mgr

Małgorzata Szymańska

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

Umów wizytę 2469 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy są założenia TSR które mówią między innymi, że jeśli coś działa - rób tego więcej, jeśli nie działa - przestań to robić. W gabinecie zajmuję się tym czego chce klient a nie terapeuta, ponieważ wierzę, że każdy człowiek jest ekspertem od swojego życia.
  Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problematyczna. Zaburzenia preferencji seksualnych (fetyszyzm, sadyzm-masochizm, voyeryzm, froteryzm, ekshibicjonizm, pedofilia, kazirodczość, inne parafilie ), dysfunkcje seksualne ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji w dzieciństwie), LGBT, zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny. Zajmuję się też seksualnością osób niepełnosprawnych mentalnie i fizycznie - rozwój psychoseksualny, masturbacje, wchodzenie w relacje intymne, ochrona przed wykorzystaniem seksualnym, edukacja seksualna dla rodziców i opiekunów.
  Zajmuję się też psychoonkologią . Choroba nowotworowa to trudny i wyczerpujący etap w życiu dla chorych ale także dla ich rodzin. Jest to czas w którym stajemy przed nowym wyzwaniem, kiedy rodzą się nowe pytania na które lekarze nie zawsze mają czas by udzielić odpowiedź. W sytuacji choroby nie ma pytań głupich, niestosownych - wszystko jest ważne - jak przejść chemioterapię i radioterapię, jak przyjąć chorobę by nie zaślepił nas strach przed nią, skąd czerpać siły do walki, jak pomóc sobie gdy czeka nas utrata włosów, piersi. Co zrobić z lękiem ?
  "Mistrz przychodzi gdy uczeń gotowy" - jeśli chcesz zmiany, potrzebujesz wsparcia albo wytłumaczenia tego co się z Tobą dzieje, jeśli stoisz przed życiowym murem i nie masz pomysłu jak go obejść, przeskoczyć, skruszyć lub polubić - zapraszam do kontaktu bo wierzę, że "nie jesteśmy, stajemy się. Droga jest naszą czasowością. Stan bycia w drodze to źródłowy akt istoty ludzkiej"...
  W życiu ważne są zasady, granice by dobrze poruszać sie w relacjach społecznych, szanować i być szanowanym. Dokładam wszelkich starań by Państwa wizyta była dla Was dobrym wydarzeniem. Szanuję Was i Wasz czas, dokształcam się by być dla Was jak najbardziej pomocną. Pamiętajmy o regułę wzajemności :) Zanim zablokujecie termin przemyślcie to dobrze by nie odbierac możliwości umawiania sie komuś innemu. Dlatego też każda wizyta odwołana (lub nie przybycie na nią) w dniu jej odbycia podlega pełnej opłacie, a możliwość umówienia kolejnego spotkania będzie dostępna po uiszczeniu opłaty. Szanujmy się wzajemnie...
  Jeśli w kalendarzu wizyt nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu lub gdy w odpowiednim dla Ciebie dniu będzie widnieć "urlop" tak jak np. 11.XI - zadzwoń lub napisz mspsycho@wp.pl , a ustalimy termin specjalnie dla Ciebie. Jest też możliwość terapii on-line.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Onkologia kliniczna

Choroby

 • kryzys
 • nowotwory
 • depresja
 • pochwica
 • dyspareunia
 • anoreksja
 • bulimia
 • zaburzenia odżywiania
 • trauma
 • zaburzenia seksualne
 • uzależnienie od seksu
 • zaburzenia popędu i orgazmu, zaburzenia erekcji i ejakulacji
 • fetyszyzm
 • ekshibicjonizm
 • pedofilia
 • kazirodczość
 • parafilie
 • transseksualizm
 • transwestytyzm
 • awersja seksualna
 • impotencja psychogenna
 • np. Osteoporoza
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
132 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgosia to pełna empatii osoba, z panią psycholog nawiązuje się bardzo dobry kontakt.
  To nasza druga wizyta, ile przed nami...tego nie wie nikt...
  Atmosfera miła, a gdy między nami dochodzi do "zgrzytów", Pani Małgosia wycisza, pokazuje nam pewne rozwiązania, potencjalne przyczyny naszych zachowań. To jak będzie dalej zależy od nas....
  Mamy nadzieję, że dzięki tym spotkaniom poczujemy siłę, która porwie nas w ten piękny świat aby cieszyć się nim a nie podcinać sobie skrzydła...

 • Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Już po pierwszej wizycie odczułam pozytywne skutki zmiany. Zrozumiałam pewne mechanizmy, które zachodzą w moim życiu. Potrzebowałam takiego spojrzenia z boku na moje życie. Słowa, które padły na wizycie pracują we mnie nadal, co świadczy o właściwym działaniu terapii. Pani Małgosia jest bardzo ciepłą osobą i konkretną. Zadaje trafne pytania i dobrze analizuje. Odpowiada mi takie podejście :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Miałam wielkie obawy, nie wyobrażałam sobie wizyty u psychologa. Bardzo długo się zastanawiałam czy się umówić wizytę i w końcu poszłam. Po rozmowie z Panią Psycholog - ogarnął mnie niesamowity spokój. Nie pamiętam kiedy byłam tak spokojna jak teraz, mało tego nie wiem czy w ogóle byłam.... i to po pierwszej wizycie- nie mogę doczekać się kolejnej. Wszystkim którzy mają obawy polecam, Pani Małgorzata jest profesjonalistą.

  mgr Małgorzata Szymańska2017-12-04

  Pani Moniko, tyle dobrych wydarzeń na Panią czeka...Spokój zawsze był w Pani, to tylko niedomknięte tematy skutecznie go powstrzymywały. W życiu spotyka nas i dobre i złe. Wszystko po coś, wszystko dla nas. Jak zadanie domowe do odrobienia - trzeba uczciwie, samemu, bez spychania odpowiedzialności, bez wchodzenia w niechciane choć wygodne role. Kiedy tylko spojrzy Pani na siebie łagodnie, bez zniekształceń z dzieciństwa - zacznie być dobrze :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTA

  Pani Małgorzaty to osoba ciepła, otwarta, pomocna, rozmowa bardzo budująca, mimo wielu rozterek, braku mocy, zrezygnowania wiem ze trzeba nad sobą pracować ale przy pomocy Pani Małgorzaty może się udać, każdy kto szuka pomocy powinien spotkać taka osobę , to napewno nie ostatnia wizyta

  mgr Małgorzata Szymańska2017-12-04

  Pani Diano, żeby w życiu "się stało" wystarczy to zrobić :) Odrzucić podszepty "czarnego psa", a w zamian przytulić białego- uwierzyć mu, pójść za jego głosem i dobrze przeżyć życie. Bo życie jest po to by żyć, a nie je przeczekać :) Kiedy sobie Pani na to pozwoli zaczną się dziać rzeczy na które tak Pani czeka...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, dociekliwa, troskliwa, kieruje odpowiednio rozmową, mimo krótkiego spotkania bardzo pomocna. Polecam

  mgr Małgorzata Szymańska2017-12-04

  Panie Adamie, najczęstsza odpowiedź od pacjenta w gabinecie to: "nie wiem" :) Na Pana wizycie nie usłyszałam tego ani razu...Mam nadzieję, ze to samo było po wyjściu ze spotkania, że doskonale Pan wiedział co dalej zrobić w swoim życiu, jakie podjąć decyzje, co zmienić. Życzę Panu takiego spokoju który pozwoli na podomykanie niedomkniętego..

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cieszę się, że trafiłam z córką do Pani Małgorzaty. Obie z córką czułyśmy się swobodnie choć rozmowa dotyczyła emocji. Pani Małgosia pokazała mi, że idę dobrą drogą w kwestii wychowania a córce otworzyła oczy na siebie i podbudowała jej wiarę w siebie. Pani Małgosia potrafi jasno i rzeczowo ocenić sytuację i poprowadzić rozmowę tak aby słowa trafiały do świadomości.
  Polecam

  mgr Małgorzata Szymańska2017-10-16

  Obie, i mama i córka, wrażliwe, pełne uważności na drugiego człowieka. Z lęku, stąpacie po życiu jak po kruchym lodzie...Nie ma takiej potrzeby :) Jesteście na dobrej, stabilnej drodze. Wystaczy tylko być w zgodzie ze sobą, być sprawiedliwą dla siebie, swoim przyjacielem-nie wrogiem, by drugi człowiek czuł się z nami pewnie, bezpiecznie. Czasami skoromność jest nadmierna. Powoduje nieuzasadniony spadek samooceny, a to skutkuje poczuciem niezrozumienia, niesprawiedliwości i braku kontroli nad życiem. Pamietajcie, że obie macie w sobie mądrosć ktorej nie ma potrzeby szukać w gabinecie terapeutycznym :)

 • Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTA

  Polecam spotkanie z Panią Małgosią wszystkim niezdecydowanym. To wspaniała, pogodna osoba, której pozytywna energia udziela się już po chwili rozmowy.
  Na wizytę wybierałam się z pewnym oporem, ale już chwilę po wejściu do gabinetu, poczułam, że to była właściwa decyzja.
  Profesjonalizm, celne pytania naprowadzające moje myślenie na właściwe tory oraz poczucie bezpieczeństwa towarzyszyły mi przez całe spotkanie. Czułam jak rośnie moja energia i poczucie, że tak wiele zależy jednak ode mnie. Ponownie spojrzałam na życie z entuzjazmem.
  Dziękuję i do zobaczenia.
  Małgosia

  mgr Małgorzata Szymańska2017-12-04

  Gdyby ktoś mnie zapytał gdzie mieszka magia to wskazałabym Pani adres :) Pani Małgosiu, ma Pani w sobie moc która leży uśpiona i czeka aż Pani się przebudzi i ją wykorzysta. Potrafi Pani dawać innym to czego potrzebują, zalecam zadbać o siebie. Podejść do siebie z miłością, szacunkiem i wiarą. Proszę pamiętać, że za rogiem zawsze czeka przygoda :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  :) gorąco polecam. Pani Małgosia to osoba która potrafi słuchać, nie ocenia, nie neguje, wskazuje rzeczy na które w życiu codziennym nie zwracamy uwagi, które potrafią Nam umknąć i ich nie zauważamy u drugiej osoby...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgorzata to cudowna kobieta.dzieki niej pojawił się uśmiech na mojej twarzy.dziekuje i na pewno wrócę.

  mgr Małgorzata Szymańska2017-10-16

  Pani Aneto, jestem przekonana, że to nie ja ale nowe spojrzenie na temat z którym Pani przyszła dało ulgę i uśmiech na twarzy. Kiedy przestaniemy trzymać się kotwicy, ruszamy do przodu bez balastu jakim jest lęk. Rzeczywistość często jest mniej zagrażająca niż wymyślony świat.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Małgosia to doskonały specjalista. Pomogła mi zrozumieć jakie błędy wychowawcze popełniłam a teraz uczy jak nie zwariować ze zbuntowaną nastolatką. Ma niesamowite podejście, wprowadza cudowną atmosferę i wierzę, że jeszcze wszystko się ułoży. Nawet mój zbuntowany aniołek był pod wrażeniem i widzę jej burzę mózgu po wspaniałym dialogu z Panią Małgosią. Dziękujemy wracamy za tydzień. Iwona

  mgr Małgorzata Szymańska2017-10-16

  Miłość do dziecka uskrzydla ale też prowadzi do obaw, lękow o nie. Gdy odczuwamy strach - popełniamy błedy. Błędy to lekcje, informacje, że coś robimy , że nam zależy, że coś/ktoś jet dla nas ważne. Tylko ten kto nie robi nic, nie bładzi...
  Jest Pani mądrą i zainteresowaną mamą, wszystko co dzieje sie teraz w Waszej relacji jest obrazem tego jak wielka jest miłość matki do dziecka. Wiem, że sobie poradzicie, obie chcecie by było dobrze, kochacie się, szanujecie a to są komponenta dialogu.