Adres

ul. Gdyńska 51, Elbląg
Uni-Med

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A

Opinia z dnia 15.02.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uni-Med

Po wizycie u Pani doktor z moim pięcioletnim synkiem powróciła mi wiara w lekarzy. Doktor z powołania, wyczerpująco objaśniła co dziecku dolega, od razu zbadała synowi słuch i nakierowała na właściwe leczenie. Syn miał lekki niedosłuch po przebytym zapaleniu ucha. Na wizytę zdecydowałam się po wizycie u innego laryngologa, który mnie tylko nastraszył i wmawiał, że konieczne jest usunięcie trzeciego migdałka. Pani doktor stanowczo ten zabieg odradziła i uspokoiła moje skołatane nerwy. Zdecydowanie polecam Panią doktor, ma świetne podejście, ogromną wiedzę i świetny nowoczesny sprzęt. Synek czuje się lepiej, zapisane leki pomogły, słyszy już prawie normalnie. Oby więcej takich lekarzy!


Użytkownik zweryfikowany

Po wizycie u Pani dr. Magdaleny Wawer mogę stwierdzić ,ze jest to lekarz z powolania ☺ . Jestem bardzo zadowolona z fachowego podejścia Pani doktor do pacjenta . Gorąco Polecam !!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowałem się na wizytę u dr Werner m.in ze względu na powyższe pozytywne komentarze i nie żałuję. Jestem co prawda po pierwszej wizycie więc nie mogę ocenić całokształtu mojego leczenia (zatok) ale wrażenie jakie zrobiła na mnie Pani Doktor jest nie do opisania. Po raz pierwszy spotkalem sie z takim profesjonalizmem, ciepłym podejściem do pacjenta, dokładnym przedstawieniem problemu, propozycją procesu leczenia. Widać, że Pani Doktor chce pomagać i ma satysfakcję z każdego sukcesu w leczeniu, a nie ze skrojonej kieszeni pacjenta. Myślałem, że takich lekarzy już nie ma ale się myliłem.
Można by jeszcze dużo dobrego pisać ale to jednak miał być komentarz, a nie referat z wizyty także zdecydowanie POLECAM, a Pani Doktor Werner jak i jej pacjentom życze Wszystkiego Dobrego.


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor posiada ogromną wiedzę i pełen profesjonalizm. Pomogła mi już kilka razy, a jej diagnoza była zawsze trafiona. Rozmawia z pacjentem i poświęca mu dużo uwagi. Chętnie oraz wyczerpująco odpowiada na pytania. Pani doktor jest bardzo cierpliwa, sympatyczna i dokładna. Wspaniały specjalista. Dziękuję i polecam.
Ania


Użytkownik zweryfikowany

Świetna i kompetentna! Mnóstwo czasu poświeciła moim dzieciom na wizycie, a mi dokładnie starła sie wytłumaczyć problem. Bardzo dokładnie przeprowadziła badania i dzięki niej znamy problem, z którym boryka sie nasze dziecko, czego wcześniejsi laryngolodzy nie dostrzegli. Cały czas jesteśmy pod jej opieka. Polecam wszystkim!


K
Użytkownik zweryfikowany

Młody i sympatyczny Lekarz z dobrym kontaktem nawet z znerwicowanym pacjentem. Wszystko dokładnie wytłumaczy co zwiazane jest z zabiegiem .Sprawnie i bezboleśnie wykonała badanie i zabieg na moim schorowanym od lat uchu. Efekt jest taki iż lepiej słyszę i nie ma nawrotu choroby.
Podziwiałem sprawność i empatię . Oby było wiecej takich lekarzy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry kontakt z Panią Doktor. Wyczerpujące informacje na temat zabiegu jaki będzie wykonywany, tego co i jak będzie zrobione. Widać duże zaangażowanie w pracę i autentyczną chęć udzielenia pomocy pacjentowi. Co najważniejsze - wyleczyła mnie z problemów z zatokami. Od kilku miesięcy - zero problemów - życie stało się lżejsze ;)


M

Pani doktor Werner wykonała u mnie zabieg prostowania przegrody nosowej. Wynik zabiegu jest doskonały, co dobitnie świadczy o umiejętnościach i fachowości. Na tle innych laryngologów (i lekarzy w ogóle) z którymi miałem kontakt, Pani doktor mocno się wyróżnia, zwłaszcza w kwestii uprzejmego podejścia do pacjenta, zainteresowania oraz, co mało spotykane, udzielania szczegółowych informacji o sposobie przeprowadzenia zabiegu i jego rezultatach.
Powód wystawienia najwyższej noty jest prosty...jest to najlepszy lekarz z jakim miałem do tej pory do czynienia.


W

Pomimo młodego wieku bardzo dobra lekarka. Rzeczowa, fachowa, a przede wszystkim potrafi słuchać i odpowiednio doradzić pacjentowi. Trafiłam do tej pani doktor przypadkiem, ale mimo wszystko poświęciła mojemu dziecku bardzo dużo swojego czasu i odpowienio mnie ukierunkowała dzięki czemu wiem jak ratować słuch mojego dziecka. Widać, że robi to co lubi, a to sprawia, że jest naprawde świetna w swojej dziedzinie. Oby coraz wiecej było takich lekarzy, którzy widzą pacjenta i jego chorobę, a nie tylko kolejny nudny przypadek, którego należy się jak najszybciej pozbyć. Dzięki takim lekarzom odzyskuje się wiarę w nasza polska medycynę i w to, że może być lepiej!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia
  • Audiologia i foniatria