dr n. med.

Marek Kaźmierowski

Dermatolog

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten dermatolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1900 osób

 • Dostępność

  Lekarz Marek Kaźmierowski przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Marek Kaźmierowski to jeden z 131 lekarzy o specjalizacji dermatolog w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • Gabinet Dermatologiczny

  os. Wichrowe Wzgórze 122, Stare Miasto
  61-829 Poznań, wielkopolskie

  915
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  9
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet dermatologiczny

  Podgórna 6, Stare Miasto
  61-828 Poznań, wielkopolskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • słaby

  Do dr. Marka Kaźmierowskiego przyszłam ze względu na problem z trądzikiem, z którym zmagam się już od wielu, wielu lat. Podczas wizyty lekarz w ogóle nie zapytał, jakie preparaty dotychczas stosowałam i z jakim skutkiem. Obejrzał zmiany i bez wahania stwierdził, że schorzenie, z którym się borykam, to trądzik wieku dorosłego. Żadnych badań hormonalnych, wymazu bakteriologicznego - nic. Zaordynował izotretynoinę, która, owszem, pomogła, ale jedynie tymczasowo. Podczas informowania dr. o wynikach badań, które zalecił podczas kuracji, a które jednocześnie odbiegały od normy, dr. kazał się nie przejmować i nadal łykać izotretynoinę, mimo uciążliwych skutków ubocznych, o których wielokrotnie dr. informowałam i sugerowałam zmniejszenie dawki, a przyjmowałam chyba najwyższą z możliwych, choć z perspektywy czasu uważam, że mój problem nie wymagał zastosowania aż tak silnego leku, jaki został mi przepisany. Podczas wizyty i próby wytłumaczenia dr., jaki jest mój problem z cerą, od jakiego czasu się z nim zmagam itp., nasza rozmowa była notorycznie przerywana przez dzwoniący telefon dr. i jego rozmowy z innymi pacjentami. Oczywiście polecił zakup Izoteku w jednej z poznańskich aptek wyjaśniając, że tam jest najtaniej, co, niestety, okazało się nieprawdą.

 • bardzo dobry

  Super lekarz , wyleczył mi dolegliwośc z którą inny nie mógł sobie poradzić przez 10 lat !!! koszt 200 zł . Super gość miły i profesjonalny . 100 % polecam .

 • bardzo dobry

  Ekspresowa diagnoza i profesjonalne podejście, a do tego miły i cierpliwy człowiek! Widać w nim duże doświadczenie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Najlepszy dermatolog jakiego znam ;-) Długo borykałam się z problemami skóry na nogach, chodziłam do kilku lekarzy, ale żaden nie pomógł. Pan Doktor od razu jak spojrzał na moje nogi wiedział co to za problem i przepisał odpowiednie leki, dokładnie wytłumaczył co i jak stosować, jak dany lek będzie działał, co zawiera w składzie. Leczenie, tak jak uprzedził trwało kilka miesięcy, ale widać zdecydowaną poprawę :)
  Jest bardzo cierpliwy i serdeczny. Polecam !

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo miły. Wyleczył mój trądzik z którym borykałam się ponad 10 lat. Jestem mu za to bardzo wdzięczna, nie zdziera za wizyty!

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie, czyli osoby leczącej trądzik od 12 lat, to najlepszy lekarz na jakiego trafiłem. A leczyłem sie u ok 20 różnych dermatologów. Przede wszystkim przekaże wszystkie informacje, ciepły i życzliwy i nie nastawiony na wyciągnięcie kasy od pacjenta. Jak dla mnie pełen profesjonalizm a mam porównanie w tym temacie. Na dodatkowy szacunek zasługuje fakt, że terapia antytrądziowa jest skuteczna ponieważ dotyczy pochodnej witaminy A, który jest jedynym skutecznym lekiem na rynku! Dlatego podejście do pacjenta, otwartość i prawidłowo poprowadzone leczenie - ocena 10/10!! O lepszym lekarza w Poznaniu i nie tylko możecie zapomnieć.

 • bardzo dobry

  Lekarz rewelacyjny, moja cera jest teraz cudowna, wszystko wyjaśnił, wszystko opowiedział, badania, polecił aptekę, i faktycznie ceny leku sa rożne i wysokie, ale jemu nie chodzi o to żeby pacjenta narazić na koszty. Śmieszne jest to co pisze jedna dziewczyna niżej, ze nie karze jej sikać na test ciążowy na wizycie, i ze jak „zajdzie” to go zaskarży, jak sama mówisz leczy on ludzi dorosłych, wiec umiejących czytać ze zrozumieniem, lekarz informuje i zakazie i pyta czy jest antykoncepcja, pilnować ci łóżka nie będzie, jest to dobry dermatolog o czym przekonałam się nie raz na przykładzie swoim i znajomych.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor zmienił moje życie na lepsze. Przez 8 lat zmagałam się z trądzikiem, już nie miałam nadziei, że da się go skutecznie wyleczyć. Teraz nie ma praktycznie żadnych śladów na mojej skórze.
  Do tego Pan Doktor jest przemiłą, ciepłą i sympatyczną osobą i traktuje każdego pacjenta w szczególny sposób. Odpowie na każde pytanie, wątpliwość w wyczerpujący sposób i nie szkoda mu poświęcić więcej czasu dla pacjenta. Polecam jak najbardziej wszystkim wizytę u tego lekarza.
  Dziękuję Panu Doktorowi z całego serca.

 • słaby

  Niestety dr leczył mnie izotekiem, żadnych badań kontrolnych, skutki uboczne po zaprzestaniu leczenia... Mimo że miałam ogromny problem z cerą, z tej perspektywy nie wzięłabym tego leku ponownie.

 • bardzo dobry

  Znakomity! Wybitny fachowiec i pełen życzliwości lekarz. Za trwające kilka miesiecy leczenie kurzajek niewziął prawie nic. Tylko za pierwsze wizyty. Pełne zaufanie !! Chodząca empatia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Livia Duszkiewicz

dermatolog,  lekarz medycyny estetycznej

Umów się