mgr

Małgorzata Szymańska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

193 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 844 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Bazowanie na faktach
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
193 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTAUsługa: badania diagnostyczne

  Bardzo fajne podejście pani Małgorzaty zapewniło luźna i bez stresową atmosferę w której można było bez problemu powiedzieć o swoich problemach Jestem bardzo zadowolony z wizyty i jeśli ktoś czuje potrzebę umówienia się to zachęcam bo napewno będzie to krok w dobrą stronę :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani doktor bardzo mi pomogła. Wiem teraz co mam robić, otworzyła mi oczy na pewne sprawy i teraz idę w dobrym kierunku.

 • I
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Polecam z całego serca - wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, zrozumiałam i spojrzałam z innej perspektywy na sprawy, które wiele lat zatruwały mi życie. Zastałek wychodzi z ukrycia-dziękuję!:)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Małgorzaty, a już wiem, że będzie też kolejna. Podejście do pacjenta, jak i sama rozmowa była naprawdę profesjonalna i nie dało się odczuć, że rozmawia się z obcą osobą. Bardzo polecam!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTAUsługa: depresja

  Bardzo dobry lekarz. Mnóstwo pozytywnej energii i wskazówek. Optymizm do którego mam nadzieję kiedyś dojść.

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTA

  Mocno odmieniająca życie wizytę. Bardzo mądra i pokojowo nastawiona pani Psycholog. Polecam z czystym sumieniem.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgorzata jest wg mnie bardzo wysokiej klasy specjalistą, problem z którym przyszedłem został rozwiązany szybko i bezboleśnie. Polecam!!!

 • D
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  To była moja pierwsza wizyta u Pani Małgosi. Mam duży chaos w głowie i po tym spotkaniu wiem , że da się go opanować. Fantastyczne podejście do pacjenta. Pierwsz wizyta, rozmowa i pierwsze zalecenia.
  Niby 1,5 godziny , ale ile można sie dowiedzieć o osobie w tak krótkim czasie. Coż zaczynamy!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTAUsługa: psychoterapia

  Miałem problem z odnalezieniem odpowiedniej drogi w swoim życiu, jednak po spotkaniu z Panią Małgorzatą jestem bliżej odpowiedzi. Przede mną jeszcze długa droga, ale dzięki konsultacji, jest mi łatwiej. Serdecznie dziękuję Pani Małgorzacie oraz polecam każdemu, kto jest zagubiony.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Długo zastanawiałem się nad odwiedzeniem psychologa i miałem duże wątpliwości. Dzisiaj wiem, że wizyta u Pani Małgorzaty była bardzo dobrym wyborem. Dała mi ona możliwość spojrzenia na siebie z innej perspektywy, mnóstwo motywacji do działania i wprowadzenia zmian, dzięki którym w końcu mogę poczuć, że żyję. Zaledwie po pierwszym dniu od wizyty zrobiłem krok, na który nie zdecydowałbym się nigdy wcześniej i nie zrobiłbym go zapewne bez słów, które usłyszałem w gabinecie. Niesamowite uczucie. Dziękuję z całego serca i polecam każdemu kto jeszcze się waha.

  Małgorzata Szymańska2018-08-22

  Niezwykle spotkanie z człowiekiem który zaczyna pozwalać sobie na życie po swojemu. Jakby w gabinecie doszło do przełomu. Miałam wrażenie, że wychodzi nowy, wyprostowany człowiek. Ta rozmowa miała moc, ponieważ to Pan tak zdecydował. Życzę Panu wiele dobrego, spokojnego i radosnego. Teraz jest czas by cieszyć się tym co już Pan ma i tym co jeszcze przed Panem. Zaczyna Pan pisać swoją historię - brudnopis w kąt- czas napisać to co się chce- bez obawy przed błędami które są niczym innym jak lekcją. Panie Wojtku, czas na nowe, lepsze, w zgodzie z sobą. Niech się dobrze dzieje :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy są założenia TSR które mówią między innymi, że jeśli coś działa - rób tego więcej, jeśli nie działa - przestań to robić. W gabinecie zajmuję się tym czego chce klient a nie terapeuta, ponieważ wierzę, że każdy człowiek jest ekspertem od swojego życia.
  Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problematyczna. Zaburzenia preferencji seksualnych (fetyszyzm, sadyzm-masochizm, voyeryzm, froteryzm, ekshibicjonizm, pedofilia, kazirodczość, inne parafilie ), dysfunkcje seksualne ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji w dzieciństwie), LGBT, zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny. Zajmuję się też seksualnością osób niepełnosprawnych mentalnie i fizycznie - rozwój psychoseksualny, masturbacje, wchodzenie w relacje intymne, ochrona przed wykorzystaniem seksualnym, edukacja seksualna dla rodziców i opiekunów.
  Zajmuję się też psychoonkologią . Choroba nowotworowa to trudny i wyczerpujący etap w życiu dla chorych ale także dla ich rodzin. Jest to czas w którym stajemy przed nowym wyzwaniem, kiedy rodzą się nowe pytania na które lekarze nie zawsze mają czas by udzielić odpowiedź. W sytuacji choroby nie ma pytań głupich, niestosownych - wszystko jest ważne - jak przejść chemioterapię i radioterapię, jak przyjąć chorobę by nie zaślepił nas strach przed nią, skąd czerpać siły do walki, jak pomóc sobie gdy czeka nas utrata włosów, piersi. Co zrobić z lękiem ?
  "Mistrz przychodzi gdy uczeń gotowy" - jeśli chcesz zmiany, potrzebujesz wsparcia albo wytłumaczenia tego co się z Tobą dzieje, jeśli stoisz przed życiowym murem i nie masz pomysłu jak go obejść, przeskoczyć, skruszyć lub polubić - zapraszam do kontaktu bo wierzę, że "nie jesteśmy, stajemy się. Droga jest naszą czasowością. Stan bycia w drodze to źródłowy akt istoty ludzkiej"...
  W życiu ważne są zasady, granice by dobrze poruszać sie w relacjach społecznych, szanować i być szanowanym. Dokładam wszelkich starań by Państwa wizyta była dla Was dobrym wydarzeniem. Szanuję Was i Wasz czas, dokształcam się by być dla Was jak najbardziej pomocną. Pamiętajmy o regułę wzajemności :) Zanim zablokujecie termin przemyślcie to dobrze by nie odbierac możliwości umawiania sie komuś innemu. Dlatego też każda wizyta odwołana (lub nie przybycie na nią) w dniu jej odbycia podlega pełnej opłacie, a możliwość umówienia kolejnego spotkania będzie dostępna po uiszczeniu opłaty. Szanujmy się wzajemnie...
  Jeśli w kalendarzu wizyt nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu lub gdy w odpowiednim dla Ciebie dniu będzie widnieć "urlop" tak jak np. 11.XI - zadzwoń lub napisz mspsycho@wp.pl , a ustalimy termin specjalnie dla Ciebie. Jest też możliwość terapii on-line.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Onkologia kliniczna

Choroby

więcej