Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Operacja cofnięcia żuchwy

Operacja korekcji tyłożuchwia

Osteotomia dwuszczękowa +4 więcej

Osteotomia szczęki

Powiększenie kątów żuchwy z użyciem implantów silikonowych

Usunięcie ósemek

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów szczękowo-twarzowych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Marcin Wiśniewski, to jedna z największych postaci polskiej chirurgii ortognatycznej. Jest członkiem największych, polskich i światowych ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady zgryzu
 • Morgologiczne wady zgryzu
 • Gnatyczne wady zgryzu

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Usługi i ceny

Operacja cofnięcia żuchwy


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Operacja korekcji tyłożuchwia


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Osteotomia dwuszczękowa


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Osteotomia szczęki


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Powiększenie kątów żuchwy z użyciem implantów silikonowych


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Usunięcie ósemek


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej


Zwykła wizyta


Kazimierza Wójcickiego 4, Warszawa

200 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej operacja korekcji tyłożuchwia

Jestem żywym dowodowym jak wspaniałym lekarzem jest doktor Wisniewski, to absolutnie klasa i fachowość na światowym poziomie. Doktor wykonał u mnie osteotomie żuchwy z genioplastyka. Wszystko przebiegło bez zarzutu, efekt powalający, doktor usunął moja wadę retrogenii i dziś cieszę się pięknym profilem i uśmiechem. Doktor zrobił tez zabieg dokładnie tak jak go prosiłam (bardzo martwiłam się, ze brodka będzie za bardzo wysunięta, co by nie pasowało do moich rysow lub ze za mało, co by nie zniewelowo ptasiego profilu, a wyszło idealnie). Cały czas komunikowałam doktorowi, jakie są moje oczekiwania estetyczne, a on cierpliwie słuchał i na tej podstawie przygotował symulacje. Doktor jest bardzo wymagający wobec siebie i wobec pacjentów, nie ma szans żeby zrobił operacje jeżeli uzna ze można jeszcze popracować nad przygotowaniem, co uważam jest bardzo odpowiedzialne, bo operuje wtedy, gdy widzi ze przygotowanie pacjenta jest optymalne. Po operacji nie było żadnych komplikacji, a Pan Doktor bardzo troszczył się o mój stan jeszcze długo po operacji. Uważam ze to chirurg marzenie. Niektórzy zarzucają mu małomówność i brak informowania pacjenta, ale ja uważam ze jeżeli się z jednej strony pyta a z drugiej strony ufa w jego warsztat i doświadczenie, to efekty są fenomenalne.
Widać tez ze Pan doktor naprawdę lubi swoją prace i zależy mu na zadowoleniu pacjenta, jeżeli ktokolwiek się zastanawia, szkoda życia, naprawdę warto!


E
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Doktora. Przeszłam operację dwuszczękową, poprzedzoną prawie rocznym przygotowaniem. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie, Doktor nieustannie mnie nadzorował i był w ze mną w ciągłym kontakcie wiele tygodni po zabiegu. Jako plus była duża elastyczność umawiania się na kontrole. Rekomenduję całym sercem!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

Cieszę się, że trafiłam na tak świetnego lekarza. Doktor jest profesjonalistą i wspaniałym człowiem. Przeszłam u dr operację dwuszczękową, wyjęcie śrub z żuchwy a następnie wyrównanie linii żuchwy. Bardzo bałam się tej pierwszej, ale okazało się że nie miałam siniaków a opuchlizna nie była aż tak duża. Pan Doktor ma pewną rękę, ogromną wiedzę i wie co robi. Dba o pacjenta od samego początku uzgadniając z nim plan operacji do całkowitego wyzdrowienia, zależy mu na satysfakcji pacjenta.
Jestem przeszczęśliwa że mój zgryz i rysy twarzy wyglądają na takie jakie sobie wymarzyłam.
Pan dr Marcin Wiśniewski jest niezastąpiony! The best of the best :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja

Bardzo polecam Pana Doktora. Jedyny lekarz, który zaangażował się w wyjaśnienie mojego problemu i mi pomógł. Wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie i przedstawił wszystkie możliwe rozwiązania. Polecam z czystym sumieniem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Wisniewski odmienil moje zycie. Wrodzona progenia znacznie utrudniala moje samopoczucie. Zabieg dokonany przed Dr Michala przebiegl genialnie i bez zadnych powiklan a efekt koncowy jest rewelacyjny. Od zabiegu minelo kilka lat i wszystko sie w nalezytym porzadku. Polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany

Dr Marcin Wiśniewski jest doskonałym chirurgiem !!! Przeprowadził u mnie bardzo skomplikowaną operację -osteotomię dwuszczękową. Bez żadnych powikłań i zakażeń. Mam całkowite czucie na twarzy i zupełnie inny komfort życia. Dr jest mistrzem w swojej dziedzinie. Dba o pacjenta i dogląda aby wszystko przebiegało wg planu. Jest niesamowicie precyzyjny co czyni Go wspaniałym chirurgiem. Jest szczery i dokładnie informuje o tym ,czego można się spodziewać- co jest niezwykle ważne, ponieważ dobrze jest wiedzieć ,,czego się spodziewać". Muszę przy tym nadmienić, że trzeba Dr całkowicie zaufać i przestrzegać dokładnie wszystkich zaleceń , nawet tych które wydają się przesadzone. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i wypełniać wszystkie zalecenia- sama momentami miałam z tym problem, gdyż powrót do zdrowia po takiej operacji jest czasochłonny jednak warto się przemęczyć. Mam 21 lat i przede mną całe życie- już teraz normalne. Jestem Mu niezmiernie wdzięczna i polecam serdecznie wszystkim osobom, które zmagają się z podobnym problemem i pragną dostać się w ręce prawdziwego specjalisty i nie obawiać się o swoje zdrowie i życie. Zawdzięczam Panu Doktorowi bardzo wiele i serdecznie dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz i człowiek ! Myślę, że Pan doktor urodził się ze skalpelem w ręku. Dba o pacjenta, jego zdrowie jak i o wygląd estetyczny człowieka. Kiedy pojawiłam się u niego po raz pierwszy na konsultacji wiedziałam, że lepiej nie mogłam trafić. Pan doktor przywraca wiarę w lekarzy. Udowodnił, że kwestie finansowe nie stoją u niego na pierwszym miejscu. Czeka mnie u Pana doktora jeszcze genioplastyka i wiem, że nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza bo jak się 'kroić' to tylko u Pana Marcina ;)


P
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista w każdym calu. W 2007 roku odmienił moje życie. Po operacji złożonej ustąpiły wszystkie problemy zdrowotne, a moja twarz- o 10 lat młodsza:-) bardzo dziękuje za wszystko Panu Doktorowi. Szkoda, że nie można już Pana spotkać w Klinice na Lindley'a.


B
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po operacji ciężkiej, rozległej i trudnej, którą przeprowadził dr Marcin Wiśniewski. Była to operacja dwuszczękowa, która wymagała bardzo starannych przygotowań. Dr Wiśniewski wykazał się ogromną cierpliwością podczas przygotowań do zabiegu, otrzymałam bardzo duże wsparcie i pomoc, szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Dr Marcin Wiśniewski zadbał o wszelkie szczegóły, zarówno dotyczące kwestii zdrowia jak estetyki wyglądu – sprawa dotyczyła wady genetycznej szczeki, a tym samym twarzy. Jestem pare miesięcy po operacji, dziękuję za opiekę i bardzo staranne dbanie o moje zdrowie również po operacji. Jestem zdrowa, po bardzo dobrze przeprowadzonym zabiegu. Godny zaufania lekarz, który będzie moim lekarzem do końca życia. Serdecznie dziękuję.


D
Użytkownik zweryfikowany

4 lata temu usłyszałam diagnozę, po której zdecydowałam się na operację chirurgiczną i usunięcie rozpoznanej wady. Prywatnie. Niestety, ani pierwsza ani druga operacja nie udały się…
Pożegnałam dotychczasowego lekarza i zrozpaczona, bez nadziei po pomoc zwróciłam się do dr Marcina. Ten spontanicznie oznajmił: „Pomogę Pani!”. Ucieszyłam się bardzo, ponieważ był moją ostatnią „deską ratunku”. Inaczej musiałabym szukać pomocy za granicą, na co nie byłoby mnie stać…
Jego decyzja mnie zaskoczyła. Dlaczego? Byłam pewna, że odmówi, ponieważ nie byłam „dziewiczym” pacjentem. Nie mógł zacząć leczenia od nowa, tylko musiał zmierzyć się z tym, co zastał, co było bardzo trudne i wymagało dużej odwagi. Poza tym, co ważne, postanowił zoperować mnie w państwowym szpitalu, bezpłatnie. A mógł to zrobić w prywatnej klinice, w której również wówczas pracował i zarobić (jak domniemam) znacznie więcej…
Zaufałam mu. Operował mnie 3 razy – tyle trzeba było wykonać operacji, aby mnie „naprawić”. Udało się! Ostateczny efekt to nie tylko dobrze przeprowadzony zabieg. To również długie, rzetelne i nie łatwe przygotowania do niego oraz opieka doktora po operacji…
Dr Marcin pomógł mi nie tylko z medycznego punktu widzenia. Naprawił również moją mocno nadszarpniętą psychikę…
To połączenie wspaniałego lekarza i człowieka – co niezwykle rzadkie. Zaangażowany, oddany temu co robi, z ogromną pasją i wielkim sercem dla drugiego człowieka, altruista.
Dzięki niemu dziś jestem szczęśliwą dziewczyną…
I co najważniejsze! Dr Marcin pomógł nie tylko mnie. Znam wielu jego szczęśliwych pacjentów… Myślę, że również Oni podzielą moje zdanie…


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Marcin Wiśniewski, to jedna z największych postaci polskiej chirurgii ortognatycznej. Jest członkiem największych, polskich i światowych ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady zgryzu
 • Morgologiczne wady zgryzu
 • Gnatyczne wady zgryzu

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania