lek.

Marek Kania

Pediatra

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wizyty domowe u dzieci w każdym wieku. Wizyty patronażowe do noworodków. Kompleksowa opieka nad niemowlęciem i małym dzieckiem, szczepienia. Przychodnia pediatryczna w domu pacje... więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wizyty domowe u dzieci w każdym wieku. Wizyty patronażowe do noworodków. Kompleksowa opieka nad niemowlęciem i małym dzieckiem, szczepienia.
  Przychodnia pediatryczna w domu pacjenta. Doświadczenie i rzetelność.
  Zawsze kontakt telefoniczny z moimi pacjentami. Można zapytać o wszystko.
  English speaking pediatrician

  16 lat pracy w Instytucie Pediatrii w Krakowie Prokocimiu.
  13 lat pracy w Przychodni Lekarza Rodzinnego.
  Obecne stałe miejsce pracy - Centrum Medyczne Ujastek.

  Zapraszam na moją stronę na facebooka -
  http://www.facebook.com/pages/Wizyty-Lekarskie-Marek-Kania
  Jest tam praktyczny mini poradnik "leczenie telefoniczne" z ciekawymi i przydatnymi informacjami.

Specjalizacje

 • Pediatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Doktor Kania to doświadczony pediatra, korzystamy z jego usług od dawna. Wyjątkowo profesjonalny a jednocześnie bardzo miły. Często dzwonię też do niego jeśli mam problem z dzieckiem, wiele spraw załatwia przez telefon bez konieczności wizyty domowej. Gorąco polecam.

 • A

  Powiem tak mam ogromne zaufanie do Pana Marka, jest najlepszym pediatrą jakiego mielismy , zawsze wie jakie leki przepisać, do tej pory wszystko co mówił sprawdzało sprawdzało się ze 100% dokładnością. Dwa razy bylismy u innego pediatry (akurat poza Krakowem) a i tak konsultowałam się przez telefon i faktycznie nie ma porównania. Rzeczowy, konkretny facet, zalecenia na piśmie, do pracy podchodzi profesjonalnie ,ale z usmiechem co odróznia go od większości lekarzy. Nie stwarza dystansu, widać że naprawdę lubi to co robi i jest w tym dobry. Polecam!

 • Ja jestem ze współpracy z panem Doktorem bardzo zadowolona, wcześniej moje dzieci były leczone przez innych pediatrów, ale ten jest najlepszy. Bardzo fachowy i konkretny, zawsze daje zalecenia na piśmie. Miły i sympatyczny. Nie przepisuje niepotrzebnych antybiotyków jak inni. Polecam.

 • Doskonały specjalista, zawsze można liczyć na fachową poradę.Pan doktor pomógł naszej rodzinie już wiele razy. Do tego rewelacyjne podejście do maluchów. Jako doświadczona mama polecam!

 • Niemiły i niekulturalny wobec rodziców. Ma bardzo lekceważący stosunek do nich.Zero podejścia do osób, które boją się o zdrowie dziecka.

 • Super pediatra, leczy moje dzieci od urodzenia, szczepi itd. Zawsze odbiera telefon gdy mam jakiś problem. Wszystko robi u mnie w domu na wizytach domowych, więc nie muszę korzystać z przychodni rejonowej. I umie porozumieć się z moimi dziećmi.

 • Dr Kania leczy moje dzieci od lat. Ma z nimi doskonały kontakt, jego diagnozy są zawsze trafione. Jeśli mam jakiś problem to zawsze dzwonię do niego, przyjeżdża na wizyty, odbiera bez problemu telefony od swoich pacjentów i zawsze coś doradzi. Mam porównanie z innymi pediatrami, ale on jest najlepszy. Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością.

 • Nie mogę powiedzieć o tym człowieku ani jednego dobrego słowa- nieprzyjemny, traktujący rodziców jak zło konieczne. Podczas rozmowy nie stać go nawet na wyplucie gumy do żucia z ust. Brak mu podstawowych zasad kultury.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online