Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Marek Harat
prof. dr hab. n. med.

Marek Harat

Neurochirurg

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Szef kliniki neurochirurgii i chirurgii głowy w 10. Wojskowym Szpitalu klinicznym. Konsultant Columna Medica. więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski

  Widok 79
  85-357 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  4611
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  60
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szef kliniki neurochirurgii i chirurgii głowy w 10. Wojskowym Szpitalu klinicznym.

  Konsultant Columna Medica.

Ocena pacjentów:

145 opinii

 • To dzięki Panu zostałam uratowana w Bydgoszczy po cesarskim cięciu a pare godzin później wystąpił krwotok a po bliźnie ani śladu jakby maszyna było zszyte. Mówili rodzica że nie przeżyję a to pan dał im nadzieję mówiąc że jestem silna i wyjdę z tego wszystkiego Zakrzepica w tym udar czteroogniskowy oraz ciąża
  Dziękuję bardzo za wszystko

 • GRZEGORZ R. WŁOCŁAWEK (14 kwietnia 2016r.)
  Chciałbym bardzo gorąco i serdecznie podziękować Panu profesorowi za szanse na normalne życie. Pana spokój, opanowanie i pewność, że będzie wszystko dobrze daje nadzieję i radość. Pan profesor usunął mi guz na rdzeniu kręgowym. Przedtem żaden lekarz nie chciał się tego podjąć.Operacja się udała. Chodzę i jestem szczęśliwy.
  DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE I ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA.
  "Dobrych ludzi nikt nie zapomina" (Stafona).

 • Chciałabym bardzo gorąco i serdecznie pozdrowić i podziękować raz jeszcze za uratowanie życia Panu profesorowi. Jest Pan cudotwórcą, Pana odwaga i zawzięcie jest na medal i to złoty. Nie umiem tego nawet obrać w słowa za to co Pan i Pana świta zrobiliście dla mnie. Dziękuje bardzo jeszcze raz i bardzo mocno polecam !!!

 • Pan prof. operował mnie w kwietniu 2014 roku. Choruje na chorobę Parkinsona od 21 lat, obecnie mam 60 lat. Leczenie farmakologiczne nie skutkowało, po zażyciu leków miałem bardzo silne dyskinezy. Pan prof. zdecydował ze najpierw zoperujemy prawa strone mózgu. Od operacji minęło już 4 miesiące. Nie mam żadnego uszkodzenia , lewa strona całkowicie się uspokoiła. Biorę leki, oczywiście prawa strona nadal mi dokucza. Prawdopodobnie w październiku mam mieć operacje na lewa stronę mózgu. Pan prof. spowodował iż mogę samodzielnie wychodzić na spacery, do sklepu i nie potrzebuje pomocy. Do końca życia będę mu za to wdzięczny, za to że przywrócił mi dawniejszy komfort życia.

  Marian Kosiarski

 • Sama nie wiem.Daję neutralny ponieważ jednak opisał mojego guza jako "do zabiegu". Zrobił to jako jedyny lekarz.Reszta tylko mówiła,że to nic takiego,że to samo co w dzieciństwie pani ma.Podejście Prof.Harata mnie rozczarowało.Wcale nie jest "jak ojciec",miły również nie.Nie miałam okazji z nim w ogóle rozmawiać w szpitalu chociaż to on wyznaczył mi termin na operację.Widziałam go raz na korytarzu jak się przechadzał.Podobno do innych zachodził nawet po operacji.Ja nie miałam tego "zaszczytu". Podczas prywatnej wizyty która tania również nie była(300 zł) dowiedziałam się tyle,że miałam guza do wycięcia a reszta to on nie wie co to jest.To skoro on nie wie to kto ma wiedzieć?Chyba tylko Bóg.Pokazał palcem,że guz znajduje się po lewej stronie czoła a okazało się,że jest w samym centrum mózgu.
  Dziś jestem już po operacji i czuję się dobrze.Czy go polecam?Raczej tak mimo tego,że nie jest miły.

 • Witam. Chciałam podziękować Panu prof. dr hab. n. med. Markowi Haratowi, za uratowanie życia i nadaniu mu nowego sensu. 4 lata temu zdiagnozowano u mnie syringomyelie, przez ten czas leczyłam się prywatnie u najlepszych specjalistów w Krakowie, Limanowej, Zakopanym. Jednak każdy z tych lekarzy rozkładał ręce, mówiąc, że nie da rady, nie ma takiego sprzętu itp., lecz uświadamiali jakie będą konsekwencje nie leczenia choroby. Przez 4 lata cysty na rdzeniu kręgowym sie powiększały i rozsiewały po każdym odcinku kręgosłupa. Jedyna nadzieja była w Profesorze. Objawy przez te 4 lata to bóle kręgosłupa, zdrętwienie lewej str ciała, nie czułam bólu np przy poparzeniu, pogorszył mi sie wzrok. Operacja trwała 4 godz, (03.03.2014) udała się!!! Pan Profesor jest człowiekiem ciepłym, otwartym, patrzącym na każdego człowieka indywidualnie, tak aby mógł żyć. Pan Harat ma ogromną wiedzę oraz umiejętności, chce pomagać ludziom, którzy stracili szanse na to że może być lepiej. Mam 22 lata i dziękuję z całego serca za trud i poświęcenie. Pan Profesor nie jest człowiekiem, jest Aniołem o cudownych dłoniach, które leczą.

 • Pan Profesor operowal mnie w kwietniu 2014 roku, w trakcie mojego pobytu w szpitalu codziennie mnie odwiedzał, udzielał wyczerpujących informacji na temat przebiego choroby, operacji. Mam nadzieje,ze po tej operacji mój guz pozostanie jedynie wspomnieniem. Polecam Pana Profesora jako cieplego , spokojnego człowieka i jako super specjalistę. Ania

 • Pan profesor Marek Harat wraz doktorem Piotrem Gasińskim na oddz. Neurochirurgii 10 WSK w Bydgoszczy 10 dni temu przeprowadzili u mnie operację usunięcia guza ok szyszynki. Operacja choć trudna i ryzykowna,dzięki doświadczeniu w/w neurochirurgom zakończyła się powodzeniem. Bardzo bałam się tej operacji .Guz został usunięty a ja czuję się dobrze.
  Pan Profesor to profesjonalista w każdym calu jak i również wspaniały człowiek.
  Pomimo zabiegania znalazł czas, by zapytać się o samopoczucie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Panie Profesorze, z całego serca dziękuję Panu oraz całemu personelowi Szpitala za przeprowadzoną operacje i za opiekę . Wdzięczna pacjentka - Halina Kajdasz

 • Byłam o Doktora w 2011r....Najpierw poradnia internetowa. Wysłałąm wyniki...Wyznaczył wizytę- w szpitalu o 16...Długa podróż...nadzieja...rozczarowanie..
  Na wizycie Doktor dopiero obejrzał 2 z 3 rezonansów.
  Pomimo, że powiedziałam, że szarpnęłam i td...i że bolał piersiowy odcinek- tego rezonansu nie obejrzał...Powiedział,że jest specjalistą wąskiej specjalności ....i nie wie...
  Na wizycie Dr Harat żadnej dokumentacji mi nie założył.A chyba powinien.
  W 2013 dopiero dowiedziałam się , od innego lekarza, że mam ucisk na rdzeń kręgowy i zagrożenie kalectwem.Jestem po operacji kręgosłupa piersiowego.Nie chciałabym wyrokować, że lekarz słaby, ale....nie tak powinno być.Mój rdzeń kręgowy jest chory- zbyt późno operowany.

 • Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pilnie poszukuje kontaktu tel.mailowego lub jakiegokolwiek (najlepiej prywatny) do prof.Harata. Bede bardzo wdzieczna; maklef@wp.pl. Pozdrawiam wszystkich

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online