Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
86 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: MEDIVA Centrum Medyczne

  Wspaniała, Najlepsza.Dzięki niej w końcu się udało. Jezdziłam po diagnozę i leczenie wiele km. Opłaciło się, Pani Profesor, jestem Pani dozgonną dłużniczką.i wielbicielką.

 • S

  Po ciąży pozamacicznej i poronieniu, 3 latach bezskutecznych terapii hormonalnych u wielu lekarzy trafiłam do Pani dr Jerzak. Seria badań, trafna diagnoza, same witaminy i ciąża która właśnie trwa. Badania tanie nie były ale więcej wydałam na leki i wizyty u innych lekarzy, poza tym szczęście macierzyństwa jest warte każdych pieniędzy tym bardziej wydanych tak trafnie. Polecam Panią Doktor!!!

 • P

  Na wstępie chcieliśmy gorąco podziękować Pani Profesor za śliczną, zdrową córeczkę! Byłam po 2 poronieniach i 2 procedurach IVF (6 transferów), łącznie 4 lata starań. Żaden lekarz z tzw. klinik leczenia niepłodności nie potrafił i nawet nie starał się znaleźć przyczyny w niepowodzeniach. Dopiero Pani Profesor trafnie zdiagnozowała problem już na drugiej wizycie, po obejrzeniu wyników badań. Zleciła konkretne leczenie, wizytę u dietetyka (a byłam i tak szczupła i wysoka) i po 1 m-cu zaszłam w ciążę naturalnie! Ciąża była zagrożona, więc dostałam leki na utrzymanie ciąży. Czytając fora nastawiałam się na nieprzyjemną i zadufaną osobę, a okazało się, że Pani Profesor jest bardzo uprzejmą osobą, zawsze mieliśmy z nią wspaniały kontakt, zawsze odbierała telefony. Nawet pomogła ze sprawą porodu w Warszawie, bo w moim mieście nie chcieli mi zrobić cesarki przy wskazaniach. Cudowny lekarz i wspaniała kobieta! Dzięki niej teraz w łóżeczku śpi nasze 3 miesięczne Szczęście...Dziękujemy!! Matylda i Robert

 • K

  Również trafiłam do Pani Profesor po dwóch poronieniach, na wizycie najpierw prawie że wyrwała mi wyniki z rąk i zaczęła robić notatki z wyników ja z mężem w między czasie mówiliśmy co nas spotkało. po 10 min Pani profesor zaczęła wypisywać skierowania na badania które kosztowały 950zł i teraz czekam na wyniki. podobno mają wyjść źle. Bo Pani profesor już wie co mi dolega i te wyniki właśnie to pokażą. czekam z niecierpliwością, i nie omieszkam napisać czy miała rację.

 • I

  Trafiłam do Pani Profesor po poronieniu i dwóch latach starań. Pani Profesor już na pierwszej wizycie powiedziała, że ze wszystkim sobie poradzimy :) Po wykonaniu zaleconych badań przepisała mi sporo leków. Już w pierwszym cyklu byłam w ciąży, która mam nadzieję zakończy się pomyślnym rozwiązaniem :)

  Pani Profesor dokładnie poinformowała mnie na czym polegają moje problemy, szczegółowo wyjaśniła jak zażywać lekarstwa. Nie traci czasu na pogaduszki, ale nie po to się do niej udałam. W mojej opinii jest nieocenionym fachowcem. Nie bagatelizuje sytuacji, nie twierdzi tak jak niektórzy inni lekarze, że po jednym poronieniu nie ma sensu dokładnie się diagnozować.

  Bardzo dziękuję Pani Profesor, żałuję że trafiłam do Pani tak późno!

 • M

  Witam,
  Po 4 poronieniach i 9 latach starań urodziłam zdrowego, dorodnego syna. Pani prof. zaufałam przy drugim podejściu do jej tarapii( torba leków, witamin łącznie ze sterydami i zastrzykami). Po pierwszej wizycie i 3 miesiącach starań zrezygnowałam. Po roku podjęłam kolejna próbę walki o dziecko. Po 5 miesiącach byłam w ciąży. Wizyty krótkie, rzeczowe. Na początku nie dawała nadzieji- i tego brakowało mi najbardziej. Wchodziłam i wychodziłam z wizyty sama sobie wmawiając, ze będzie dobrze. Cieszyłam sie każdym tyg. Utrzymanej ciąży. Na początku było trochę strachu. Leżałam i modliłam sie łykając furę leków. Druga polowe ciąży przebiegłam radosna i szczęśliwa. Zawsze bede wdzięczna tej Osobie za to ze potrafiła spełnić moje marzenie! Nie żałuje pieniędzy ani tego ze ma taki charakter- żałuje, ze tak późno do niej trafiłam. Ale w życiu wszystko jest po cos....

 • M

  Bardzo dobry lekarz. Dzięki niej po 4 latach starań mamy z mężem cudowną , zdrową córeczkę.
  Tafiłam do niej po 2 poronieniach. Zleciła wiele badań, przepisała leki.
  Niestety 3 ciążę także poroniłam. Mimo to Pani doktor wzbudzała moje zaufanie, starała się znaleźć przyczynę zlecając kolejne badania ( poprzedni doktor mnie pytał" a jakie chce Pani badania....?! a jedyne zalecenie to " może się Pani starać za 3 miesiące). Po wykonaniu kolejnych badań i przepisaniu kolejnych leków przez Panią Profesor po 4 ciąży urodziłam własnymi siłami zdrową córeczkę.:-)
  Wizyty u Pani doktor są dość drogie, jednak ona nie nadużywa skierowań. Miałam wrażenie że zawsze są wtedy kiedy potrzeba.

 • K

  Profesjonalistka i świetny fachowiec, nie traci czasu na "miłe pogadanki". Na początku dość zasadnicza i oschła - wynika to ze skupienia na dokładnej analizie wszystkich badań, ale po czasie nawiązuje ciepłą relację. Po licznych poronieniach, również po in vitro, po kilkunastu lekarzach i kilku klinikach, dzięki Pani profesor wreszcie w listopadzie urodziliśmy piękną , dorodną, w pełni zdrową córeczkę. Znana jest z "garści leków" ale fachowcy cenią ją za skuteczność. Uszczęśliwiła nas i kilkanaście osób z naszych rodzin :)

 • W

  Nie polecam, niestety...
  Mi prof nie pomogła, mimo dużej wiary w jej możliwości i wiele dobrych opinii. Mam duży zarzut co do nie kojarzenia przez nią pacjentek.Rozumie że ma dużo ludzi, ale po poronieniu nadal chciała mi dać zwolnienie z pracy na ciążę której już nie było!!!
  Wszystko akceptowałam. Brak usg, dietę i brak kontaktu z prof. Oby tylko się udało.
  Nawet po częstych wizytach nigdy nie wiedziała co mi dolega, zadawała kluczowe pytania jakbym była 1 raz. Czasem jak o coś pytałam to nie uzyskałam odpowiedzi, ogólnie widać że pytania ją irytują, nic ci nie wytłumaczy.
  Wizyty trwają 10 do 15 min (gdzie większość czasu prof czyta historię choroby).
  Ciąża biochemiczna i 1 poronienie czyli 2 straty pod jej opieką :(((
  Jestem po 5 poronieniach, ona także nie pomogła. Odradzam.
  Loteria: albo tak albo siak...albo ci się uda albo nie...tyle

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Polecam profesor z calego serca. Po 4 poronieniach pojechalam zdesperowana do warszawy (wczesniej leczylam sie u paru ginekologow -mieszkam w anglii gdzie nie mozna liczyc na wiele badan)
  Pani Profesor - fakt moze nie jest najmilsza osoba na swiecie i nie jest zbyt wylewna ale odpowie na kazde pytanie i co wazne pomoze. Dzieki pomocy Prof (sporo badan troche lekarstw i witamin) i cudownej dietetyczki do ktorej mnie wyslala ( po pierwszym poronieniu sporo przytylam) jestem teraz w 32 tyg ciazy po 3 miesiacach leczenia ( 2 wizyty z racji odleglosci)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

1225

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.