Dr n. med.

Marcin Rudaś

Neurochirurg

16 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Przychodnia BartMedUsługa: ból odcinka szyjnego

  Bardzo dobry specjalista jestem po operacji odcinka szyjnego implant c5 c6 wszystko poszło gładko jestem mu ogromnie wdzięczna i pełna nadziei ze będzie już tylko lepiej .

 • Neurochirurdzy w pobliżu miejscowości Bydgoszcz

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Stadmedica Centrum Medyczne

  ul. Nakielska 327, 85-391 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Przychodnia BartMedUsługa: ból odcinka szyjnego

   Bardzo dobry specjalista jestem po operacji odcinka szyjnego implant c5 c6 wszystko poszło gładko jestem mu ogromnie wdzięczna i pełna nadziei ze będzie już tylko lepiej .

  • Lokalizacja: Przychodnia BartMedUsługa: potworny ból w odcinku lędźwiowym

   Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Jestem niecałe dwa tygodnie po zabiegu a już odczuwam pozytywne skutki. Polecam z czystym sumieniem.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poważna choroba kręgosłupa, konieczność zabiegu operacyjnego

   W okresie od 29.09.2017 - 05.10.2017 byłam hospitalizowana w oddziale klinicznym neurochirurgicznym, X wojskowego szpitala klinicznego w Bydgoszczy. Operację przeprowadzał dr. n. med Marcin Rudaś - specjalista neurochirurg. Dr. Marcin Rudaś jest jednym z najlepszych neurochirurgów w Polsce. Jest to człowiek wyjątkowy, ponieważ jest bardzo grzeczny, skromny, ma wiele empatii i cierpliwości dla chorych. Dr. Marcin Rudaś jest aniołem zesłanym przez Pana Boga na ziemię by ratować maluczkich. Jestem prze szczęśliwa, że operował mnie Dr. Rudaś. Na operację jechałam ze 100 % pewnością, że będę w najlepszych rękach i wszystko przebiegnie pomyślnie i szczęśliwie. Tak też się stało. Dzisiaj mija 8 dzień od operacji, przebywam w domu, czuję się bardzo dobrze i wiem, że moje życie znów nabierze barw i jakości. A wszystko to zawdzięczam Dr. Marcinowi Rudasiowi. Szanowny Panie doktorze - chapeau bas. Dziękuję serdecznie za wszystko i uważam, że każdy pacjent który chce być zdrowy, powinien zgłosić się do Pana. Serdecznie pozdrawiam, dziękuję za wszystko Maria Górska Gniezno.

  • N

   Dr Rudaś to super lekarz ja jestem z Ustronia choruje na parkinsona doktor mnie operował czuje się świetnie.dzięki niemu .spaniały człowiek to już prawie rok od zabiegu Przywrócił mi chęć życia dziękuje

  • Dr Rudaś to prawdziwy lekarz z powołania. Cieszę się, że są jeszcze tacy wspaniali Lekarze. Prowadził mojego męża przez 5 lat za co jestem ogromnie Doktorowi wdzięczna. Zawsze rzeczowo, ale bardzo spokojnie i z pełnym wyczuciem wytłumaczył wszystko, poświęcił uwagę. Wspaniały Człowiek i wspaniały Specjalista.

  • NIC NIE MOGE POWIEDZIEC ZLEGO, A TO CO CZYTAM CO NIEKTURZY PISZA TO JEST NIEDOPOJCIA BYLEM OPEROWANY PRZEZ DOKTORA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z OPERACJI I PODEJSCIA DOKTORA DO PACJETA , BYLEM OPEROWANY W CHOJNICACH I NIEZGODZ SIE Z JEDNYM OPISEM ZE DOKTOR NIEZAJZAL DO PACJTA BO NAS OPEROWANO WTENCZAS 3 FACETOW TO DOKTOR DZWONIL A ODDZIAL I SIE DOWIADYWAL JAK SIE CZUJEMY I DLATEGO SIE NIE ZGODZE Z OPINIA ZE DOKTOR SIE NIEZAINTERESOWAL NAPEWO SIE DOWIADYWAL JAK SIE PACJENT CZUJE.

  • Bardzo dobry specjalista i profesjonalista niesłychanie delikatny w stosunku do pacjęta a jednocześnie rzeczowy .Miałam operowany guz w kręgosłupie,operacja przeszła pomyślnie ,wracam do zdrowia, w szpitalu Pan dr.Rudaś cały czas przed i po operacji opiekował się mną Jestem mu bardzo wdzięczna.

  • Profesjonalista i bardzo dobry człowiek. Byłam operowana w 10 Klinicznym Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy na dużą przepuklinę dysku L5-S1. Bardzo się bałam ale wszystko przebiegło sprawnie i bez zarzutu. Dr Rudaś bardzo się angażuje. Wszystko dokładnie tłumaczy przed operacją, po operacji na bieżąco interesuje się stanem pacjenta a jako neurochirurg jest perfekcjonistą. BARDZO DZIĘKUJĘ .

  • Miałam kontakt z dr Rudasiem dwa razy - raz leżałam na jego oddziale po wypadku samochodowym,potem zgłosiłam się do niego z nawracającymi bólami kręgosłupa,na które nikt nie potrafił mi wcześniej pomóc. Doktor wyróżnia się wg mnie szczególnym podejściem do pacjenta-potrafi wysłuchać, jest niezwykle troskliwy i sympatyczny,a jednocześnie potrafi konkretnie pomóc.Wszystko dokładnie tłumaczy, rozwiewa obawy, odbiera telefony nawet po pracy.Chciałabym,żeby w Bydgoszczy było więcej takich lekarzy,jak on.

  • Młody lekarz, nieobciążony rutyną w podejściu do pacjenta, ludzki. Fachowiec, wie co robi. Delikatny przy badaniu. Uważnie słucha, poważnie podchodzi do chorego. Oszczędny w słowach - rzetelnie, konkretnie i zrozumiale udziela informacji o sposobie leczenia, nie strasząc przy tym pacjenta. Szybko podejmuje decyzje.
   Swoją postawą wskazuje na szczerą chec pomocy w ramach danych mu możliwości. Lekarz z powołania.
   Wyleczył mój kregosłup likwidując mi przede wszystkim silny ból, oszczędzając przy tym żołądek i w związku z tym także i mój portfel. Więcej takich lekarzy

  Jesteś tym lekarzem?

  14

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  590

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.