Małgorzata Szczepska

Bariatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  Bardzo dobra Lekarka chodze do niej od kilku7 lat i nie narzekam, wysłucha itd, jak trzeba robi Badanie USG,, oraz cytologię, polecam,

 • Bariatrzy w pobliżu miejscowości Wałcz

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2.5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Udałam się do Pani doktor z ogromnymi bólami w trakcie miesiączki, współżycia oraz w trakcie miesiąca. Pani doktor skwitowała to tekstem "młoda, przejdzie po ciąży, mogę dać tabletki antykoncepcyjne", bez żadnego wywiadu, badania je przepisała, a zaliczam się do tych osób, które nie mogą ich brać. Dopiero uzyskałam taką informację innego lekarza, ale 3 miesiące brania, pobyt w szpitalu przez nie prawie doprowadził do poważnych powikłań. Każdy pobyt na pogotowiu, podczas którego z bólu płakałam i nie mogłam ustać nawet na nogach pani doktor kwitowała tak samo. Po zmianie lekarza okazało się, że cierpię na endometriozę, co było bardzo dobrze widoczne w badaniach.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Bardzo dobra Lekarka chodze do niej od kilku7 lat i nie narzekam, wysłucha itd, jak trzeba robi Badanie USG,, oraz cytologię, polecam,

  • E

   Fakt ta pani w ogóle nie powinna zajmować się kobietami w ciąży. Przychodząc na wizyte pani doktor ma pretensje że przychodzi się za wcześnie, wizyta kontrolna trwa zaledwie 3 minuty. Po zadaniu pytania czy partner może wejść na USG stwierdziła że w żadnym wypadku i że za każdym razem nie będzie robiła badania i że co ja sobie wyobrażam. Karta ciąży została założona dopiero przy 3 wizycie, który poważny lekarz tak postępuje ? Ogólnie atmosfera u pani doktor okropna, o nic nie można zapytać, olewa pacjentkę, nie raczy się spojrzeć w oczy i zobaczyć jak ta pacjentka wygląda, zero przeprowadzenia jakiegokolwiek wywiadu (inny ginekolog pyta się o choroby, jakieś przeprowadzone zabiegi, operacje). Szybko można się do tej pani doktor dostać bo praktycznie żadna kobieta nie chce do niej chodzić, wcale się nie dziwie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Mogę stwierdzić że ta pani doktor wcale nie powinna być lekarzem!!!!!!!!!!!! Będąc na bloku operacyjnym usłyszałam od niej że w moim stanie nie powinnam mieć dzieci ponieważ jestem za gruba. Nadmienię że tę opinię wydała nie znając mojej historii ciąży, nie znając mojej osoby, wydała ją w sytuacji gdzie zostalam zabrana z porodówki na cesarkę a ja w tym czasie miałam znieczulenie w kręgosłup. Usłyszałam również że opycham się samymi tortami i dlatego jestem taka gruba były też opinie czy stół operacyjny wytrzymie. Nie zna mnie więc nie powinna wypowiadać się na temat mojej diety a poza tym nie mówi się takich głupstw przed poważną operacją jaka jest cesarka. Zawsze uważałam ja za konkretną panią doktor lecz zmieniłam zdanie. Teraz jak będę z kolejnym dzieckiem w ciąży to muszę sie zapytać pani doktor czy wykona mi aborcję gdyz nie sądzę abym schudła do jej wymagań być kobietą w ciąży. W szpitalu w Czarnkowie to jest najbardziej wredna lekarka na oddziale. A jak byłam u niej w gabinecie to była bardzo miła jak to lekarz potrafi być dwulicowy jeżeli musi byc przy porodzie nie swojej pacjentki. Gruba pacjentka

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   a ja polecam Panią doktor. jest rzeczowa, miła, indywidualnie podchodzi do pacjętki. nie ma kolejek, od ręki każdego przyjmie.

  • G

   Poszłam do P. doktor z bólami a pani doktor potraktowała mnie okropnie w szpitalu twierdząc ze jestem zdrowa i zapisujac globulki dopochwowe myśląc że stąd moje bóle przy badaniu.Nadmienię że do badania wogóle nie doszło bo pani doktor chyba nie potrafiła mnie w tych bólach zbadać. Otrzymałam skierwanie na USG i krew i informację że gdyby wyniki były złe to natychmiast zgłosić się do lekarza. Byłam zmuszona iść do lekarza przyjmujacego prywatnie, który stwierdził stan chorobowy i natychmiast skierowanie na laparoskopię ale okazało się po USG w szpitalu że raczej będzie to operacja.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Dobra specjalistka umie wysłuchać pacjentkę urodziłam przy niej dwoje dzieci polecam Anna Z