Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

0.5

Ogólna ocena
3 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPZOZ w Garwolinie Ból brzucha i gorączka

Ja również nie polecam doktor Małgorzaty Jędral ja pojechałam z synem bo miał gorączkę i bóle brzucha a wcześniej wymioty i biegunke powiedziała ze napewno to nie wyrostek to wirusowe zrobiła mu badanie moczu a nawet krwi do badania nie wzięła nie zleciła usg brzucha a teraz mój syn leży w szpitalu w ciezkim stanie bo rozlal mu się wyrostek Omijajcie to panią z daleka a poza tym jest bardzo nie miła


S
Użytkownik zweryfikowany

Również nie polecam tej Doktor! Nie ma podejścia, mnie jako matki dziecka w ogólnie nie słuchała, myślała że się o wszelkie dolegliwości, wypyta się mojego 2 letniego synka, Zostaliśmy w Garwolinie, przyjęci przez inną Doktor. Ale on co dnia, przychodziła na te swoje z łaski dzienne kontrole.. To była porażka dla matek które znajdowały się z dziećmi chorymi u naszym pokoju , dla mnie też ! Wszelkie wiadomość zostawiała tylko dla siebie, trzeba ją było o wszystko wypytywać, jeszcze te spojrzenia i odpowiedź. Wypisała moje dziecko do domu, nie było jeszcze zdrowe! Za parę dni się odwodniło, znów trafiłam do szpitala ale już nie Garwolina! Nie żałuje!!!! Tam moje dziecko miało rewelacyjną opiekę, pielęgniarki same przychodziły i o wszystko dbały. A tu tego zdecydowanie nie było.. Tylko pani Doktor, która wyglądała na to że pomaga z łaski i za karę a nie z tego że ma jakieś powołanie.. Całkiem inaczej się zachowuje jak gdy przychodzi się do niej prywatnie. Cóż nic dobrego nie powiem !


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza choć to nie ja a moja siostra miała z nią doczynienia. Matkę karmiącą przebywającą w szpitalu z dzieckiem niemowlęciem odsyłała do domu bo twierdziła że zaraża oddział choć to na oddziale w piątej dobie pobytu doszło do zarażenia najpierw dziecka potem matki. To moja siostra mogła mieć żal do szpitala że trafiła na oddział z zapaleniem płuc maleństwa a musiała dodatkowo się zmagać z rotawirusem. Ku ścisłości z tego co wiem to rotawirus od zakażenia do ujawnienia sie potrzebuje 72 godz. a tu doszło w 5 dobie pobytu więc przywiezienie infekcji z domu nie wchodziło w grę zwłaszcza, że w domu nikt nie chorował. Ku ścisłości dodam, że lekarz prowadzący ustalił leki dziecku i Matce tak by dalej mogła przebywać na oddziale i karmić maleństwo. Wszystko to pani doktor podważała. Potrafiła na obchodzie z "błotem" zmieszać siostrę oskarżając ją o roznoszenie zarazków, nie podawała też dziecku zalecanej kroplówki. Na domiar złego kiedy siostra wróciła do domu zaraziła się jej starsza 3-letnia córka i kiedy przyjechała z małą na pogotowie nieszczęśliwie trafiła znowóż na tę panią doktor. Tradycyjnie nie podała dziecku kroplówki, nie zleciła żadnych badań a zleciła jakieś czopki po których dziecko długo spało ale dolegliwości nie minęły. W następnej dobie udała się z małą do innego szpitala bojąc się że w Garwolinie znów może trafić na w/w doktor. Tu od ręki podano kroplówkę, zlecono badania. Okazało się że dziecko miało już początek odwodnienia... naprawdę nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie