lek. dent.

Marcin Nowosielski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

8 opinii +dodaj

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Człowiek z pasją i powołaniem do stomatologii, dla którego każdy dzień jest nowym wyzwaniem, a trudne przypadki nie stanowią problemu, tylko… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet MikrostomartUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Miło, punktualnie, a co najważniejsze rzetelnie i konkretnie. Pan doktor wyczerpująco omówił stan mojego uzębienia, przedstawił warianty leczenia. W sposób szczegółowy odpowiadał na moje pytania. Reasumując: miło i profesjonalnie.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona,super podejście do pacjęta bardzo dobry kontakt i oczywiście bezboleśnie.Polecam.
  Asia

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dobry kontakt, mam nadzieję że, usługa wykonana fachowo, to czy tak jest będę w stanie zweryfikować najwcześniej za rok.

 • J

  Witam,
  Moja pierwsza wizyta u Pana Marcina przebiegła bezboleśnie. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko jasno wytlumaczone co zostało zrobione i jakie są cele kolejnych wizyt. Gorąco polecam.
  Joanna

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała atmosfera. Z panią Ela tworzą bardzo zgrany duet. Z wielką chęcią chodziłam na wizyty. Kompleksowa i profesjonalna opieka. Pan doktor objasnial wszytko bardzo dokładnie. Gabinet do którego zawsze będę powracala.

 • E

  Gorąco polecam doktora Marcina, szybko i bezboleśnie. Moja 6 letnia córa nie zawahała się ani razu przed wizytą, bardzo dobre ,zdrowe podejscie do dzieci :)

 • M

  Fachowy lekarz , przyjął mnie w niedzielę gdzie wszyscy inni byli zajęci , mówi konkretnie i na temat. Polecam

 • A

  Bardzo polecam doktora Marcina. Przekonał mnie do siebie profesjonalizmem, a przede wszystkim bezbolesną wizytą. Kanałówka wykonana na jednej wizycie!! Doktor kompleksowo podchodzi do leczenia, dokonuje analizy stanu zdrowia pacjenta.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Człowiek z pasją i powołaniem do stomatologii, dla którego każdy dzień jest nowym wyzwaniem, a trudne przypadki nie stanowią problemu, tylko wyzwanie.

  Lekarz stomatolog, entuzjasta endodoncji mikroskopowej oraz leczenia protetyczno - estetycznego prowadzonego w powiększeniu. Dzięki temu leczenie stomatologiczne prowadzone jest w najdokładniejszy z możliwych sposobów, a zastosowanie tylko najlepszych i najnowocześniejszych materiałów pozwala uzyskać najpewniejsze i najbardziej przewidywalne efekty leczenia.

  Aktywny uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji stomatologicznych w Polsce i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europenian Society of Endoontology. Praktykę zawodową zdobywał w najlepszych gabinetach regionu, by uzyskaną wiedzę i doświadczenie wykorzystać w rodzinnej, artystycznej praktyce dentystycznej. Absolwent podyplomowego szkolenia z zakresu endodoncji - Curriculum endodontyczne organizowanego przez PTE, dzięki czemu jest w stanie sprostać trudniejszym przypadkom leczenia kanałowego, z którymi inni Lekarze mieli problemy. Stosowanie sprawdzonych procedur, najnowocześniejszego sprzętu i tylko najlepszych materiałów w połączeniu z pracą wyłącznie w powiększeniu pod mikroskopem sprawia, że leczenie kanałowe staje się przewidywalne i skuteczne.

  Prowadzona przez nas praktyka lekarska Mikrostomart ma charakter ukierunkowany na specjalistyczne leczenie (kanałowe, protetyczne i estetyczne) prowadzone w powiększeniu, głównie pod mikroskopem. Oprócz tego gabinet stomatologiczny Mikrostomart oferuje pacjentom z Opola i okolic usługi doraźnej pomocy w sytuacji nagłego bólu zęba na weekendy, święta oraz w nocy - w miarę możliwości personelu.

  Interesuje się również protetyką, chirurgią oraz implantologią. W wolnym czasie, miłośnik off-road’owej jazdy na desce snowboard’owej oraz dobrego brzmienia gitary basowej.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Choroby

więcej