Adresy (3)

Gabinet Pediatryczny
Naftowa 75/8, Sosnowiec

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Naftowa 75/8, Sosnowiec

Gabinet Pediatryczny


Piłsudskiego 99, Będzin

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz


Klimontowska 47 b/16, Sosnowiec

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Ufel

Moje doświadczenie

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz Inny

Pani Doktor to wybitny pediatra. Zawsze służy pomocą, jest oddanym lekarzem. Zawsze udzieli porady, nie zostawi pacjenta bez opieki. Praktycznie od urodzenia towarzyszy mojej córce w chorobach, leczy skutecznie. Dziękuję Pani Doktor za serce i opiekę.

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

Panią Dr. Ufel poznałam na zajęciach w szkole rodzenia i od tego momentu przestałam szukać pediatry. Chodzę z synem już ponad dwa lata i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy, doświadczenia i kompetencji. Nie wyobrażam sobie chodzenia do innego pediatry. Pani Dr jest życzliwą, ciepłą, mądrą osobą. Ma rewelacyjne podejście do małych pacjentów !!! Zawsze trafnie diagnozuje i podaje właściwe leki, dobrze radzi rodzicom. Zawsze jest pod telefon. Nigdy nam jeszcze nie odmówiła. Jestem jej wdzięczna, że tak indywidualnie podchodzi do każdego z pacjentów. Mój syn ją uwielbia. Polecam wszystkim! Dr Magdalena Ufel jest lekarzem z powołania.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz katar

Trafiliśmy z synkiem do Pani doktor po długim i malo efektywnym leczeniu kataru, którego konsekwencją były wysiękowe zapalenia uszu. Po dobraniu przez Panią doktor leków skończyły się nasze problemy i od 5 tygoni chodzimy do przedszkola.
Bardzo polecam


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny

Najlepszy Pediatra i Neonatolog pod Słońcem! Lekarz z powołania. Leczymy od 5 lat swoje dzieci u Pani Magdaleny Ufel i od pierwszej wizyty nigdy nas nie zlekceważyła, cierpliwie wysłucha, zrobi kompletny wywiad, jeśli potrzeba zleci badania i pomoże. Pod opieką Pani dr jestem spokojniejsza o swoje dzieci. Serdecznie dziękujemy i polecamy. Oby więcej takich lekarzy było.


D
Profil zweryfikowany

Pani Doktor zrobiła na nas bardzo pozytywne wrazenie. wnikliwie analizuje wyniki badan, interesuje ja nie tylko problem, z ktorym sie przyszlo, ale rowniez caloksztalt stanu dziecka. bardzo uprzejma, zyczliwa. wizyta nie trwa 3 minuty, ale na spokojnie dziecko zostaje zbadane od A do Z.


A
Profil zweryfikowany

Pani Doktor jest wspaniałą ciepłą miłą osobą z niesamowitym podejściem do małego pacjenta zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy rozpisze trafnie stawia diagnozy odpowiada na wszystkie pytania odbiera telefony kiedy trzeba to jest lekarka naprawdę z powołania .Drodzy rodzice jeśli szukacie dobrego pediatry polecam Panią Doktor moje dziecko jest pacjentem Pani Doktor od urodzenia pozdrawiam Anetta


J
Profil zweryfikowany

Polecam,zawsze trafna diagnoza,daleka od włączania antybiotyków,dobry fachowiec,zawsze służy pomocą,często wystarcza kontakt telefoniczny ,możliwy o każdej porze dnia i nocy,podpowie co ,w jakiej dawcy podać.jak najbardziej polecam


O
Profil zweryfikowany

Fatalna lekarka. Zetknęłam się z nią na oddziale noworodków w szpitalu w Zagórzu. Dla mnie starała się tylko stwarzać pozory, że niby tak idealnie się zajmuje moimi dziećmi (bliźniaki - wcześniaki) a faktycznie prawie, że na nich eksperymentowala. Jak dzieci trafiły w końcu na OIOM to inni lekarze, aż się łapali za głowę co to ona wymyślała. Żeby wcześniaczki, które nie chcę jesć karmić z kubeczka!!! Dzieci się po prostu dławiły. A nazywało się to postępem w kierunku nie przyzwyczajania dzieci do smoczka, celem lepszego przystawienia do piersi. Na intensywnej terapii pukali się w czoło co to za pomysł. Jeżeli dziecko jednego dnia u niej nie zjadło nawet 10 ml i ponoć wszystko zwróciło, a tego samego dnia nakarmione na OIOM-ie z butli zjadło 40 ml to chyba o czymś świadczy..... Poza tym mogła spokojnie wysłać oboje moich dzieci od razu na OIOM, bo czekały od razu 2 miejsca, a ona wolała jedno dziecko zostawić żeby jeszcze \"poeksperymetowac\" SZOK. Dopiero teraz po paru latach potrafię w ogóle o tym napisać. A i teraz włos mi się jeży....Moim zdaniem naprawde kiepska w ogóle z niej lekarka. Jedynie na co czekała to pewnie na jakąś gratyfikację finansową , bo w rózny sposób nas podchodziła, albo ze jest fatalnie, albo że bardzo dobrze..... TRAUMA. Cieszę się że moje dzieci od niej z oddziału wyrwałam by miały szansę na przeżycie. Jestem pewna ze pod jej opieką moje dzieci po prostu by nie przeżyły. Jeżeli potrafiła je głodzić przez 5 dni.........Najgorsze wspomnienie w moim życiu.... Do dzisiaj uważam, że mam pełne prawo mieć poważne zastrzeżenia do Pani doktor.... Moim zdaniem nie zasługuje ona w ogóle na miano lekarza.... a przynajmniej nie z punktu widzenia moich dzieci i mnie.


R
Profil zweryfikowany

Lekarz kompetentny, nigdy nie odmówiła pomocy, wnikliwie bada, zawsze służy pomocą. Wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania. Polecam!


M

Pani Doktor przyjechała w niedzielę, po dyżurze w szpitalu. Jest bardzo dobrym fachowcem, kompetentnym, życzliwym, rzeczowym. Bardzo długo bada dziecko. Naprawiła błąd innego pediatry. Pani Doktor dziekuję z całego serca.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania