mgr

Małgorzata Szymańska

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

155 opinii +dodaj

Umów wizytę 3422 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy są założenia TSR które mówią między innymi, że jeśli coś działa - rób tego więcej, jeśli nie działa - przestań to robić. W gabinecie zajmuję się tym czego chce klient a nie terapeuta, ponieważ wierzę, że każdy człowiek jest ekspertem od swojego życia.
  Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problematyczna. Zaburzenia preferencji seksualnych (fetyszyzm, sadyzm-masochizm, voyeryzm, froteryzm, ekshibicjonizm, pedofilia, kazirodczość, inne parafilie ), dysfunkcje seksualne ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji w dzieciństwie), LGBT, zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny. Zajmuję się też seksualnością osób niepełnosprawnych mentalnie i fizycznie - rozwój psychoseksualny, masturbacje, wchodzenie w relacje intymne, ochrona przed wykorzystaniem seksualnym, edukacja seksualna dla rodziców i opiekunów.
  Zajmuję się też psychoonkologią . Choroba nowotworowa to trudny i wyczerpujący etap w życiu dla chorych ale także dla ich rodzin. Jest to czas w którym stajemy przed nowym wyzwaniem, kiedy rodzą się nowe pytania na które lekarze nie zawsze mają czas by udzielić odpowiedź. W sytuacji choroby nie ma pytań głupich, niestosownych - wszystko jest ważne - jak przejść chemioterapię i radioterapię, jak przyjąć chorobę by nie zaślepił nas strach przed nią, skąd czerpać siły do walki, jak pomóc sobie gdy czeka nas utrata włosów, piersi. Co zrobić z lękiem ?
  "Mistrz przychodzi gdy uczeń gotowy" - jeśli chcesz zmiany, potrzebujesz wsparcia albo wytłumaczenia tego co się z Tobą dzieje, jeśli stoisz przed życiowym murem i nie masz pomysłu jak go obejść, przeskoczyć, skruszyć lub polubić - zapraszam do kontaktu bo wierzę, że "nie jesteśmy, stajemy się. Droga jest naszą czasowością. Stan bycia w drodze to źródłowy akt istoty ludzkiej"...
  W życiu ważne są zasady, granice by dobrze poruszać sie w relacjach społecznych, szanować i być szanowanym. Dokładam wszelkich starań by Państwa wizyta była dla Was dobrym wydarzeniem. Szanuję Was i Wasz czas, dokształcam się by być dla Was jak najbardziej pomocną. Pamiętajmy o regułę wzajemności :) Zanim zablokujecie termin przemyślcie to dobrze by nie odbierac możliwości umawiania sie komuś innemu. Dlatego też każda wizyta odwołana (lub nie przybycie na nią) w dniu jej odbycia podlega pełnej opłacie, a możliwość umówienia kolejnego spotkania będzie dostępna po uiszczeniu opłaty. Szanujmy się wzajemnie...
  Jeśli w kalendarzu wizyt nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu lub gdy w odpowiednim dla Ciebie dniu będzie widnieć "urlop" tak jak np. 11.XI - zadzwoń lub napisz mspsycho@wp.pl , a ustalimy termin specjalnie dla Ciebie. Jest też możliwość terapii on-line.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Onkologia kliniczna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
155 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani bardzo kompetentna. W zrozumiały i wyważony sposób uświadamia ,,co jest", pomaga podsumować myśli...,,Nie owija w bawełnę", szybko ,,łapiąc" nieścisłości wypowiedzi, obrony...W mojej ocenie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Mam ochotę na kolejną wizytę. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą sobie pomóc!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgosia, to świetna osoba i specjalistka. Chwilę tylko zajęło, żeby znalazła źródło moich problemów. Pomaga na nie spojrzeć z innej strony i znaleźć rozwiązania. Potrafi świetnie słuchać i wprowadzić pełną zaufania i przyjaźni atmosferę. Szczerze polecam i z pewnością wrócę :)

 • B
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Stres towarzyszący pierwszej wizycie i pytanie "Co ja tu robię?" zniknęły w mgnieniu oka po rozpoczęciu rozmowy. Pani Małgorzata wie co robi, zadaje bardzo trafne pytania. Świetnie słucha, naprowadza na odpowiedzi, na nurtujące pytania. Nie narzuca swojego zdania, nie mówi co jest dobre, a co złe, sami to określamy. Czułam się w pełni swobodnie podczas rozmowy. Na pewno jeszcze wrócę :) I polecam każdemu, kto się zastanawia, a czuje, że ma z czymś problem.
  Pozdrawiam
  B.

 • Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTAUsługa: Zwykła wizyta

  Wrażenie po pierwszej wizycie jest wyjątkowo pozytywne. Pani Małgorzata to nie tylko dobry fachowiec, wnikliwy obserwator ale przede wszystkim pozytywny i przyjazny człowiek.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTAUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Dziękuję serdecznie za owocna wizyte. Minęła szybko i w przemilej atmosferze. Uwazam, ze juz na wstepie udalo sie nam wspolnie zdefiniować zarowno zrodlo moich obaw i problemow jak i przedstawić plan działania. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia. Pozdrawiam :) Marcin

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Szczerze się cieszę, że napotkałam na swoim zakręcie tak dobrego i rzetelnego specjalistę. Pani psycholog bardzo uważnie słucha, pomaga spojrzeć na problemy z zupełnie innej perspektywy, wskazuje rozwiązania, ale nigdy niczego nie narzuca. To nie są rozmowy naukowo-filozoficzne; to spotkania, po których chcesz i wiesz, że możesz być lepszą i silniejszą osobą. Spotkania, które naprawdę wiele zmieniają...

 • Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Świetne podejście do pacjenta i tematu. Otrzymałam to co po przyszłam czyli, dotarcie do tego czego sama nie widzę i nie mogłam dostrzec bez wsparcia zewnętrznego. Nie daje gotowych rozwiązań, to ja sama muszę do nich dotrzeć. Wielki plus

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny fachowiec, który otwiera oczy na różne aspekty. Potrafi spojrzeć kompleksowo, co bardzo pomaga. Przy tym świetnie zbudowana relacja i atmosfera w gabinecie. Warto. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor jest profesjonalna w tym co robi. Z każda wizyta wracam spokojniejsza, pełna energii i chęci do działania. Na pewno skorzystam jeszcze z usługi Pani Doktor i polecam wszystkim :)

  mgr Małgorzata Szymańska2018-01-31

  Pani Anito, jest Pani na szczycie i choć lęk wysokości zakłóca odbiór rzeczywistości, warto skonfrontować się z tym do czego Pani dotarła. Nie warto przepraszać innych, że ma się więcej od nich. Każdy ma możliwość osiągnięcia tego czego mu potrzeba. Trudno jednak przyznać się do tego, że czasem wygodniej siedzieć z założonymi rękami i zazdrościć innym, ze doszli dalej...Proszę nie chylić czoła, ma Pani wiele powodów do dumy, może Pani ze spokojem cieszyć się tym co wypracowała. Wiem, że za jakiś czas wszystkie windy świata będą tylko wspomnieniem czasu w którym czuła Pani przed nimi lęk :) Teraz proszę się cieszyć wypoczynkiem, śniegiem i...wagonikami kolejki górskiej :)