Adres

Husarska 28, Legionowo
"Mój Dentysta" Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet stomatologiczny "Mój Dentysta" oferuje Państwu usługi w zakresie: - ortodoncji - ortopedii - leczenia zaburzeń SSŻ - profesjonalnego wybielani...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • choroby stawu skroniowo-żuchwowego

Specjalizacje

  • Ortodoncja

Usługi i ceny

Aparaty ruchome


Husarska 28, Legionowo

Brak informacji o cenie

"Mój Dentysta" Gabinet Stomatologiczny


Wybielanie zębów


Husarska 28, Legionowo

Brak informacji o cenie

"Mój Dentysta" Gabinet Stomatologiczny

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Mój Dentysta" Gabinet Stomatologiczny Inny

Polecam dr Dołeckiego z całego serca. Dzięki aparatowi na dolną szczękę oraz przestawieniu miednicy cofnęła mi się skolioza (po roku), przestały boleć plecy w odcinku lędźwiowym oraz prawe biodro. Po 10 latach wróciłam do jeździectwa i w końcu mogę robić to w komfocrcie i z największą przyjemnością. Ale największą zaletą jest jego holistyczne spojrzenie na organizm i umiejętność odpowiedzi na każdą dolegliwość. Wdrożenie zalecanych, naturalnych metod oczyszczania czy suplementacji w połączeniu z zaufaniem i optymistycznym podejściem działają cuda. Dodatkowo zawsze odpisuje na maila z wątpliwościami :) Polecam go osobiście każdemu znajomemu, który szuka pomocy w sprawach kręgosłupa/bioder/kolan, łącznie z moją Mamą i siostrą, które również zostały zadowolonymi pacjentkami.


K

Opinia z dnia 30.07.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz jakiego znam.
Od kilku miesięcy czuję się na prawdę coraz gorzej. Powiększone węzły chłonne, ciągłe zmęczenie i wiele innych. Zrobiłam już wszystkie możliwe badania i lekarze twierdzą, że nic mi nie jest.Tylko co mi z tych dobrych wyników jeśli czuję się coraz gorzej!? Może to intuicja, a może trochę szczęścia i trafiłam do dr Doleckiego. Zdaję sobie sprawę,że metody leczenia Pana doktora mogą wydawać się kontrowersyjne, ale moim zdanie nie jest to lekarz dla wszystkich. Jeśli chcecie dostać w "tabletce" rozwiązanie waszych problemów to idźcie do internisty po antybiotyk. Ale jeśli chcecie zmienić swoje podejście do samych siebie, zacząć szanować i rozumieć swoje ciało to jedyny słuszny kierunek. Jestem po pierwszej wizycie, która mam nadzieję zmieni moje życie. Wiem, że dużo zależy ode mnie. Dr Dolecki zasiał we mnie ziarenko nowego myślenia. Zaczęłam szukać, czytać i obserwować samą siebie. Nie ominie mnie pewnie aparat, ale cóż nikt nie mówił że będzie łatwo:)
Życzcie mi wytrwałości:) Pozdrawiam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Zdrowie to zbyt ważna rzecz by powierzyć ją ślepo w ręce (jednego) lekarza. Doktor Dolecki jest świetnym fachowcem. Jest nawet wyjątkowym. Ale to nie znaczy, że jest alfą i omegą i każdy cierpiący powinien mnożyć tylko żądania i ślepo ufać. Takich fachowców jak dr Dolecki jest mało. Dobrze, że jest. Potrafi bardzo wiele pomóc, czego nie potrafi bardzo wielu lekarzy. Ale każdy pacjent niech sam bierze odpowiedzialność za swoje zęby i zdrowie. Dentyście płacimy za wiedzę jaką posiada. Doktor Dolecki w porównaniu z innymi dentystami czy lekarzami wypada bardzo wysoko na taj równi pochyłej. Oby więcej takich dentystów, a cyrulików wysłać na Madagaskar!


B
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam Pana Doleckiego w obszarze ortodoncji. Do swojej pracy angażuje więcej filozofii aniżeli fachowości w dziedzinie ortodoncji. Na pierwszym spotkaniu stara się być miły, a po założeniu aparatu ujawnia swą często nieprzyjazną postawę. Wspominam go nieciekawie już po pierwszej wizycie. Niefachowe założenie łuków - niewłaściwe przycięcie, spowodowało w jamie ustnej ogromne rany. Do tego na wizytach kontrolnych mechaniczne uciskanie zębów - niczym wspomaganie aparatu. Po trzech latach leczenia p. Dolecki jedyne co mi zaoferował to nie pasujące do siebie łuki, nieprzyjemne wspomnienia i dalsze leczenie, tym razem u fachowców. Bardzo żałuję, że zaufałam takiemu "specjaliście". Panie Doktorze, nie na wszystko wystarczą Pana filozoficzne odpowiedzi.


M

Okolo 3lata temu pozwoliłem Panu Doleckiemu założyć aparat,który miał poprawić stan kręgosłupa, ułożenie żuchwy itd. wszystko ok zęby się w 1 rok w miare nastawily, szczęka tez wykazała poprawę. w trakcie leczenia od samego poczatku sygnalizowałem ból zęba w prawej stronie, dentysta nawet nie kazal otworzyć ust przykładał palce do niektórych punktów na twarzy ,nie wiem po co czy wyczuwal jakies energie czy badal napiecie miesni stwierdzajac za kazdym razem:zęby zdrowe,ból od zatok. Ufając Jemu leczę zatoki; antybiotyk, płukanki, inhalacje,ale efekt krótkotrwały. Ponieważ często odpadały mi zamki na 7-kach za każdym razem prosiłem o sprawdzenie czy zęby są zdrowe ,ból był, doktor jak zawsze pstrykał palcami przykładał je na zewnątrz i diagnoza taka sama. Nawet przykładał mi jakieś kuleczki w jakieś miejsce nie wiem akupunktura,akupresura czy co.owszem pomagało na 2-3 godziny. Już się pogodziłem z tym że jestem nieuleczalnie chory ponieważ szprycowanie antybiotykami i chemią nie pomagało na długo ,szczęka i głowa ciągle bolała. Po roku ból był taki że postanowiłem pójść do osiedlowego dentysty, niech on rzuci okiem i tak zrobił :lustereczkiem dokladnie obejrzal wszystkie zęby stwierdził dziurę w górnej 6 wypieprzył wiertłem 3/4 zęba a może i więcej,zaplombował i ból zęba się skonczył,ból szczęki skonczył i głowy skonczył. Wkur...em się do tego stopnia że przestraszony nie dokonczyłem leczenia nie zakładając jakiegoś żelowego aparatu stabilizującego zęby. Nie chcę robić antyreklamy Panu Doleckiemu ,ale powinien zastanowić się czy jest odpowiedzialnym dentystą stosując w poważnych sprawach medycynę niekonwencjonalną nie potwierdzając tego w jakiś potwierdzony naukowy sposób, nie wiem może to są metody ok ale w moim przypadku okazały się okrutne. Moim zdaniem dentysta jest świetnym fachowcem , zdolnym, z pasją, ale chyba się zagubił w tej szarlatańskiej medycynie wschodu, która powinna być dodatkiem-zabawą do nauki ,a nie antynauką. Dlatego proszę uważać i ślepo nie wierzyć i ufać tym metodom diagn.


U
Użytkownik zweryfikowany

Cieszę się, że są tacy lekarze jak dr MARCIN DOLECKI, ambitny i dociekliwy, idący trochę pod wiatr, ale postęp zawsze zaczyna się od "nie". Trzeba być jednak świadomym pacjentem, żeby rozumieć , co robi ten lekarz i umieć to docenić. Jeśli komuś nie zależy na zdrowiu tylko na doraźnej pomocy, niech szuka gdzie indziej, a nam nie zajmuje wolnych terminów. Przyjeżdżamy z mężem do Legionowa z daleka, szukaliśmy wszędzie, ale nikt nie miał pojęcia, co znaczy wpływ zgryzu na resztę zdrowia i tkwiliśmy w błędnym kole. To wyjątkowo uzdolniony ortodonta i nie tylko. To po prostu prawdziwy lekarz, a nie jedynie rzemieślnik, jak niektórzy dentyści. I przede wszystkim dobry człowiek! Pozdrawiamy!


U
Użytkownik zweryfikowany

Gdyby nie ten lekarz dopadłaby mnie już chyba jakaś depresja, bo można się załamać tym, co niektórzy dentyści wyprawiają z człowiekiem. Jesteś dla nich tylko uzębieniem, albo miejscem, gdzie takowe można wszczepić i zarobić na tym ciężkie pieniądze. Oni w ogóle nie widzą człowieka! Ten przynajmniej widzi jeszcze twój obolały kark, przechylony kręgosłup i wie, dlaczego gorzej słyszysz, choć nie jesteś starcem. Krzywy zgryz, krzywa szyja, bóle i zawroty głowy, zatkane ucho, przewracanie się o własne nogi - to mi zafundował poprzedni dentysta! Nikt mi nie wierzył, że posypało mi się zdrowie po leczeniu protetycznym! Doleckiemu nie trzeba było mu nic mówić, czytał jak z nut, czym mnie wprawił w osłupienie, bo wszystko się zgadzało! Ta niekonwencjonalna wiedza momentami mnie do niego dystansuje, ale ma u mnie kredyt zaufania. Noszę ten pas i mi lepiej, czekam na otwarcie zgryzu i "przemeblowanie" w buzi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza. Rada dla wszystkich pacjentów p. dr Doleckiego, by przed wizytą upewnili się odnośnie całkowitych kosztów badania. Moja pierwsza wizyta kosztowala mnie 430 zlotych, zamiast 170 zł, o których była mowa wcześniej. Pan Dolecki dysfunkcję stawu skroniowo-żuchwowego leczy m.in. magnesami i pasem biodrowym, które kosztują 260 złotych.. Podczas badania na bieżąco odbiera telefony od innych pacjentów. Nie skorzystam więcej z porady lekarskiej u p. Marcina Doleckiego. Nie zachowuje właściwego dystansu do pacjenta, nie wzbudza zaufania.

lek. dent. Marcin Dolecki

Szanowna Pani Małgorzato, Jeśli słuchała mnie Pani uważnie, to wyjaśniłem Pani, dlaczego niestabilny zespół stawu krzyżowo-biodrowego pełni kluczową rolę w powstaniu i dalszym postępie zwyrodnienia stawu skroniowo-żuchwowego. Zaproponowałem Pani (znów ciężko dyskutuje się z anonimami, lecz proponuję to każdemu pacjentowi) ustawienie i stabilizację miednicy, lecz broń Boże nie przymuszałem do leczenia. Był to Pani wybór. Jeśli teraz zarzuca mi Pani, że pas kosztuje - proszę serdecznie o podanie źródła darmowych pasów. Proszę zajrzeć na stronę www.serola.eu, by zapoznać się z międzynarodowym cennikiem. Proszę również o pamiętanie o kosztach przesyłki. Nie rozumiem uwagi o dystansie do pacjenta. Konieczność zbadania pacjenta wymaga oceny postawy, wykonania szeregu testów kinezjologicznych. Nie wiem kiedy i jak podczas wykonywania tych rutynowych czynności przekroczyłem ów dystans. Proszę tym razem o opinię podpisaną nazwiskiem. Co do odbieranych telefonów - mogę jedynie wyrazić swe ubolewanie i zapewnić, że w żaden sposób nie zakłóciło to mojego skupienia i podawanych przeze mnie informacji. Z wyrazami szacunku. Marcin Dolecki.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u wielu lekarzy zarówno w moim mieście jak i warszawie. Dopiero po jakimś czasie dotarłam do Pana doktora który pomógł mi (miałam zablokowaną żuchwę). Fakt leczenie było dość drogie i wymagało kilku wizyt ale pomogło i do chwili obecnej jest dobrze. Także osoby które zrezygnowały po pierwszej wizycie mogą żałować. Zgadzam sie również z opinią wyżej że zajmuje sie nie tylko problemem z którym pacjent sie zgłasza ale patrzy na całego pacjenta i szuka źródła problemu. Także w 100% mogę polecić


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet stomatologiczny "Mój Dentysta" oferuje Państwu usługi w zakresie: - ortodoncji - ortopedii - leczenia zaburzeń SSŻ - profesjonalnego wybielani...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • choroby stawu skroniowo-żuchwowego

Specjalizacje

  • Ortodoncja