mgr

Małgorzata Szymańska

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

175 opinii +dodaj

Umów wizytę
2 779 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Bazowanie na faktach
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
176 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Byliśmy na wizycie u Pani Małgorzaty zaniepokojeni stanem psychicznym 15 latka.Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze a jej przebieg wyglądał tak jak chcieliśmy...tzn najpierw my-rodzice naświetliliśmy problem,potem Pani Szymańska rozmawiała z synem,na koniec ponownie z nami.Wzięłam sobie do serca sugestie Pani Małgorzaty.Ku mojemu zdziwieniu mój syn stwierdził"nawet było fajnie,chętnie sobie jeszcze pogadam z tą Panią"(z nami nie chce w ogóle rozmawiać,zbywa nas)Mamy nadzieję,że Pani Małgorzata dotrze do setna problemów naszego syna i razem damy radę!Dziękujemy.Kolejna wizyta już umówiona!
  rodzice Dawida

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTA

  Zbierałam sie długo by z kimś porozmawiać i wylać z siebie to co nazbierało sie przez lata. Bardzo sie cieszę, ze w tym wszystkim trafiłam na kogoś takiego jak Pani Małgorzata. Swoim podejściem i osobowością Pani Małgorzata sprawiła, ze z łatwością mówiłam o rzeczach, o których myślałam ze nigdy sie nie przełamie by rozmawiać. A juz napewno nie na pierwszym spotkaniu ;). Bardzo dziękuje

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Byłem u Małgorzaty z problemami męskimi i wyjaśniła mi na konsultacji i pani jest pomocna miła, nie trzeba wstydzić mówić o problemach i jestem zadowolony z wizyty. Polecam Małgorzatę

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bylam z mężem drugi raz u Pani Małgorzaty i drugi raz się nie zawiodłam. Pami Malgorzata wie jak podejść do pacienta i jak rozluznic skrepowanie ktore zawsze towarzyszy przy takiej wizycie. Moj maz zmaga sie z depresja , ale ja również podjelam decyzje żeby pojsc z nim do terapelty aby wiedziec jak mu pomóc wyjsc z tej ciezkiej choroby . Musze powiedziec ze nie zaluje tych wizyt u Pani Małgorzaty bo pokazala mi jak ja mam myslec o sobie zeby mężowi pomóc. Polecam wizyty u Pani Małgorzaty

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgorzata to przemiła i bardzo życzliwa osoba. W momencie rozładowuje dyskomfort towarzyszący pierwszej wizycie. Po pierwszej wizycie mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Zmierzałam do gabinetu z konkretnym problemem, ale dzięki Pani Małgorzacie odkryłam, że to w sumie w mojej historii leży podłoże problemu. Wierzę, że kolejne wizyty pozwolą uporać się z problemami i spojrzeć na nie "z lotu ptaka", wsłuchać się w swoje prawdziwe potrzeby i odnaleźć siebie. :)

  Wszystkim zastanawiającym się nad wizytą - serdecznie polecam! Ja wrócę na pewno. ;)

 • A
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgosia jest wspaniała! Od ponad roku jestem pod jej opieką, a moje życie obróciło się o 180 stopni i w końcu daję sobie radę z problemami, które męczyły mnie od wielu lat. Jestem jej za wszystko bardzo wdzięczna. : )

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgorzata to przemiła, a jednocześnie bardzo dokładna osoba zorientowana na rozmowę i zrozumienie petenta, a nie wpasowanie go w schemat. Wszedłem do gabinetu mentalnie ledwo człapiąc nogami, a wyszedłem z podniesioną głową. Rozmowa z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność. W przyszłości w razie potrzeby bez wahania udam się do Pani gabinetu ponownie! Pozdrawiam i dziękuję!

  Małgorzata Szymańska2018-06-01

  Panie Danielu, czasami wystarczy przewietrzyć pokój w którym panuje porządek :) Tak jest w pańskim przypadku- dobre życie, mądra głowa, perspektywy po które wystarczy sięgnąć, a do tego pracowitość i dojrzałość która jak widać nie ma nic wspólnego z wiekiem. Teraz tylko zluzować i pozwolić sobie ;) Proszę się spełniać w swoich planach, potrzebach i marzeniach. Życzę spokoju :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Bardzo miła i życzliwa osoba. Rozładowuje momentalnie dyskomfort kojarzący się z tego typu wizytami. Bije od Pani psycholog pozytywna energia. Polecam.

  Małgorzata Szymańska2018-06-01

  Mam nadzieję, że wizyta w gabinecie została odczarowana i następne spotkania będą sfokusowane na poszukiwaniu rozwiązań. Biorąc pod uwagę Pani zaangażowanie w temat, emocje z nim związane i nastawienie na działanie- sukces w niedalekiej przyszłości;)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Przed pierwsza wizyta towarzyszyl mi ogromny stres. Okazalo sie to zupelnie niepotrzebne. Pani psycholog to osoba ciepla, inteligenta, wspaniala i z poczuciem humoru co niesamowicie ulatwia rozmowe o swoich problemach. Gdy wyszlam z gabinetu poczulam sie jakby ktos zdjal z moich barkow ogromny ciezar. Dziekuje bardzo za wszystko i z pewnoscia nie byla to moja ostatnia wizyta. Polecam kazdemu kogo trapi jakis problem.

  Małgorzata Szymańska2018-06-02

  Czasami dobrze przejść na drugą stronę czyli w końcu być po swojej ...:) Warto się ze sobą zaprzyjaźnić, być dobrą dla siebie tak jak i dla innych- łagodną, wyrozumialą, akceptującą i bez nadmiernych wymagań. Wtedy łatwiej dostrzec i cieszyć się bliskością. To ciekawsze od stania z boku w oczekiwaniu na porzucenie;)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Po pierwszej wizycie jak najbardziej pozytywne odczucia. Wiedziałem z jakim problemem zmierzam do gabinetu, ale dzięki Pani Małgorzacie mogłem odkryć, gdzie leży prawdziwe podłoże moich problemów. A także więcej! W jaki sposób jedno zdarzenie, może rzutować na wiele wątków z życia, pozornie niepowiązanych ze sobą. Teraz potrafię lepiej siebie zrozumieć i wierzę, że wdrożę cenne rady do swojego życia, aby poprawić swój (i nie tylko) komfort.

  Pani Małgorzata dała się poznać jako kobieta uprzejma, cierpliwa, a przede wszystkim celnie zadająca pytania w trakcie rozmowy :-) Bardzo cenie sobie zalecenia z jakimi wyszedłem z gabinetu, które zostały przejrzyście przedstawione. Wdrażam je natychmiastowo!

  Małgorzata Szymańska2018-06-02

  W każdej historii kryje się odpowiedź. Dobrze przyjrzeć się jej "z lotu ptaka", wtedy widać więcej i inaczej . Zmiana perspektywy odświeża i pozwala wyjść z utartych kolein myślowych. Zobaczyć na nowo, pozwala zrozumieć, puścić kotwicę. Jedna mała zmiana może dać rewolucję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy są założenia TSR które mówią między innymi, że jeśli coś działa - rób tego więcej, jeśli nie działa - przestań to robić. W gabinecie zajmuję się tym czego chce klient a nie terapeuta, ponieważ wierzę, że każdy człowiek jest ekspertem od swojego życia.
  Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problematyczna. Zaburzenia preferencji seksualnych (fetyszyzm, sadyzm-masochizm, voyeryzm, froteryzm, ekshibicjonizm, pedofilia, kazirodczość, inne parafilie ), dysfunkcje seksualne ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji w dzieciństwie), LGBT, zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny. Zajmuję się też seksualnością osób niepełnosprawnych mentalnie i fizycznie - rozwój psychoseksualny, masturbacje, wchodzenie w relacje intymne, ochrona przed wykorzystaniem seksualnym, edukacja seksualna dla rodziców i opiekunów.
  Zajmuję się też psychoonkologią . Choroba nowotworowa to trudny i wyczerpujący etap w życiu dla chorych ale także dla ich rodzin. Jest to czas w którym stajemy przed nowym wyzwaniem, kiedy rodzą się nowe pytania na które lekarze nie zawsze mają czas by udzielić odpowiedź. W sytuacji choroby nie ma pytań głupich, niestosownych - wszystko jest ważne - jak przejść chemioterapię i radioterapię, jak przyjąć chorobę by nie zaślepił nas strach przed nią, skąd czerpać siły do walki, jak pomóc sobie gdy czeka nas utrata włosów, piersi. Co zrobić z lękiem ?
  "Mistrz przychodzi gdy uczeń gotowy" - jeśli chcesz zmiany, potrzebujesz wsparcia albo wytłumaczenia tego co się z Tobą dzieje, jeśli stoisz przed życiowym murem i nie masz pomysłu jak go obejść, przeskoczyć, skruszyć lub polubić - zapraszam do kontaktu bo wierzę, że "nie jesteśmy, stajemy się. Droga jest naszą czasowością. Stan bycia w drodze to źródłowy akt istoty ludzkiej"...
  W życiu ważne są zasady, granice by dobrze poruszać sie w relacjach społecznych, szanować i być szanowanym. Dokładam wszelkich starań by Państwa wizyta była dla Was dobrym wydarzeniem. Szanuję Was i Wasz czas, dokształcam się by być dla Was jak najbardziej pomocną. Pamiętajmy o regułę wzajemności :) Zanim zablokujecie termin przemyślcie to dobrze by nie odbierac możliwości umawiania sie komuś innemu. Dlatego też każda wizyta odwołana (lub nie przybycie na nią) w dniu jej odbycia podlega pełnej opłacie, a możliwość umówienia kolejnego spotkania będzie dostępna po uiszczeniu opłaty. Szanujmy się wzajemnie...
  Jeśli w kalendarzu wizyt nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu lub gdy w odpowiednim dla Ciebie dniu będzie widnieć "urlop" tak jak np. 11.XI - zadzwoń lub napisz mspsycho@wp.pl , a ustalimy termin specjalnie dla Ciebie. Jest też możliwość terapii on-line.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Onkologia kliniczna

Choroby

więcej