, niestety, okazało się nieprawdą.

 • K

  Super lekarz , wyleczył mi dolegliwośc z którą inny nie mógł sobie poradzić przez 10 lat !!! koszt 200 zł . Super gość miły i profesjonalny . 100 % polecam .

 • M

  Ekspresowa diagnoza i profesjonalne podejście, a do tego miły i cierpliwy człowiek! Widać w nim duże doświadczenie. Polecam!

 • M

  Najlepszy dermatolog jakiego znam ;-) Długo borykałam się z problemami skóry na nogach, chodziłam do kilku lekarzy, ale żaden nie pomógł. Pan Doktor od razu jak spojrzał na moje nogi wiedział co to za problem i przepisał odpowiednie leki, dokładnie wytłumaczył co i jak stosować, jak dany lek będzie działał, co zawiera w składzie. Leczenie, tak jak uprzedził trwało kilka miesięcy, ale widać zdecydowaną poprawę :)
  Jest bardzo cierpliwy i serdeczny. Polecam !

 • Pan doktor bardzo miły. Wyleczył mój trądzik z którym borykałam się ponad 10 lat. Jestem mu za to bardzo wdzięczna, nie zdziera za wizyty!

 • Jak dla mnie, czyli osoby leczącej trądzik od 12 lat, to najlepszy lekarz na jakiego trafiłem. A leczyłem sie u ok 20 różnych dermatologów. Przede wszystkim przekaże wszystkie informacje, ciepły i życzliwy i nie nastawiony na wyciągnięcie kasy od pacjenta. Jak dla mnie pełen profesjonalizm a mam porównanie w tym temacie. Na dodatkowy szacunek zasługuje fakt, że terapia antytrądziowa jest skuteczna ponieważ dotyczy pochodnej witaminy A, który jest jedynym skutecznym lekiem na rynku! Dlatego podejście do pacjenta, otwartość i prawidłowo poprowadzone leczenie - ocena 10/10!! O lepszym lekarza w Poznaniu i nie tylko możecie zapomnieć.

 • Lekarz rewelacyjny, moja cera jest teraz cudowna, wszystko wyjaśnił, wszystko opowiedział, badania, polecił aptekę, i faktycznie ceny leku sa rożne i wysokie, ale jemu nie chodzi o to żeby pacjenta narazić na koszty. Śmieszne jest to co pisze jedna dziewczyna niżej, ze nie karze jej sikać na test ciążowy na wizycie, i ze jak „zajdzie” to go zaskarży, jak sama mówisz leczy on ludzi dorosłych, wiec umiejących czytać ze zrozumieniem, lekarz informuje i zakazie i pyta czy jest antykoncepcja, pilnować ci łóżka nie będzie, jest to dobry dermatolog o czym przekonałam się nie raz na przykładzie swoim i znajomych.

 • Pan Doktor zmienił moje życie na lepsze. Przez 8 lat zmagałam się z trądzikiem, już nie miałam nadziei, że da się go skutecznie wyleczyć. Teraz nie ma praktycznie żadnych śladów na mojej skórze.
  Do tego Pan Doktor jest przemiłą, ciepłą i sympatyczną osobą i traktuje każdego pacjenta w szczególny sposób. Odpowie na każde pytanie, wątpliwość w wyczerpujący sposób i nie szkoda mu poświęcić więcej czasu dla pacjenta. Polecam jak najbardziej wszystkim wizytę u tego lekarza.
  Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca.

 • Niestety dr leczył mnie izotekiem, żadnych badań kontrolnych, skutki uboczne po zaprzestaniu leczenia... Mimo że miałam ogromny problem z cerą, z tej perspektywy nie wzięłabym tego leku ponownie.

 • Znakomity! Wybitny fachowiec i pełen życzliwości lekarz. Za trwające kilka miesiecy leczenie kurzajek niewziął prawie nic. Tylko za pierwsze wizyty. Pełne zaufanie !! Chodząca empatia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online