Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony internetowej www.hilger.com.pl

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2006 r...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Endokrynologia
  • Pediatria

Znajomość języków

  • Angielski

119 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED Inny

Byłem w dniu dzisiejszym wraz z żoną w gabinecie u Pani Doktor . Jesteśmy bardzo miłe zaskoczeni fachowe podejście do pacjenta ,dociekanie ,wyjaśnienie choroby i metod leczenia . Jak dla nas naprawdę bardzo dobry wybór lekarza widać że liczy się dobro pacjenta. A jeszcze dodatkowo dowiedzieliśmy się że Pani doktor ma drugą specjalizację pediatra więc dla nas na plus bo mamy dzieci. Jak dobrze ze jescze są tacy lekarze z powołania

G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED Inny

Serdecznie polecam Panią Doktor bardzo dokładania w swojej dziedzinie. Zaangażowaniem podchodzi do pacjenta i do jego problemów. Numer 1 w Grudziądzu

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED Inny

Polecam Panią Doktor, bardzo kompetentny specjalista z wzorowym podejściem do pacjenta. Bardzo empatyczna, wyrozumiała i zaangażowana osoba. Polecam.


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED Inny

Dzień dobry Pani Magdaleno
Polecam Panią doktor jest naprawdę super . Wystarczy trzymać się zaleceń kwestia czasu - zdrówko wraca .
Ogromna wiedza i umiejętność przekazania jej klientowi / pacjentowi .
Leczenie bez wdrażania niepotrzebnych leków , moim zdaniem oparte bardziej na Biologii człowieka i żywieniu ( diecie ) .
Polecam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED Inny

Nie polecam!
W 08.2018r trafiłam z córką ( lat 8) do Pani Doktor. Córka tsh ponad 6, lekarz rodzinny przepisał eutyrox Pani Doktor natychmiast wycofała I zaleciła dietę ( zero węglowodanów, cukrów, zdrowy styl życia w trosce o odpowiednią masę ciała). Kolejną wizytę miałam z córką za 3miesiace. Wszystko ok, masa ciała odpowiednia, tsh nadal wysokie, ale Pani Doktor nie wprowadziła leków. Kolejną wizytę miałyśmy za pół roku. Pojechałam tsh nadal wysokie, tłumaczyłam, że córka jest płaczliwa i taka dziwna, że potrafi spać w dzień A to się nie zdarzało wcześniej, ale Pani Doktor stwierdziła, że ktoś ją tak wychował i widocznie teraz są efekty mojej metody wychowawczej, leków nadal nie wprowadza - wizyta za pół roku. Kolejna wizyta ( ostatnia) błagam Panią Doktor O leki , bo córka jest placzliwa , straciła wiarę w siebie, nie wychodzi z pokoju, jest lękliwa, bojąca po czym Pani Doktor stwierdza , że raczej żadna matka nie chce dla dziecka leków i , że skoro wiem jak ją leczyć to po co tu jestem. Tłumaczyłam , że ewidentnie coś złego się z córką dzieje, Pani zasugerowała wizytę u psychodietetyka. Kolejna wizyta za rok ( na którą nie pojadę) przy tsh ponad 6.
Zaczęłam szukać pomocy u innej endokrynolog, która natychmiast wprowadziła leki oraz zasugerowała iż nieleczona tarczyca prowadzi do depresji, którą moja córka właśnie miała. Ona gasła w oczach ja to widziałam i zgłaszalam na ostatnich dwóch wizytach,ale Pani Doktor nie przyjmowała tego do wiadomości. Dziś córka jest zupelnie innym dzieckiem. Zaczyna się uśmiechać,nie płacze z byle powodu (tabletki bierze od 6 tygodni). Dieta nadal jest w naszym życiu, ale tabletki były kluczowe do tego aby " odzyskać " dziecko.
Pani Doktor jest bardzo miła, ale nie słucha pacjentów tylko ma swoją wizję leczenia mimo, iż to nie przynosi efektów. Na ostatniej wizycie zaproponowałam żeby Pani doktor zamieszkała z nami i zobaczyła jak ciężko jest przetrwać z takim " niestabilnym " dzieckiem jeden dzień. Córka męczyła się sama ze sobą, bo tarczyca nią " rządziła ", leki O które tak walczyłam, by niedoprowadzily do takiego stanu w jakim się znalazła.

dr n. med. Magdalena Hilger

Droga Mamo,
dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Ważny jest dla mnie głos pacjenta zarówno ten podczs wizyty, w wiadmościach e-mail czy w opiniach. Cieszę się, że Pani córka czuje się lepiej.
Pani opinia wymaga jednak komentarza, gdyż inne zatroskane mamy gotowe pomyśleć, że każde dziecko z subkliniczną niedoczynnością tarczycy (SNT), czyli w sytuacji kiedy hormony tarczycy FT3, FT4 są w normie, a podwyższone są wartości TSH, wymaga leczenia. Otóż nie. Według najnowszych publikacji, opinii ekspertów oraz obowiązujacych aktualnie algorytmów leczenia, subkliniczna niedoczynność tarczycy u dzieci zwykle nie wymaga leczenia. Zagadnienie pozostaje kontrowersyjne. Wskazaniem do leczenia SNT jest obecność choroby autoimmunizacyjnej tarczycy lub zaburzenia budowy tarczycy stwierdzone badaniem USG.
Otyłość jest stanem klinicznym, w którym nie zaleca się leczenia, a jedynie kontrolę TSH i postępowanie dietetyczne. Zadziwiona Pani opinią prześledziłam najnowsze publikacje dotyczące SNT u dzieci. Wynika z nich, że nieleczona SNT u dzieci może prowadzić do delikatnych zaburzeń w zakresie pamięci werbalnej oraz delikatnych zaburzeń proaterogennych. Te dane wymagają jednak jeszcze dalszych badań potwierdzających. Nie znalazłam natomiast w piśmiennictwie informacji, że nieleczona SNT może prowadzić do zaburzeń depresyjnych u dzieci. Leczenie lewotyrosyną pacjentów z SNT nie ma natomiast wpływu na BMI, wartości ciśnienia tętniczego czy poziomy glikemii. Podobne stanowisko przedstawione było podczas Europejskiego Kongresu Endokrynologicznego w Lionie, w maju 2019 r., w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Podobne zalecenia podają autorzy obowiązującego aktualnie podręcznika Endokrynologii Wieku Rozwojowego.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Na Skarpie konsultacja endokrynologiczna, USG tarczycy

Przesympatyczna pani doktor, zajmuje się w pełni pacjentem, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, pod opieką takiego lekarza to i choroba wydaje się mniej straszna, gorąco polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Na Skarpie Nadczynność tarczycy

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u Pani doktor. Tak naprawdę moja "przygoda" z nadczynnością tarczycy dopiero się zaczęła i byłam wręcz przerażona tym faktem...po wizycie u Pani Hilger już nie jestem i cieszę się, że trafiłam właśnie do tej Pani!!


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Na Skarpie konsultacja endokrynologiczna

Pani Doktor interesuje się pacjentem, szuka przyczyny, nie robi tego ogółowo, jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, mam nadzieje, ze tak samo bedzie dalej. Polecam!

dr n. med. Magdalena Hilger

Szanowna Pani Natalio, dziękuję za podzielnie się swoją opinią. Pozdrawiam serdecznie . Magdalena Hilger.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Na Skarpie Niedoczynność, Hashimoto

Na początku pani doktor robiła na mnie miłe wrażenie. Jest osobą bardzo kulturalną i miłą. Pani dr Wszystko tłumaczyła i zleciła badania. Jednak kiedy wyniki TSH były w normie ja mimo to czułam się nadal zmęczona, senna itd to pani doktor stwierdziła że to na pewno nie z powodu tarczycy bo przecież jest unormowana i zostawiła mnie z problemem. A kiedy mówiłam jej o swoich odczuciach i wrażeniach powiedziała że ona nie zajmuje się moimi wrażeniami tylko patrzy w wyniki badań. Teraz moje wizyty u pani doktor ograniczają się tylko do wypisywania recepty na euthyrox, a ja boje się o cokolwiek zapytać. Szukam innego endokrynologa

dr n. med. Magdalena Hilger

Szanowna Pani Aniu, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Samopoczucie pacjenta, jego odczucia i wrażenia są dla mnie bardzo ważne, ważniejsze niż wynik. Przepraszam, jeśli się nie zrozumiałyśmy. Moich pacjentów zachęcam, aby nie bali się zapytać o cokolwiek, nawet o błahostkę. Wzajemne zaufanie i zrozumienie w relacji lekarz-pacjent, to podstawa powodzenia w terapii. Życzę Pani, aby znalazła Pani lekarza, z którym uda się taką relację zbudować. Pozdrawiam. Magdalena Hilger


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Na Skarpie badanie tarczycy

Umówiona wizyta na daną godzine prywatnie a opóźnienie 2 razy z rzędu ponad 1,5 godz.. ale po wejsciu do gabinetu wiadomo już czemu.. Pni doktor rozmawia przez telefon 3/4 wizyty, badanie 3 min a reszta czasu to jakieś opowieści z życia prywatnego.. jechałam prawie 60 km z myślą, że jade do profesjonalnego gabinetu, myślałam że za pierwszym razem był to zwyczajny przypadek, że opóźnienie było ponad 1,5 godz i to wszystko co napisałam wyżej ale jeżeli po 3 mies na wizycie kontrolnej jest to samo to uważam że naprawde jest coś nie tak

dr n. med. Magdalena Hilger

Szanowna Pani Klaudio, dziekuję za Pani opinię. Bardzo rzadko i naprawdę w wyjątkowych sytuacjach odbieram telefon w trakcie przyjmowania pacjentów. Przepraszam, jeśli taka sytuacja miała miejsce dwukrotnie w trakcie Pani wizyty.
Cenię sobie bardzo opinie pacjentów. Oczywiście cieszą mnie opinie pozytywne, bo miło jest pracować wiedząc, że pacjent docenia trud, zaangażowanie i starania. Te negatywne opinie też są dla mnie ważne. Skłaniają do refleksji nad sobą, co mogłabym zmienić, co jeszcze poprawić w swojej pracy. Czytając Pani opinię myślę sobie, że ... prawda obroni się sama :) Pozdrawiam serdecznie. Magdalena Hilger


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania