Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Diabetologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

B

Opinia z dnia 19.01.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Małgorzata,lekarka z powołania,świetna specjalistka,zaangażowanie w pracę na wysokim poziomie,dwa lata temu uratowała życie mojej matce Halinie K. a rzekomo najlepsza klinika w Polsce przez swój błąd zwyczajnie to zniszczyła dlatego dziękuję już tylko we własnym imieniu. Agata T.


I
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz.Jest naszym lekarzem rodzinnym i jesteśmy bardzo zadowoleni.Wiem,że gdy mam problem nie zostanę z nim sama.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz !!! Wyleczyła u mnie gronkowca złocistego w zaawansowanym stadium. Obyło się bez pobytu w szpitalu. Świetny efekt i szybki, patrząc na to jak wielkie stany ropne już miałam. Pani Doktor wykazywała wielkie zainteresowanie i była (jest bo końcowe leczenie nadal trwa) bardzo zaangażowana. A muszę zaznaczyć, że byłam u pięciu lekarzy wcześniej i to w dodatku w połowie u prywatnych. Skierowała mnie na wiele badań, gdzie inni lekarze wmawiali mi alergię, a wyglądało to tragicznie. Także bardzoooo polecam Panią Doktor, taki lekarz to prawdziwy skarb :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarka przyjmuje z godzinnym opóźnieniem (planowo powinna zacząć przyjmowac od 14 a juz pierwsze osoby czekały około godziny). Udałam się do tej Pani jako do lekarza ogólnego. Osobiście spotkałam się z bardzo nieuprzejmym potraktowaniem. Lekarka stwierdziła, że powinnam chodzić do pracy. Od 2 dni leżę w łóżku z kaszlem (+ból w klatce piersiowej), katarem i zawrotami głowy (zatkane zatoki i ogólne osłabienie). Stwierdziła tylko katar, a jednak wypisała całą listę lekarstw... I z łaską wypisała 3 dniowe zwolnienie lekarskie, dodając, że bez przekonania je wypisuje. Czytając powyższe komentarze nie wierze wlasnym oczom. Jeżeli moja lekarka rodzinna stwierdzi, że to coś więcej niż katar to nie zostawię tak tej sprawy. Ogólnie jestem osobą, która nawet podczas choroby idzie do pracy, ale jezeli ledwo wstaję z łóżka to już nie ma rady. Podczas ostatnich 3 lat pracy drugi raz jestem az tak chora, a zostałam potraktowana jak hipohondryk.


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta i duża doza cierpliwości w połączeniu z kompetencjami sprawia, że można przy niej czuć się naprawdę bezpiecznie.
Zawsze wyjaśnia pacjentowi przebieg i sposób planowanego leczenia a przy tym jest bardzo konkretna.
Polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentna i bardzo uprzejma. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba na diagnozę oraz omówienie choroby i leczenia. Zleca potrzebne badania. Zdecydowanie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Diabetologia

Powiązane wyszukiwania