Lek.

Marek Kania

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Doktor Kania to doświadczony pediatra, korzystamy z jego usług od dawna. Wyjątkowo profesjonalny a jednocześnie bardzo miły. Często dzwonię też do niego jeśli mam problem z dzieckiem, wiele spraw załatwia przez telefon bez konieczności wizyty domowej. Gorąco polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Wizyty domowe u dzieci w każdym wieku. Wizyty patronażowe do noworodków. Kompleksowa opieka nad niemowlęciem i małym dzieckiem, szczepienia.
   Przychodnia pediatryczna w domu pacjenta. Doświadczenie i rzetelność.
   Zawsze kontakt telefoniczny z moimi pacjentami. Można zapytać o wszystko.
   English speaking pediatrician

   16 lat pracy w Instytucie Pediatrii w Krakowie Prokocimiu.
   13 lat pracy w Przychodni Lekarza Rodzinnego.
   Obecne stałe miejsce pracy - Centrum Medyczne Ujastek.

   Zapraszam na moją stronę na facebooka -
   http://www.facebook.com/pages/Wizyty-Lekarskie-Marek-Kania
   Jest tam praktyczny mini poradnik "leczenie telefoniczne" z ciekawymi i przydatnymi informacjami.

  Specjalizacje

  • Pediatria

  Usługi

  Wizyty Domowe Marek Kania - Przychodnia pediatryczna w Twoim Własnym Domu

  pediatra wizyty domowe Kraków i okolice, Stare Miasto, 31-518 Kraków, małopolskie

  Wizyta domowa ze szczepieniem 160 zł
  Drugie badane dziecko za pół ceny od 70 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Doktor Kania to doświadczony pediatra, korzystamy z jego usług od dawna. Wyjątkowo profesjonalny a jednocześnie bardzo miły. Często dzwonię też do niego jeśli mam problem z dzieckiem, wiele spraw załatwia przez telefon bez konieczności wizyty domowej. Gorąco polecam.

  • A

   Powiem tak mam ogromne zaufanie do Pana Marka, jest najlepszym pediatrą jakiego mielismy , zawsze wie jakie leki przepisać, do tej pory wszystko co mówił sprawdzało sprawdzało się ze 100% dokładnością. Dwa razy bylismy u innego pediatry (akurat poza Krakowem) a i tak konsultowałam się przez telefon i faktycznie nie ma porównania. Rzeczowy, konkretny facet, zalecenia na piśmie, do pracy podchodzi profesjonalnie ,ale z usmiechem co odróznia go od większości lekarzy. Nie stwarza dystansu, widać że naprawdę lubi to co robi i jest w tym dobry. Polecam!

  • M

   Ja jestem ze współpracy z panem Doktorem bardzo zadowolona, wcześniej moje dzieci były leczone przez innych pediatrów, ale ten jest najlepszy. Bardzo fachowy i konkretny, zawsze daje zalecenia na piśmie. Miły i sympatyczny. Nie przepisuje niepotrzebnych antybiotyków jak inni. Polecam.

  • M

   Doskonały specjalista, zawsze można liczyć na fachową poradę.Pan doktor pomógł naszej rodzinie już wiele razy. Do tego rewelacyjne podejście do maluchów. Jako doświadczona mama polecam!

  • A

   Niemiły i niekulturalny wobec rodziców. Ma bardzo lekceważący stosunek do nich.Zero podejścia do osób, które boją się o zdrowie dziecka.

  • K

   Super pediatra, leczy moje dzieci od urodzenia, szczepi itd. Zawsze odbiera telefon gdy mam jakiś problem. Wszystko robi u mnie w domu na wizytach domowych, więc nie muszę korzystać z przychodni rejonowej. I umie porozumieć się z moimi dziećmi.

  • B

   Dr Kania leczy moje dzieci od lat. Ma z nimi doskonały kontakt, jego diagnozy są zawsze trafione. Jeśli mam jakiś problem to zawsze dzwonię do niego, przyjeżdża na wizyty, odbiera bez problemu telefony od swoich pacjentów i zawsze coś doradzi. Mam porównanie z innymi pediatrami, ale on jest najlepszy. Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością.

  • J

   Nie mogę powiedzieć o tym człowieku ani jednego dobrego słowa- nieprzyjemny, traktujący rodziców jak zło konieczne. Podczas rozmowy nie stać go nawet na wyplucie gumy do żucia z ust. Brak mu podstawowych zasad kultury.