mgr

Małgorzata Szymańska

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w konwencji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę psychoterapię głównie w Wejherowie oraz Gdyni. Moim motto przewodnim w pracy są założenia TSR które mówią między innymi, że jeśli coś działa - rób tego więcej, jeśli nie działa - przestań to robić. W gabinecie zajmuję się tym czego chce klient a nie terapeuta, ponieważ wierzę, że każdy człowiek jest ekspertem od swojego życia.
  Jako seksuolog zajmuję się pełnym spektrum wsparcia, pomocy osobom których seksualność stała się problematyczna. Zaburzenia preferencji seksualnych (fetyszyzm, sadyzm-masochizm, voyeryzm, froteryzm, ekshibicjonizm, pedofilia, kazirodczość, inne parafilie ), dysfunkcje seksualne ( zaburzenia orgazmu i popędu, awersje seksualne, pochwica, dyspareunia), zaburzenia identyfikacji płciowej ( transseksualizm, transwestytyzm, zaburzenia identyfikacji w dzieciństwie), LGBT, zaburzenia erekcji i ejakulacji oraz zaburzenia reakcji genitalnej u kobiet, seksoholizm, rozwój psychoseksualny. Zajmuję się też seksualnością osób niepełnosprawnych mentalnie i fizycznie - rozwój psychoseksualny, masturbacje, wchodzenie w relacje intymne, ochrona przed wykorzystaniem seksualnym, edukacja seksualna dla rodziców i opiekunów.
  Zajmuję się też psychoonkologią . Choroba nowotworowa to trudny i wyczerpujący etap w życiu dla chorych ale także dla ich rodzin. Jest to czas w którym stajemy przed nowym wyzwaniem, kiedy rodzą się nowe pytania na które lekarze nie zawsze mają czas by udzielić odpowiedź. W sytuacji choroby nie ma pytań głupich, niestosownych - wszystko jest ważne - jak przejść chemioterapię i radioterapię, jak przyjąć chorobę by nie zaślepił nas strach przed nią, skąd czerpać siły do walki, jak pomóc sobie gdy czeka nas utrata włosów, piersi. Co zrobić z lękiem ?
  "Mistrz przychodzi gdy uczeń gotowy" - jeśli chcesz zmiany, potrzebujesz wsparcia albo wytłumaczenia tego co się z Tobą dzieje, jeśli stoisz przed życiowym murem i nie masz pomysłu jak go obejść, przeskoczyć, skruszyć lub polubić - zapraszam do kontaktu bo wierzę, że "nie jesteśmy, stajemy się. Droga jest naszą czasowością. Stan bycia w drodze to źródłowy akt istoty ludzkiej"...
  Jeśli w kalendarzu wizyt nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu lub gdy w odpowiednim dla Ciebie dniu będzie widnieć "urlop" tak jak np. 11.XI - zadzwoń lub napisz mspsycho@wp.pl , a ustalimy termin specjalnie dla Ciebie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Onkologia kliniczna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
127 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cieszę się, że trafiłam z córką do Pani Małgorzaty. Obie z córką czułyśmy się swobodnie choć rozmowa dotyczyła emocji. Pani Małgosia pokazała mi, że idę dobrą drogą w kwestii wychowania a córce otworzyła oczy na siebie i podbudowała jej wiarę w siebie. Pani Małgosia potrafi jasno i rzeczowo ocenić sytuację i poprowadzić rozmowę tak aby słowa trafiały do świadomości.
  Polecam

  mgr Małgorzata Szymańska2017-10-16

  Obie, i mama i córka, wrażliwe, pełne uważności na drugiego człowieka. Z lęku, stąpacie po życiu jak po kruchym lodzie...Nie ma takiej potrzeby :) Jesteście na dobrej, stabilnej drodze. Wystaczy tylko być w zgodzie ze sobą, być sprawiedliwą dla siebie, swoim przyjacielem-nie wrogiem, by drugi człowiek czuł się z nami pewnie, bezpiecznie. Czasami skoromność jest nadmierna. Powoduje nieuzasadniony spadek samooceny, a to skutkuje poczuciem niezrozumienia, niesprawiedliwości i braku kontroli nad życiem. Pamietajcie, że obie macie w sobie mądrosć ktorej nie ma potrzeby szukać w gabinecie terapeutycznym :)

 • M
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTA

  Polecam spotkanie z Panią Małgosią wszystkim niezdecydowanym. To wspaniała, pogodna osoba, której pozytywna energia udziela się już po chwili rozmowy.
  Na wizytę wybierałam się z pewnym oporem, ale już chwilę po wejściu do gabinetu, poczułam, że to była właściwa decyzja.
  Profesjonalizm, celne pytania naprowadzające moje myślenie na właściwe tory oraz poczucie bezpieczeństwa towarzyszyły mi przez całe spotkanie. Czułam jak rośnie moja energia i poczucie, że tak wiele zależy jednak ode mnie. Ponownie spojrzałam na życie z entuzjazmem.
  Dziękuję i do zobaczenia.
  Małgosia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  :) gorąco polecam. Pani Małgosia to osoba która potrafi słuchać, nie ocenia, nie neguje, wskazuje rzeczy na które w życiu codziennym nie zwracamy uwagi, które potrafią Nam umknąć i ich nie zauważamy u drugiej osoby...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTA

  Pani Małgorzata to cudowna kobieta.dzieki niej pojawił się uśmiech na mojej twarzy.dziekuje i na pewno wrócę.

  mgr Małgorzata Szymańska2017-10-16

  Pani Aneto, jestem przekonana, że to nie ja ale nowe spojrzenie na temat z którym Pani przyszła dało ulgę i uśmiech na twarzy. Kiedy przestaniemy trzymać się kotwicy, ruszamy do przodu bez balastu jakim jest lęk. Rzeczywistość często jest mniej zagrażająca niż wymyślony świat.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Małgosia to doskonały specjalista. Pomogła mi zrozumieć jakie błędy wychowawcze popełniłam a teraz uczy jak nie zwariować ze zbuntowaną nastolatką. Ma niesamowite podejście, wprowadza cudowną atmosferę i wierzę, że jeszcze wszystko się ułoży. Nawet mój zbuntowany aniołek był pod wrażeniem i widzę jej burzę mózgu po wspaniałym dialogu z Panią Małgosią. Dziękujemy wracamy za tydzień. Iwona

  mgr Małgorzata Szymańska2017-10-16

  Miłość do dziecka uskrzydla ale też prowadzi do obaw, lękow o nie. Gdy odczuwamy strach - popełniamy błedy. Błędy to lekcje, informacje, że coś robimy , że nam zależy, że coś/ktoś jet dla nas ważne. Tylko ten kto nie robi nic, nie bładzi...
  Jest Pani mądrą i zainteresowaną mamą, wszystko co dzieje sie teraz w Waszej relacji jest obrazem tego jak wielka jest miłość matki do dziecka. Wiem, że sobie poradzicie, obie chcecie by było dobrze, kochacie się, szanujecie a to są komponenta dialogu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTAUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Małgosia to anioł nie człowiek. Po mojej pierwszej wizycie wyszłam z burzą myśli, które po paru dniach się unormowały i zamieniły w konkretne działanie. Pani Małgosia jest świetnym specjalistą, który potrafi dopasować pytania i pomóc w czasem trudnych odpowiedziach, które nie przychodzą nam do głowy w danej chwili. Pani doktor jest osobą bardzo życzliwą, ciepłą i przyjazną. Następne spotkanie było już we dwoje, które uważamy za udane w 100%. Ciężko było mi a później nam się zdecydować na spotkanie ale teraz wiem/wiemy, że było warto. Polecam!

  mgr Małgorzata Szymańska2017-08-03

  Trzęsienie ziemi czasami daje całkiem niezłe efekty ;) Kiedy przestajemy nawzajem się obwiniać, szukać kata i ofiary, łatwiej znaleźć wyjście. Dobrze jest przestać patrzeć na siebie - lepiej w tym samym kierunku. Wtedy widzimy cel, wspólną potrzebę i drogę by tam dotrzeć. Macie takie same potrzeby i pragnienia ale różnie je nazywacie i różnymi drogami próbujecie do nich dotrzeć. Czas znaleźć wspólną trasę i przestać się mijać. Działajcie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTAUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Małgorzata pomogła mi zrozumieć moje lęki i spojrzeć na nie inaczej. 
  Przede wszystkim dzięki naszemu spotkaniu zrozumiałam, że warto poprosić o fachową pomoc. To jest naprawdę pomocne i zmienia mój punkt widzenia. Polecam osobom, które mają trudności w życiu. JL

  mgr Małgorzata Szymańska2017-08-03

  Trudne spotkanie z trudnym tematem. Wiem, że wzięła Pani z tego spotkania to czego potrzebowała na tamten moment. Mam nadzieję, że jest to pomocne, budujące, że daje siłę i moc tak potrzebną w takim momencie życia. Są takie etapy w życiu których nikt z nas nie chce, na które nie można się przygotować, które tak trudno zaakceptować. Nie można ich przeskoczyć, zasłonić oczy i uszy by nie przeżyć. One właśnie wymagają największej świadomości przeżywania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Małgorzata jest profesjonalistą, bardzo angażuje się w rozmowę i czuć szczerą chęć pomocy. Rozmowa przebiega w miłej, spokojnej atmosferze. Pani Małgorzata potrafi uswiadmic w czym tkwi problem i pomaga umiejętnie nakierować pacjenta na rozwiązanie. Po pierwszej wizycie poczułam ulgę i spokój. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uważam, że warto skorzystać z pomocy Pani Małgorzaty.

  mgr Małgorzata Szymańska2017-08-03

  Pani Kamilo, czasem jest tak, że człowiek tkwi w czymś po uszy od lat i nie widzi brzegu, drogi wyjścia. Wystarczy wyjść na chwilę ze starych, utartych ścieżek myślowych by zobaczyć coś nowego, lepszego. Warto czasem zastanowić się "a jeśli to wszystko nie jest takim jakim mi się wydaje"...Efekty mogą być zaskakujące :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG SEKSUOLOG PSYCHOONKOLOG TERAPEUTAUsługa: Zwykła wizyta

  Wizyta przebiegła pomyślnie, zostały rozwiązane wszystkie problemy. Polecam wszystkim, jestem 10kg lżejszy :-)

  mgr Małgorzata Szymańska2017-08-03

  Panie Tomku, cieszę się razem z Panem :) Proszę pamiętać, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wszystko po coś, wszystko jest lekcją, zadaniem do odrobienia. Rezultatem jest nauka na przyszłość i informacja na nasz temat. Wiem, że Pan zabierze z tych doświadczeń wiele pozytywnych informacji na swój temat - pracowity, konsekwentny, odważny...resztę proszę dopisać samemu ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MAŁGORZATA SZYMAŃSKA PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOONKOLOG, TERAPEUTAUsługa: Zwykła wizyta

  Byliśmy na wizycie u Pani Małgorzaty z żoną - Pani doktor jest bardzo dobrą słuchaczką, umie prowadzić rozmowę w sposób swobodny, ale jednocześnie pozwalający na wyłowienie ważnych informacji oraz wniosków. Profesjonalizm połączony z pogodnym usposobieniem. Polecam.

  mgr Małgorzata Szymańska2017-08-03

  Panie Andrzeju, mam nadzieję ,że nasze spotkanie miało dobre dla Was konsekwencje. Wiele do naprawy, zmiany, przeorganizowania i to jest dobre, to jest proces, bycie w drodze. Miejcie ciekawość siebie i pozostałych członków rodziny. Pracujcie :)