Magdalena Tymowska, okulista Katowice

lek. Magdalena Tymowska

Zapisz

Okulista więcej

13 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kredytowa 17, Katowice
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Zwyrodnienie plamki żółtej
  • Wady wzroku
  • Retinopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Okulistyka

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
13 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja! Świetny kontakt z Pacjentem, cierpliwa, dociekliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Wszystkie możliwe badania przeprowadzone w profesjonalny sposób, omawiając po kolei jakie badanie będzie wykonywane i czemu ma ono służyć.
Polecam gorąco wizytę i Pani Doktor


Użytkownik zweryfikowany

Dzień dobry :) wyjątkowy specjalista z powołania i pasją .Dziękuję ,że są tacy fachowcy życzę dużo mocy....
Pozdrawiam serdecznie Joanna K.


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Do Pani Doktor trafiłem korzystając z opinii przedmówców na niniejszym portalu. Nic dodać, nic ująć - wszystkie poprzednie opinie jak najbardziej zasadne! Pani Doktor łączy w sobie wiedzę merytoryczną, szacunek do pacjenta (co niestety rzadki przymiot lekarzy) i zaangażowanie. Pani Doktor w przystępny i wyczerpujący sposób udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze - trafnie stwierdziła jedną z przypadłości moich oczu, o której wcześniej nie miałem pojęcia. Zostałem przez Panią Doktor skierowany na badania, które w pełni potwierdziły Jej diagnozę, dzięki czemu wiem, w jakim kierunku ma iść dalszy proces leczenia oczu. Wszystkim jak najbardziej polecam!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Drodzy państwo, mieszkam w Tychach od pewnego czasu mam problem z oczami odbyłem wizytę u wielu już okulistów. Pani Dr. Magdalena Tymowska, jest profesjonalistką w swoim zawodzie i rodzynkiem wśród lekarzy "po fachu". Jeszcze nigdy w życiu, nikt nie zbadał moje oczy tak dokładnie, tak skrupulatnie, i tak przyjaźnie jak Dr.Tymowska Dziękuję, i oczywiście polecam wszystkim, z całą odpowiedzialnością :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor po prostu się chce. Wyjaśni jakie i dlaczego ćwiczenia należy robić, dlaczego proponuje taką metodę leczenia. Jest cierpliwa, sympatyczna i sprawia wrażenie bardzo kompetentnej osoby. Zbadała córkę, przeprowadziła cały wywiad, doradziła ćwiczenia i jeszcze chciało jej się napisać zalecenia do szkoły (córka jest wysoka więc poszła informacja, że ze względu na wadę wzroku ma być sadzana w pierwszej, drugiej ławce) Polecam wszystkim:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz spotkałem się z taką uprzejmością i szacunkiem w stosunku do pacjenta w gabinecie lekarskim. Pozostaje pod dużym wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu, kultury osobistej i uroku Pani doktor Tymowskiej. Bez pośpiechu, spokojnie i rzeczowo zostałem zbadany i zdiagnozowany. Uzyskałem pełną informacje na temat dręczącej mnie wady wzroku w sposób dla mnie zrozumiały i przystępny. Pomimo, że rokowania nie są najlepsze, to z pełnym zaufaniem, szacunkiem i wiarą oddaje swoje zdrowie pod jej opiekę i jestem pewny, że osoba o takiej wiedzy, zaangażowaniu i wrażliwości w stosunku do pacjenta,uczyni wszystko dla ratowania poprawności mojego widzenia.
Serdecznie dziękuje Pani doktor !!! Pacjent


G
Użytkownik zweryfikowany

Byliśmy z żoną u Pani doktor, zabraliśmy również dwójkę naszych dzieci. Córeczka była wcześniej badana okulistycznie, na siłę, dlatego byliśmy pełni obaw czy w ogóle uda się ją zbadać, a z kolei dziecko pilnie potrzebuje pomocy. Pierwsze wrażenie- niepokój- pani doktor wygląda jakby dopiero skończyła studia, jednak tyle osób polecało nam tą okulistkę, że postanowiliśmy zostać. Obawy okazały się niepotrzebne- takiego podejścia do dziecka jeszcze nie widziałem- dr Tymowska tak poprowadziła badanie, że Kasia cały czas myślała, że bawi się w chowanego, w szukanie obrazka, ukrywanie oczka, pani doktor pozwoliła nawet Kasi zbadać siebie- nie żałowała czasu. Żona jest po wypadku i miała wiele niepokojących dolegliwości i objawów- po badaniu mocno uspokoiła się, a także uzyskała wiele informacji. Kolokwialnie - wszystko zostało nam wyoślone, z proponowanym leczeniem, jego kolejnymi etapami- podane w sposób bardzo profesjonalny ale i przystępny (po polsku:)). Aż się wierzyć nie chce ,że to było w poradni . Potwierdzam wczesniejsze słowa- Pani doktor odprowadziła nas do drzwi, poprosiła następną osobę i wskazała kolejną- aby mogła się przygotować, a wcześniej - na drogę nasze dzieci zostały obdarowane słodkościami. Cała nasza czwórka z radością czeka na następną wizytę, mimo ,że po samej rozmowie czujemy się zdrowsi- czujemy się mocno zmobilizowani do stosowania się do zaleceń doktor Tymowskiej.


D
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doktor Tymowskiej trafiłam razem z moim mężem i mamą zupełnie przypadkiem - w \"mojej\" przychodni \"zapisywali\" do okulisty na marzec (a rzecz się działa w październiku). Ktoś podpowiedział, że na Woli są mniejsze kolejki do okulisty, więc zadzwoniliśmy i mieliśmy termin wyznaczony za niecałe trzy tygodnie. Wrażenia całej naszej trójki były identyczne - niesamowicie miła, przystępna Pani Doktor. Zostaliśmy zbadani, w trakcie badań tłumaczyła, co robi. Następnie każdy z nas miał wytłumaczony jego problem oraz dobrane leki i okulary. To straszne, ale okazało się, że Pani Tymowska jako pierwsza zorientowała się, że mam astygmatyzm i dobrała mi okulary z cylindrami, przez które wreszcie dobrze widzę. W domu mam chyba 5 (sic!) par okularów, które niestety nie pozwalały mi na swobodne, wyraźne widzenie ze względu na to, że zostały źle dobrane. Do tego jeszcze krople do oczu - \"te tańsze, bo działają tak samo jak te droższe, więc po co ma pani płacić za bajery nikomu nie potrzebne\". I do tego, na koniec, odprowadziła mnie do drzwi. Poczułam się niesamowicie ważnym pacjentem. Troszkę się bałam, że się zaraz obudzę z tego pięknego snu. Ale mąż i mama mieli te same doświadczenia i nie spali :-)))) Dziękujemy, Pani Doktor.


D
Użytkownik zweryfikowany

Zachęcona przez znajomych zapisałam się do Pani doktor na wizytę- i tu pierwsza niespodzianka-czekałam zaledwie 2 tygodnie. Mialam mieszane uczucia, bo wydawałoby się ,że do dobrego lekarza czekac dlużej. A tu okazuje się , ze to taka organizacja, terminy ustalane są niemal na bieżąco. Przyszłam na wizytę- a tu pełna poczekalnia, i nieco dziwny widok, połowa czekających uśmiechnięta, do tego niemal każdy wychodzacy z gabinetu- też usmiechnięty. Zaintrygowana w koncu doczekalam się swojej kolei- i jestem pod wrażeniem! Pani doktor przywitała się ze mną serdecznie, pożartowała o codzienności, a następnie zabrała się do pracy.
Zostałam wypytana o sprawy, które pozornie nie miały związku z moim problemem, starannie zbadana- pani doktor wytłumaczyla mi skąd probem , jak sobie z nim poradzić i ile to potrwa. Na koniec wypytała rodzaj leku, jaki by mi najbardziej pasował- i dobrała krople w porozumieniu ze mną.!
Ja również wyszłam z gabinetu usmiechnięta , i dołączyłam do grona zadowolonych osób.
Polecam. Tak sobie wyobrażam profesjonalizm.
Danuta

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

Pierwszy raz spotkałem się z uprzejmą, kompetentną i bardzo konkretną poradą na ostrym dyżurze.
Doktor Tymowska poprowadziła moje leczenie później- w bardzo dynamiczny, i przede wszystkim, skuteczny sposób.
Jestem pod dużym wrażeniem połączenia wiedzy, umiejętności interpersonalnych, wrażliwości i zaangażowania w leczenie z kobiecym wdziękiem i ciepłem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Zwyrodnienie plamki żółtej
  • Wady wzroku
  • Retinopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Okulistyka

Powiązane wyszukiwania