Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kaliska 35a/16-17, Ostrów Wielkopolski
Gabinet Psychologiczny Gabinet Psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Gabinet Psychoterapii

Pan Maciej bardzo mi pomógł w radzeniu sobie z lękami dał wskazówki jak sobie z tym radzić jest bardzo skuteczny i warto do niego się wybrać na terapię jeśli ktoś z was boryka się z jakimś problemem biegusiem do Pana Macieja napewno pomoże !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Gabinet Psychoterapii nerwica

Na terapię namówił mnie mój chłopak, wybór padł na pana Maciejskiego. Jestem po 8 miesiącach terapii - wizyty oodbywają się co 2-3 tygodnie. Teraz już tylko jak czuję taką potrzebę to dzwonię. Atmosfera dobra, początkowo myślałam że psycholog pozostaje obojętny wobec moich uczuć, ale potem mówił coś takiego że widać było z jego strony akceptację i zaangażowanie. Najbardziej zdziwiło mnie to że często działa to że ja nie muszę na wszystko w życiu mieć sposób, bo jak tego próbuję to się na siebie wkurzam i potem unikam robienia czegoś albo się źle oceniam. Lekarz w sumie empatyczny, nie narzuca się, ale zawsze pyta się czy coś chcę jeszcze omówić. Odpowiada na każde pytanie choć te odpowiedzi na początku nie zawsze były po mojej myśli, ale gdyby były to by mi tak nie pomógł.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Gabinet Psychoterapii

Bardzo fajnie sie rozmawia. Czulam sie zrozumiana i nieoceniana. Dowiedzialam sie paru rzeczy o sobie z ktorych sobie nie zdawalam sprawy. Zmiana rodzila sie w bolach bo czlowiek oporuje przed zmiana swoich nawykow. Teraz juz lepiej wiem co z czego u mnie wynika i jaki typ myslenia za tym stoi. Dziekuje i polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sprawnie przebiega rozmowa i szukanie i rozwiązywanie problemów które siedzą w nas już po jednej wizycie człowiek układa sobie w głowie wszystko inaczej Polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona ponieważ w ciągu kilku wizyt udało mi się prawie całkowicie wyzbyc moich problemów. Pracowaliśmy w moim tempie co było dla mnie ważne bo nie lubie jak mi się cos narzuca. Zostało to wcześniej nazwane w terapii i ustaliliśmy że ta moja cecha moze byc terapeutyzowana pózniej jak będe na to gotowa. Zrozumiałam samą siebie, polecam wszystkim którzy chcą coś zmienić w sobie, pisze to bo ja początkowo chcialam żeby inni się zmieniali co psychoterapeuta wychwytywał i "urealniał" moje oczekiwania.


D

Opinia z dnia 16.03.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


T
Użytkownik zweryfikowany

Pomału się przekonywałem po kontakcie z innym psychologiem, ale było warto. Moj stan się poprawił, nie mam już głupich myśli.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam pana doktora jako dobrego soecjalistę. Udało mi się bardzo szybko rozwiązać mój problem. Początkowo myślałem że jest ze mną gorzej. W terapii dowiedziałem się, że przeszkadza mi mój perfekcjonizm i choć nadal się na nim przyłapuję teraz już wiem że nie da być się doskonałym we wszystkim.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


Użytkownik zweryfikowany

Jestem w terapii, robię postępy, uważam że warto polecić, tym bardziej że wcześniejsze doświadczenia z psychologami miałem takie sobie, Tu jest rozmowa ale też działanie a nie rozmowa dla samej rozmowy.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania