Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Chodkiewicza 7/58, Szczecin
Gabinet Psychologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Poradnictwo dla par • 180 zł

Poradnictwo dla rodziców • 180 zł

Psychoterapia • 140 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Fobie
  • Zaburzenia emocjonalne
  • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Poradnictwo dla par


Chodkiewicza 7/58, Szczecin

180 zł

Gabinet Psychologiczny


Poradnictwo dla rodziców


Chodkiewicza 7/58, Szczecin

180 zł

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia


Chodkiewicza 7/58, Szczecin

140 zł

Gabinet Psychologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia

Absolutnie fantastyczna osoba, potrafiąca człowieka wyciągnąć z bardzo poważnych i bardzo trudnych problemów. Ogromnie ciepła, życzliwa, potrafiąca bardzo mocno pomóc. Znakomity lekarz! Ogromnie mocno polecam! :-)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia

Pani Magdalena Truchanowicz naprawdę potrafi słuchać przy okazji udzielając cennych wskazówek. Nie robi notatek natomiast warto wspomnieć, że ma świetną pamięć i na każdej wizycie jest przygotowana oraz zorientowana w czym tkwi problem. Byłam na kilkunastu wizytach i mogę śmiało powiedzieć, że p. Magdalena jest godną polecenia psychoterapeutką.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Każdy z nas w swoim życiu trafia na czas kryzysu. Sztuką jest nie tylko się z nim zmierzyć, ale przejść godnie i z nadzieją na lepsze. Pani Doktor Truchanowicz od początku terapii wykazała się profesjonalizmem i jednocześnie empatią. Owe spotkania pozwoliły mi zredefiniować swoje życie i odrzucić to, co je torpedowało od środka. Praca nadal trwa, jednak z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Magda jest bardzo empatyczną, ciepłą, życzliwą osobą, a przy tym zachowuje pełen profesjonalizm. Potrafi fajnie wychwycić schematy działania i myślenia, które niekorzystnie wpływają na jakość życia i samopoczucie a potem uświadomić je pacjentowi tak by zaczął sam je dostrzegać a potem.korygowac. Otrzymałam to po co sie zglosilam - pomoc, za ktora bardzo dziekuje.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Psycholog utwierdziła mnie w przekonaniu ,że muszę zmienić swój tor życia.Życia w którym sama czułam,że doszłam do jakiejś ściany i koniec.Zaczęłam dusić się.Ale co zrobić jak się ma 55 lat?Jednak postanowiłam zawalczyć o siebie.Zostawić związek toksyczny w którym mąż mnie i moją córkę wykańczał psychicznie.Winna to jestem swojemu dziecku, które było wychowywane,a raczej tresowane przez męża.A ja przyzwalałam na to ,dla tak zwanego świętego spokoju.Rok terapii pozwoliło mi uwierzyć w siebie.Zdecydowanie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia depresji

Pani Magdalena Truchanowicz umie słuchać, pozwala mówić, udziela cennych rad, stawia trafne diagnozy, ma dobrą pamięć, dobrze odczytuje przekaz pacjenta. Te cechy sprawiają, że przechodzę podczas wizyty jakby katharsis i wychodzę w świat "wolna" i "oczyszczona".


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Do Pani Magdaleny trafiliśmy dwa lata temu- i z całego serca polecam Panią Magdalenę, ponieważ jest to osoba która bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Pani Magda podczas spotkań pyta bardzo szczegółowo o problem i dzięki temu że zadaje dużo pytań, zmusza do myślenia i pracy nad soba. Pani Magda to naprawdę niezwykły psycholog z perfekcyjną pamiecia????- nigdy nic nie notuje a pamięta szczegóły z pierwszych spotkań. Najważniejsze jest to że spotkania i rozmowy przynoszą dobre efekty. Jeżeli masz problem to tylko do Pani Magdaleny.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny stany lękowe, depresja, DDA

Pani Magdalena według mnie jest profesionalistka i daje z siebie bardzo duzo, zeby zrozumiec pacjenta, jest szczera i bezposrednia, potrafi potrzasnac czlowiekiem jednoczesnie bez urazenia go. :) Ciesze sie, ze trafilam na pania Magdalene, wiele jej zawdzieczam, najbardziej pomogla mi w poukladaniu relacji z partnerem, poznaniu i zrozumieniu swoich zachowan oraz dala kopa do walki... Z racji tego, ze zycie cały czas buduje nowe scenariusze, wiem, że zwróce się do tej specjalistki jeszcze wiele razy o pomoc. Po oczach pani Magdaleny widac, jak indywidualnie i z troska podchodzi do ludzi.
~Sylwia, 24lata.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Polecam Panią Doktor z całego serca. Pomogła mi poradzić sobie z własnymi problemami, ze swoją słabością, z ciągłym placzem i przezywaniem rzeczy na które po pierwsze nie mam wpływu i które mogą w ogóle się nie wydarzyć. Dzięki Pani Doktor bardziej doceniam to co mam zamiast się skupiać na tym co będzie. Serdecznie polecam ze względu na bijące ciepło i zaufanie. :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałam z pomocy pani Magdaleny już drugi raz w życiu, kiedy to znalazłam się na życiowym zakręcie. Będąc w relacji z toksycznym człowiekiem, który próbował mnie omamić i mną manipulować, potrafiłam mu uwierzyć, że to ja jestem problemem, że to moje zachowania go do doprowadzają do takich a nie innych czynów, tłumaczyłam jego błędy sobą. Można by pisać godzinami, najważniejsze, że dzięki pomocy pani Magdaleny otworzyłam oczy, stanęłam na nogi i uświadomiłam sobie, że relacja, w której pokładałam tak wielkie nadzieje jest po prostu toksyczna. Po każdej wizycie czułam się silniejsza, bardziej spokojna i podchodziłam do mojej relacji z większym dystansem, aż w końcu świadomie (i bez ani jednej łzy czy poczucia smutku) z niej zrezygnowałam. Dziś spełniam swoje marzenia, skupiam się na sobie, nie jestem rozchwiana emocjonalnie, otaczam się ludźmi, którzy mnie szanują i przy których czuję się dobrze. Pani psycholog nie rozwiąże Twoich problemów za Ciebie, nie nakaże Ci co masz robić, ale dzięki rozmowie i odpowiednim pytaniom sam zaczniesz sobie uświadamiać co się dzieje w Twoim życiu i będziesz wiedział jak to naprawić, aby odzyskać pełnię szczęścia. Nasze spotkania były pełne poczucia humoru aczkolwiek rzetelne i pomocne. Z całego serca dziękuję i polecam, pani Magdalena ma wielki dar! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Fobie
  • Zaburzenia emocjonalne
  • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania