Małgorzata Kuliszkiewicz-Janus, hematolog Wrocław

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kuliszkiewicz-Janus

Zapisz

Hematolog, Internista więcej

13 opinii

Zapisz

172 wyświetlenia w ciągu 30 dni
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adresy (4)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
71 738..... Pokaż numer


Dobrzyńska 21/23, Krzyki, Wrocław
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
Kusocińskiego 3A, Kłodzko
Centrum Medyczne Salus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja hematologiczna

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Traugutta 1-7, Wrocław

Dowiedz się więcej

MELITA MEDICAL


Traugutta 1-7, Wrocław

od 250 zł

MELITA MEDICAL


Kusocińskiego 3A, Kłodzko

Centrum Medyczne SalusTraugutta 1-7, Wrocław

250 zł

MELITA MEDICAL

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: MELITA MEDICAL konsultacja hematologiczna

Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko, dała skierowania i doradziła. Bardzo pomocna osoba, wyrozumiała i sympatyczna.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam do Pani Profesor w (drugiej) zaawansowanej ciąży z przerażającą anemią i ogromną nadpłytkowością, z którą borykam się od dawna. Przyjęła mnie mimo braku miejsc i zajmuje się mną do dzisiaj. Wyprowadziła mnie z anemii, przepisała leki adekwatne do mojego odmiennego stanu. Rozmawia, uspokaja, uśmiecha się. Sprawia, że mogę w spokoju czekać na narodziny mojego Maleństwa, bo w pierwszej ciąży moimi wynikami jakoś nikt się nie przejmował i pozostaje mi tylko dziękować Bogu, że i córci i mnie podczas porodu nic złego się nie stało.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Konkretnie i jasno tłumaczony mój stan zdrowia. Bardzo miła i ciepła osoba. Dzięki tej konsultacji uspokoiłam swój strach. Polecam w 100%.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: MELITA MEDICAL konsultacja internistyczna

U pani profesor byłem po raz pierwszy.Pani profesor była rzeczowa i kompetentna. Szukała możliwych opcji dla mojego schorzenia po przebytej niedawno infekcji płucnej, która uszkodziła mi serce i nerki. Pod ostrzał tego schorzenia poszła również wątroba i problemy z rosnącą gwałtownie otyłością.Miejmy nadzieję, że jestem na dobrej drodze ku zdrowiu.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Profesor to najwspanialszy specjalista na jakiego trafiłam na swojej życiowej drodze.
Leczę się na hematologii od 8 lat na małopłytkowość autoimmunologiczną. Pierwsze lata choroby leczyłam się u innej lekarki, która bagatelizowała mój stan i przekarmiała mnie latami sterydami, co zaowocowało osteoporozą i martwicą stawów.
Od 5 lat opiekuje się mną Pani profesor, nie pozwoliła wyciąć mi śledziony, dzięki odpowiednio dobranej farmakoterapii i zlecanym badaniom, wyleczyła moje kości i stawy, pod jej opieką i dzięki jej dobrym radom oraz rozmowom mój stan powoli się poprawiał.
Obecnie od roku nie biorę żadnych leków, czuje się świetnie- pani Profesor wyleczyła moje ciało i psychikę, to bardzo ciepła i wielkoduszna osoba.
Moje wyzdrowienie to prawdziwy sukces, a Ona jest jego matką.


J
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem natomiast bardzo wdzięczny tej pani, która przyjmując mnie w momencie panicznego strachu o swoje zdrowie bez wcześniej umówionej wizyty i dodatkowo nie biorąc za tą wizyte ani grosza! pozwoliła mi znowu wrócić na nogi :)


G

Miałam kiepskie wyniki. Wybrałam się do Pani Dr. po przeczytaniu powyższych opinii. Niestety, zostałam absolutnie zlekceważona. Pani rzuciła okiem na wyniki i po kilku minutach stwierdziła żebym żyła pełnią życia, bo nie wiadomo czy za kilka miesięcy się nie pogorszy i tyle. Wierzcie mi proszę, byłam załamana.
Poszłam do innego lekarza (nie we Wrocławiu), który dopiero robi specjalizację. Zrobił mi komplet badań. Uspokoił. Poddał rzetelnemu leczeniu. Szczerze odradzam. Gdyby nie bliscy oprócz problemów ze zdrowiem fizycznym, mogłam nabawić się problemów ze zdrowiem psychicznym.


G

Zgłosiłam się do pani profesor z utrzynującą się anemią o nie znanym podłożu.Po kolejnych wizytach pani profesor nie zauważyła nic niepokojącego mimo ,że na wynikach krwii wielokrotnie podawano informację o występowaniu przeciwciał i zimnych aglutynin ,które były dla niej bez znaczenia .Na kolejnych wizytach ciągle zapewniała,że nie widzi nic niepokojącego. Ostatnio zdiagnozowano mi chłoniaka,który nie gdyby wiara w panią profesor dawno już wykryłby inny specjalita .Pani profesor jest zadufana w sobie i stawia diagnozy bez pokrycia a raczej wogóle ich nie stawia marnując czas i szanse pacjenta na szybką diagnozę i lepsze rokowania.Niech mój przypadek będzie przestrogą dla innych ,aby konsultowali się z innym specjalistą po wizycie u pani profesor ,która bagatelizuje bardzo poważne i jednoznaczne objawy choroby nowotworowej.


W

Pod opieką Pani Profesor jestem od stycznia 2004 roku. To był szczęśliwy zbieg okoliczności. Moja choroba - szpiczak był w stanie zaawansowanym. Pani Profesor jest osobą wspaniałą. Decyzje dotyczące badań i stosowanego leczenia są konkretne, realizacja natychmiastowa. Podczas każdej wizyty jest pytanie - jak reaguję na stosowane leki. Jeżeli konsultacja ma być poza kliniką to od Pani Profesor wiem gdzie, kiedy i z kim. Informacje przekazywane są w sposób miły, zrozumiały dający wiarę w skuteczność leczenia. Najważniejsze - leczenie jest skuteczne. Mija już 10 rok gdy przyszła do mnie ta choroba. Przez 4 lata była utajona. Wiem to po charakterystycznym bólu kręgosłupa. Ujawniła się w sposób bardzo agresywny. Np: mój kręgosłup skrócił się o 15 cm. Leczenie nieuleczalnej choroby jest na tyle skuteczne, że jestem w miarę samodzielnym chodzącym, cieszącym się życiem mężem, ojcem i dziadkiem. Dziękuję.


C
Użytkownik zweryfikowany

Witam pani profesor Małgorzata jest bardzo dobrym hematologiem Byłam u pani Profesor z tatem .dla pacjenta dostępna bardzo miła i konkretna osoba A przy tym chętnie udziela informacji o stanie zdrowia polecam !wszystkim tym którzy mają problem jak mój tata który ma wreszcie dzięki Pani profesor w końcu zdiagnozowaną chorobę krwi


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania