lek.

Małgorzata Król

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

73 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
100 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracuje jako starszy asystent w Szpitalu w Wołominie (od 2008). Zajmuje się prowadzeniem ciąży i diagnostyką ultrasonograficzną, (w tym badania 3D 4D oraz USg do testu PAPPA), konsultacjami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Doktor godna polecenia, wytłumaczyła i poświęciła czas. Uspokoiła, dała wskazówki co robić dalej. Bardzo delikatna i gabinet również bardzo przyjemny/jasny i przestronny. Polecam i czekam na kolejną wizytę.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam Panią doktor. Prowadzę u niej ciąże i przy każdej wizycie czuje się bezpiecznie i w dobrych rękach. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, dzięki czemu wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Pani doktor bardzo profesjonalna i podeszła do mnie bardzo ciepło. Polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Świetny lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwa i można zadać wszystkie pytania bez obaw. Znalazłam panią doktor na tej stronie i zaufałam pozytywnym opiniom - nie zawiodłam się. Należy jednak pamiętać że jest tam wyłącznie płatność gotówką i dość długie kolejki, stąd wejście do gabinetu może się opóźnić np. O pół godziny

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią doktor! Mimo dosyć długiego czasu oczekiwania na wejście do gabinetu, Pani Król wykazała się profesjonalnym podejściem, w sposób rzeczowy i jednocześnie ciepły mówi o sprawach trudnych. Ogromnym wsparciem, pomoc również telefoniczna ze strony Pani doktor.

 • O
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: USG ginekologiczne

  Pani Doktor jest bardzo uprzejma i miła osobą. Pobranie cytologiczne zrobiła sprawnie, bardzo delikatnie, nie odczuwało się dyskomfortu ;) z pewnością polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Badanie było delikatne, atomosfera w gabinecie przemiła. Dostałam odpowiedź na każde pytanie, wszystko wytłumaczone jasno i konkretnie. Polecam Panią doktor każdej kobiecie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor ma bardzo profesjonalne, a jednocześnie bardzo ciepłe podejście do pacjentki. Gabinet bardzo czyściutki i przytulnie urządzony. Szczerze polecam.

 • K
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr Król

  Byłam u Pani Doktor już kilkukrotnie.Poleciła mi ją koleżanka,która była bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży.Pani doktor jest miła,przeprowadza dokładnie wywiad ,badanie jest delikatne.Atmosfera w gabinecie jest miła.Do tej pory same pozytywne odczucia .Polecam panią Małgorzatę.

 • K
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: USG

  Odwiedziłam Panią Doktor kilka razy w czasie ciąży i już po niej (USG). Mimo że wizyta obejmowała badanie USG Pani Doktor za każdym razem dokładnie przyglądała się dotychczasowym wynikom i bardzo szczegółowo tłumaczyła mi wynik wykonanego badania. Wizyty oceniam bardzo na plus, badanie wykonane delikatnie. Gdyby mój stan finansów pozwalał na więcej na pewno wybrałabym Panią Doktor jako lekarza prowadzacego ciążę a nie tylko na sporadyczne wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje jako starszy asystent w Szpitalu w Wołominie (od 2008). Zajmuje się prowadzeniem ciąży i diagnostyką ultrasonograficzną, (w tym badania 3D 4D oraz USg do testu PAPPA), konsultacjami ginekologicznymi (cytologia, antykoncepcja, wkładki wewnątrzmaciczne , USG ginekologiczne, sono HSG – badanie drożności jajowodów). Doświadczenie zdobywała w Instytucie Matki i Dziecka (2006-2008). Posiada cetryfikaty USG PTU i FMF.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski, I Wydział Lekarski

Najbliższe terminy:

kolejne dni