Adresy (3)

Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10A, Bydgoszcz
Szpital Św. Łukasza (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Chodkiewicza 44, Przyjmuje na NFZ
Wojewódzi Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy operacja kregoslupa

Panie doktorze bardzo dziękuję za naprawienie mojego kręgosłupa.Polecam p.doktora,jest to osoba która ma szacunek do pacjenta,jego spokój i ciepło mnie jako pacjentkę bardzo uspokoiło przed operacją i byłam pełna optymizmu.Bardzo dziękuję
Elżbieta G


Użytkownik zweryfikowany

Witam, chciałem podziękować Panu Doktorowi. W tym roku miałem operację usunięcia tętniaka w mózgu i wszystko zakończyło się pomyślnie. Pan Doktor jest bardzo życzliwy, spokojny, poświęca Pacjentowi swój czas i uwagę. Służy swoją ogromną wiedzą i pomocą. Bardzo polecam i dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Chciałam podziękować Panu Doktorowi. Byłam jego pacjentką po operacji odbarczania kanału kręgowego w marcu br. Jest to lekarz o ogromnym szacunku do człowieka którego leczy. Jest spokojny, staranny, opanowany i z ogromna wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty sposób osobie, która nie miała styczności ze słownikiem lekarskim. Jest dostępny dla swoich pacjentów, odpowiada na każde pytania, doradza oraz poświęca swój czas nie patrząc na zegarek. Pan Rusinek jest młodym, ambitnym lekarzem. Mam 22 lata leczę się od 4 lat, "zwiedziłam" wiele gabinetów, poradni lekarskich w rożnych miejscowościach, z różnymi lekarzami i z czystym sercem piszę, że lek. Marcin Rusinek jest znakomitym, bardzo dobrym lekarzem o dużej wiedzy i z świetnymi umiejętnościami oraz pogodnym i uczciwym usposobieniu. Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora. Jest osobą bardzo cierpliwą do pacjentów. Tłumaczy bardzo szczegółowo. Pierwszy raz zbadał mnie lekarz co mnie bardzo zaskoczyło. Czeka mnie operacja więc pan doktor rozwiłl moje wszelkie wątpliwości. Mój pierwszy kontakt z lekarzem uważam za dobry. Po operacji postaram się szczegółowo opisać wszystko z dokładnością. Dziękuje za wyczerpujące informacje panu doktorowi.


J
Użytkownik zweryfikowany

witam
W nocy z 11 na 12 kwietnia trafiłem po wypadku "pod rękę" Pana .... mogę tylko podziękować serdecznie i gratulować mistrzostwa Świata za zszycie mojej głowy... J.K.


D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora. Jest osobą bardzo cierpliwą do pacjentów. Tłumaczy bardzo szczegółowo. Pierwszy raz zbadal mnie lekarz co mnie bardzo zaskoczyło. Czeka mnie operacja więc pan doktor rozwial moje wszelkie wątpliwości. Mój pierwszy kontakt z lekarzem uważam za dobry. Po operacji postaram się szczególowo opisać wszystko z dokładnością. Dziękuje za wyczerpujące informacje panu doktorowi.


E
Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie.Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat i moja opinia względem tego neurochirurga jest bardzo dobra.jest to bardzo dobry lekarz,specjalista o spokojnym usposobieniu ,kilka krotnie tłumaczy pacjentowi co i jak..Oceniam to ponieważ jestem osoba dość nerwowa ,jednak on cierpliwie tłumaczy.Polecam każdemu tego lekarza bo naprawdę jego spokój i cierpliwość jest wspaniała,rzadko spotkać takiego lekarza a przyznam się ,że miałam już ich dość dużo .Bardzo dziękuję panu panie doktorze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Neurochirurgia