dr n. med.

Magdalena Micor

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
725 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 1997 ukończyła wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2003 uzyskała stopień doktora nauk medycznych z wyróżnieniem. Zainteresowania zawodowe dotyczą laserowej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Moja córka 8miesięcy ma duże plusy i astygmatyzm. Musi nosić okulary. Wiem jednak,ze to jej pomaga i dzięki temu lepiej widzi i rozwija się. Dzięki temu,ze byłam na badaniu u pani doktor udało się wykryć tę wadę dość wcześnie. Poprzednio byłam na badaniu w 4 miesiącu u innego lekarza i zapewniał mnie, że wszystko jest ok. A ja sama zauważyłam,że jej jedno oko "ucieka". Dziękuję Pani Doktor i jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam innym gorąco.

 • W

  Jestem bardzo zadowolona z badania mojego dziecka u Pani Doktor. Pierwsze badanie miała w przedszkolu i okazało się na specjalnym aparacie, że nie widzi dobrze na jedno oko. Później zgłosiłyśmy się na badanie do gabinetu, córka miała zakrapiane oczy a potem jeszcze dostałyśmy receptę na atropinę, która sama musiałam jej w domu zakrapiać. Ostatecznie okazało się, że ma wadę w jednym oku astygmatyzm i nadwzroczność, w drugim oku jest niewielka wada. Nigdy wcześniej nie zauważyłam,że córka miała jakieś problemy, bo patrzyła lepszym okiem. Cieszę się,że wada córki została szybko i wcześnie wykryta, bo może to jej pomóc w lepszym widzeniu.Polecam wszystkim rodzicom, badajcie swoje dzieci.

 • T

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani dr. Sam mam wadę wzroku, niestety zbyt późno wykrytą, przez to nie widzę dobrze w jednym oku. Bałem się, ze to samo będzie miał mój syn. Pani doktor zrobiła profesjonalne badanie, maluch patrzył w aparat a ja oglądałem wyniki na ekranie komputera. Wszytko bez kłopotu, płaczu,w miłej atmosferze. Polecam wszystkim rodzicom z niemowlętami i małymi dziećmi.

 • I

  Żadne inne urządzenie nie mogło zbadać mojego dziecka, skaskiopia nie dawała rady. Dzięki Pani Doktor udało się zbadać małe 3 miesięczne dziecko i określić wadę, która jest prawidłowo leczona, co dla własnego spokoju sprawdziłem i potwierdziłem w klinice. Dziękuję Pani Doktor Magdalenie Micor i wszystkim polecam profesjonalizm i bardzo dobre podejście do dzieci właśnie tej okulistki.

 • K

  Polecam serdecznie doktor do badania niemowląt i małych dzieci. Mój synek ma już 4 lata i niestety duże "plusy". Trafiłam do doktor po 3 badaniach u innych lekarzy - nie można było go wcale zbadać, płakał, zamykał oczy. Na badaniu u Dr Micor było zupełnie inaczej. Mały patrzył w aparat a ja sama widziałam na ekranie dane jego wady. Dostał okulary i na początku oczywiście nie chciał ich nosić, jak to dziecko. Pomyślałam,ze nie będę go męczyć. Na kolejnej jednak wizycie dr pokazywała synkowi obrazki i tragedia widział tylko największy. A jak założyłam mu okulary to powiedzial wszystkie, nawet te najmniejsze. Czyli jednak okulary mu pomagały. A ja w to nie wierzyłam, bo wydawało mi się,że wszystko dobrze widzi. To był jednak błąd. Od czasu tej wizyty pilnuję małego i teraz nosi okulary cały czas. To trudne dla nas mam, jak stwierdza się jakieś nieprawidłowości u naszych dzieci ,ale im wcześniej je wykryjemy i będziemy leczyć, tym lepiej dla naszych dzieci. Ufam pani dr i wierzę,że chce dla mojego synka jak najlepiej.

 • M

  nie polecam. zdiagnozowała u mojej 4 miesięcznej córeczki dużą wadę wzroku +7. kazała przyjść za trzy tygodnie, potwierdziła diagnozę. zaleciła noszenie silnych okularów. mówiła, że jest bardzo duże ryzyko zeza. dziecko za każdym razem zdejmowało okulary, miałam wrażenie, że jej przeszkadzają, poza tym moje dziecko widziało każdy najmniejszy paproszek. postanowiłam zasięgnąć opinii innego specjalisty. okazało się, że dziecko ma wadę +2,5 (norma w tym wieku), żadnych okularów nosić nie musi. te, na które pani Micor wypisała receptę są tak silne, że dziecko widzi w nich jak przez mgłę! masakra pani micor ( nie zamierzam nazywać jej doktorem) mogła zepsuć wzrok mojej córeczce przez te okulary! masakra!

 • K

  Pani doktor została mi polecona ale z przykrością stwierdzam, że dwie wizyty u niej to 200zł wyrzucone w błoto. Mojej 4-miesięcznej wówczas córeczce Pani doktor zaleciła mocne okulary +5, bo - jak twierdziła - badanie dało wynik na obu oczkach +8 i było "ogromne ryzyko zezowania". Postanowiłam sprawdzić tą opinię u innego lekarza jeszcze w tym samym tygodniu i wyszło +4,5 i oczywiście żadnych okularów. Teraz Mała ma prawie 2,5 roku, widzi dobrze, badanie kontrolne w ubiegłym miesiącu wykazało, że nie ma żadnej wady. Więc wniosek jest jeden: Pani doktor pochopnie zaleca okulary maleńkim dzieciom, warto na nią uważać i konsultować się z innym lekarzem!

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Naszą córkę zbadała rzetelnie i szczegółowo objaśniła nam wyniki badania. Pani Doktor ma podejście do maluchów, nie denerwuje się, gdy płaczą, a wręcz przeciwnie stara się uspokoić zabawkami lub tonem głosu. Wizyta przebiegła spokojnie, bez żadnego pośpiechu. Jeśli ktoś ma wątpliwości po przeczytaniu niektórych komentarzy, to radzę wybrać się na wizytę i samemu ocenić.

 • I

  Polecam innym. Miła, uprzejma i dokładna Pani doktor. Od dawna noszę soczewki kontaktowe, ale nie widziałam w nich dobrze. Po badaniu u Pani doktor okazało się, że mam astygmatyzm i muszę nosić specjalne nowe soczewki. Byłam na badaniu w Kaskadzie w Vision Express, nowe soczewki zostały bardzo szybko zamówione i wreszcie WSZYSTKO DOKŁADNIE WIDZĘ. Co za różnica!! Dziękuję bardzo. Tylko tam będę chodzić na kontrole.

 • K

  Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, ponieważ zdiagnozowała u naszego synka w wieku 4 miesięcy niedowidzenie i dzięki temu nasz synek ma szanse na normalne życie. Na początku +8, obecnie mając 3,4 roku nosi +2 i jest szansa że w przyszłości przestanie nosić. Bardzo miła.Ja polecam ja każdemu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 1997 ukończyła wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2003 uzyskała stopień doktora nauk medycznych z wyróżnieniem.

  Zainteresowania zawodowe dotyczą laserowej korekcji wad wzroku oraz chirurgii zaćmy. Regularnie bierze udział w szkoleniach i sympozjach okulistycznych w kraju i zagranicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

  Zakres usług:
  kwalifikacja do laserowej korekcji wad wzroku
  badania okulistyczne: OCT, pachymetria, USG gałki ocznej, topografia rogówki
  wizyty ogólne tylko dorosłych.

Choroby